O czym chcesz poczytać na blogach?

Auckland new zealand

formaprzetrwalnikowa

Ze spadochronow, a.k.a. ponurkowac w niebie (skydiving).

Ironia losu. Rzeczy na niebie i ziemi, o ktorych nie snilo sie filozofom.
Miejsce akcji - South Island, najpiekniesze miejsce na ziemi.


Tymczasem w Auckland kolejny weekend dobiega konca. Zamknieta autostrada, ktora na niemal 2 dni zatrzymala miasto podobno ma byc otwarta przed zaplanowanym terminem. Szpitale, otrzasnawszy sie z wielotygodniowego strajku pracownikow.

czyli: Dlaczego nie potrafie napisac romansu


Na dowod tego, ze pewne elementy warsztatu pisarskiego sa wspolne dla wszystkich gatunkow i typow literackich wybralam sie na konferencje Romance Writers of New Zealand - An Affair to Remember.

Konferencja juz zapadla mi w pamiec i w gesto zapisany notes. Torba pelna ksiazek, trzy dlugopisy i dwie zakladki to namacalne prezenty. Praktyczne porady, rynkowe trendy i ludzie chetni, by.

nieznanaplaneta

Lotnicza. Podczas bardzo złej widoczności o wulkan rozbił się samolot wiozący wycieczkowiczów z Nowej Zelandii. Śmierć poniosło 257 osób znajdujących się na pokładzie samolotu, który należał do linii lotniczych Air New Zealand. Lot 901 był regularnym pasażerskim połączeniem z portu lotniczego w Auckland w Nowej Zelandii na Antarktykę, po katastrofie zaprzestano dalszych lotów.

felicitations.blog

1+2 to 3, a 3 oznacza... 2009-01-07 06:28:00

1. Great Barrier Island

Niezwykle oderwanie sie od rzeczywistosci i - w duzej mierze - od cywilizacji, Wyspa polozona ok. 90 km na pn.-zach. od Auckland, a ma się wrażenie że te dwa miejsca to zupełnie inne kraje, inne światy. Dzikie pustkowia, góry, prąd tylko z domowych generatorów albo baterii słonecznych, lasy przypominają subtropiki. W dodatku w Auckland wiało i.

Takie jak po śmieciach tyle że pełne ciuchów, niedomyte baby (nie pytajcie skąd wiem...!), obrażone stewardessy które zapał do pracy straciły chyba jeszcze przed moim urodzeniem... Po poprzednich lotach z Singapore Airlines i Air New Zealand (voted best by Jurysta 2008/2009) patrzyłem na to wszystko z mieszaniną zaskoczenia, zniesmaczenia ale i pewnego zaciekawienia. W kategorii polska wieś tańczy i śpiewa - 4,5 punktów na 5 możliwych. Większość podróży.

fashion-victim czyli cś o modzie - Supermodelki - bloog.pl

Belgium
Dominique Brussels New Models Agency Brussels Vision Brussels
WWModels Amsterdam
New Zealand
62 Auckland