O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Audacity

Muzykaa ♥

Jest czyms co kochaja. Sluchaja piosenek bo to lubia.. Kazdy inny czlowiek lubi inny rodzaj muzyki np. Rap, Hip hop, techno albo nawet jazz. Jest duzoo rzeczy w muzyce które ludzie lubia.. np. spiew. Spiew to takze zwiazane z muzyka. Takze instrumenty. Kazdy `chyba` wie ze instrument to muzyka.. bo jak by nie bylo instrumentów to tez by nie bylo muzyki.. `ja tak mysle` . Lecz muzyka to cos co lubimy . ii do muzyki potrzebni sa piosenkarzy alee do niektórych piosenek/muzyki nie sa potrzebni. Potrzebne tylko instrumenty..

Muzyke takze mozemy tworzyc na komputerze lub laptopie.. Niektorzy chyba nie wiedza jak mozna zrobic tak.. wiec . sciagacie program `np. Audacity`. tam mozna przerabiac/mixowac/robic/nagrywac itd.. Ja mam ten program on jest nawet dosyc dobryy. Ja tam remixuje piosenki. Do remixowania piosenek mysle ze ten program `Audacity` jest dobry do tego.. Lecz robic tam muzyke w tym programie chyba jest troche skomplikowanee `jak dla mnie`. Jak zainstalowalam ten program to wgl. nic nie umialam tam robic. alee jak poszperasz w necie to sie dowiesz napewno jak robic, remixowac.. itd. Jesli chcesz nagrywac tam swoj glos.. to jest latwe. ; d

Eem. Jak chcecie sciagnac ten program `Audacity` najlepiej sciagnijcie go w dobreprogramy.pl . xDD

Wiec. to chybaa tyle. jak macie jakies.

Technikalia

Dźwięku).
 1. Zainstalować program SDP Downloader - stąd.
 2. Uzyskać adres strumienia. Niektóre stacje (np. Polskie Radio) wypisują go poniżej odtwarzacza. W innych stacjach wystarczy wyświetlić właściwości (prawoklik na odtwarzaczu, właściwości) i tam jest adres strumienia. Można go przekleić.
 3. przekleić do SDP Downloadera, podać mu katalog, zapisać plik a potem włączyć ssanie
 4. Po zakończeniu pobierania, kliknąć Abort. Zassany plik sobie tam leży.
 5. Zassać konwerter Free WMA MP3 Converter (stąd) i zainstalować.
 6. Przekonwertować kiepskie WMA na coś wymiennie rozsądnego np. MP3. Względnie zapisać w WAV, przyciąć w Audacity i zapisać jako MP3.
18:02, wycie_auu
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 października 2008
Sony ICF-7600DS
Odblokowanie pełnego zakresu fal krótkich i UKF.
 1. Otworzyć radio (odkręcić dwie czarne śruby z tyłu i dwie stalowe w komorach baterii, podważyć i zdjąć tylną obudowę)
 2. Zdjąć przednią obudowę (odkręcić jedną śrubę, podważyć i zdjąć)

Pisak (pismo młodzieży wasilkowskiej) - Onet.pl Blog

Prezenter radiowy i jak to jest występować na żywo.

  Jadąc tam miałam tremę, ale gdy weszłam do studia, naprawdę przestałam się bać. Za szybą widać było osoby pracujące w radiu Jard II, a po drugiej stronie znajdowało się pomieszczenie należące do telewizji. W pokoju, w którym byłam, na biurku stały dwa komputery, leżała konsola z wieloma pokrętłami i przyciskami. Oprócz tego był tam zaczepiony duży mikrofon. Na stole obok stał drugi, mniejszy.

  Pytania nie były trudne. Dotyczyły przede wszystkim szkoły i książek.

  Zachęcam wszystkich do słuchania radia i zabawy w radio. Korzystając z darmowego programu Audacity dostępnego w Internecie możecie sami nagrywać audycje, a później przesyłać je chociażby do Pisaka (pisakwasilkow@op.pl ).

Asia Wądołowska

fot. Piotr Czaban

pisak
Zostań aktorem teatralnym!

 Teatr Dramatyczny im. A..

Blog krystian1770552

Użytecznych operacji na sygnałach lub analizy tych sygnałów odbywającej się w czasie ciągłym lub na dyskretnych próbkach tych sygnałów. W zależności od zastosowań takimi użytecznymi operacjami mogą być działania kontrolne, kompresja danych, transmisja danych, pozbywanie się szumów i sygnałów zakłócających, predykcja zachowania się sygnału, filtrowanie, wygładzanie, deblurring (odtwarzanie zniekształconego sygnału z jego "zarysów"), rekonstrukcja tomograficzna, identyfikacja, klasyfikacja i wiele innych tego typu operacji. Programem na którego używaliśmy na lekcji do przetwarzania dźwięku jest Audacity, program ten zapewnia kilka podstawowych narzędzi i filtrów, które można zastosować np. nakładanie ścieżek i kanałów.

Komentarzy: 0 Miksowanie muzyki. 2010-06-07 Miksowanie muzyki polega na nakładaniu dwóch ścieżek utworu w jedną. Stosując efekty i przejścia uzyskujemy oczekiwane efekty. Programem do miksowania muzyki jest np. Audacity.

Audacity 1.3

^^Queer- Sheeny&Shiny^^ - Onet.pl Blog

Jedne z ostatnich bla bla bla...........

 • [18] Niewiem... (Sheeny&Shiny; 14.02.2009)
 • [17] 10 dni xP (Sheeny&Shiny; 19.01.2009)
 • [16] Sssss xD (Sheeny&Shiny; 09.01.2009)
 • Eve'.

przecież ona już nie wróci ;//

No ale

www.suze12.blog.onet.pl

będzie dalej , nawet ,mam zamiar trochę go odremontować xd. I wg. mam już mikrofon! xdd I program Audacity i teraz nagrywam siem i możen ie długo wstawię ;P

U nas wiele się dzieje xdd Jestem pewna ,że u nikogo nie jest tak dobrze, i źle , i śmieshnie , i dziwnie.

xddd

Nawet.

Bez Krótkich Spodni

Szybko nieodszumiona wersja.

W ramach dalszego zaostrzania apetytu - Intro, nie będące o prawda samodzielnym kawałkiem, ale przybliżające koncert i atmosferę, więc zostanie włączone do płyty. Póki co, do pobrania lokalnie, docelowo pewnie trafi na jakiś serwis, który umożliwia słuchanie od razu ze strony, łatwe pobieranie i nie psuje znaku - (minus) w nazwie.

Jakby były uwagi co do jakości, to teraz jest dobry moment, by krzyczeć. Chociaż moim zdaniem Audacity radzi sobie doskonale z odszumianiem. Zatem: pobierz Intro.

UPDATE: Stanęło na publikacji na SoundCloud póki co. Wyglądać to będzie mniej więcej tak:

00-BKS-Intro by rozie

Tagi: intro kapela koncert mp3 muzyka Punk Szczecin
20:50, rozieblox
Link Dodaj komentarz »