O czym chcesz poczytać na blogach?

Audi a8

Special Cars…

Nowa S8 czyli motoryzacyjny szatan

Nowa wersja Audi A8 pojawi się w 2012 roku. Będzie to nie lada niespodzianka dla fanów marki (oczywiście tych majętnych).  Limuzyna jest dobrze znana i wygrywa większość rankingów motoryzacyjnych. Ze względu na elegancje, dbałość wykonania i niezawodność sprzętu, marka Audi nie ma sobie równych. Skrót S świadczy o tym że dysponuje dużo większą mocą. Nowy silnik 4.0 TFSI ma mocą aż 520 KM od 1 700 do 5 500 obr./min. Jego moment obrotowy to 650 Nm.   Smutną wiadomości jest to, że prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 250km/h. Przyspiesza w 4,2 sekundy do 100km.m. Wielkie.

profacrum.blog

Więc czapki z głów dla mojego nie-męża)
I boję się, że po kolejnych latach takiej symbiozy, w drodze ewolucji, zacznę sikać na stojąco..


Tzw. "słowo na niedzielę":
Jest tylko jeden powód, dla którego może kiedyś zrobię "prawko" - Audi A8.. No niech będzie - może być Audi A1 Sportback.
Czyli kierowcy i kierowczynie - śpijcie spokojnie..
No, chyba, że zagram w czwartej części "Transportera", będę jeździć ulepszoną ósemką, a sponsorzy filmu pozwolą zachować mi auto, albo nawet dopłacą, co.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Przednie reflektory - samochód otrzymał światła do jazdy dziennej. Całość zmian dopełniły niewielki modyfikacje aerodynamiczne oraz zmiany w układzie napędu 4x4.
W kabinie Gallardo LP560-4 nie znajdziemy przełomowych zmian. Każdy zauważy nowe przełączniki na desce rozdzielczej. Niestety panel dwustrefowej klimatyzacji z Audi A8 pozostał, podobnie jak system nawigacji. Nowe są natomiast zegary, podobne do tych z Superleggery. Pomiędzy nimi zamontowano wyświetlacz komputera pokładowego. Za oparciami elektrycznie regulowanych i ogrzewanych siedzeń znajdziemy 110 litrów przestrzeni bagażowej. Spora torba się spokojnie zmieści. Fotele oraz deska rozdzielcza.

Samochody luksusowe

Opisanych Samochodów:
Klasa Wyższa:


Audi A8

BMW 760Li

Mercedes S 600l

Saab 9-5

Toyota CamryKlasa Średnia:


Mercedes E W210

BMW 5

Audi A6

Opel Vectra C

Volkswagen Phaeton

Volvo S60

Alfa Romeo 166