O czym chcesz poczytać na blogach?

Atut

citek blog

Jest Brazylijczykiem, urodził się 10 kwietnia 1973 roku w Garca, małej miejscowości w pobliżu Sao Paulo. Swoją karierę rozpoczął w 1990 roku, w mało znanej drużynie Uniao Sao Paulo. Tam szlifował swoje umiejętności przez 3 lata. Po tym okresie przeszedł do dużo lepszego klubu, jakim był Palmeiras Sao Paulo. Z tym klubem dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Brazylii, w 1993 i 1994 roku. Już wtedy wyróżniał się z pośród innych graczy nieprzeciętnym uderzeniem z lewej nogi. Cechowały go także nienaganna technika oraz znakomita szybkość, przyspieszenie. Jednakże te atuty posiada wielu Brazylijczyków, przez co w okresie gry w Sao Paulo nie były u Carlosa tak widoczne. Wkrótce miało się to jednak zmienić, gdyż naszym bohaterem zaczęły interesować się kluby europejskie.


Owocem tego zainteresowania był transfer Roberto Carlosa do Interu Mediolan, na początku sezonu 1994/95. Klub z Mediolanu był wtedy jednym z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa Włoch. Jednakże faworyci często zawodzą - zespół Interu nie tylko nie zdobył prymatu w Serie A, ale także z trudem zakwalifikował się do Pucharu UEFA. Mimo tak.

Dotykaj

Odpowiednia dobrana historyjka moze byc z placzem w roli glownej. Obowiazko, trzeba znajomosc pilegnowac - czyli sms, telefony, spotkania (taktyke spotkan w tym przypadku omowie pozniej). Facet na tym etapie nie otrzymujacy duzej ilosci badzcow moze odejsc, lub co gorsza przejac inicjatywe. Caly ten etap pownien byc tak dobrany.. aby krzywa jego zainteresowania rosla. Umiejetnie trzeba wykorzystac potrzebe uprawiania seksu - wiadomo na poczatku to jego jedyne kryterium i jezli je zaspokoi.. jest duze prawdopodobienstwo, ze reszta nie potoczy sie zgodnie z planem, chyba, ze jest to glowny atut a kobieta doskonalne radzi sobie w tej dziedzinie zycia. Zakladam, ze wszystko toczy sie dobrze... czas pomowic o potrzebie bilskosci.. mozna juz nawet wrtacic, ze sie teskni. Na tym etapie wroga juz sie troche poznalo... kobieta czuje czego mu barakuje najbardziej (oczywsicie poza seksem - bo tego prakuje zawsze) i tu powinna lekko w tym kierunku przesunac ciezar dzialan, czyli: facet gadula - zrobic z niego poete, kark - zakochac sie w jego miesniach, hobby - zaczac sie ineresowac.
Fakty: czuje sie potrzeby, czuje ze Ty mu jestes potrzebna (haha), dosc czesto o Tobie mysli i.

piotrek15655 - Onet.pl BlogKLUB ORCHIDEI jest klubem zrzeszającym liderów FM GROUP na najwyższych poziomach efektywności. Przynależność do klubu i osiąganie w nim kolejnych tytułów - Perłowej ORCHIDEI, Amarantowej ORCHIDEI, Złotej ORCHIDEI, Diamentowej ORCHIDEI - gwarantuje kolejne, niezależne źródła dochodu. Stosownie do osiągniętego tytułu ORCHIDEI odpowiedni
procent obrotów firmy liczonych w punktach obrotowych FM GROUP stanowi pulę do podziału w danym miesiącu rozliczeniowym pomiędzy członków KLUBU ORCHIDEI, którzy się kwalifikują.

piotrb (18:58)
Proszę o komentarz
Atuty współpracy z FM GROUP
 

IceWind Dale II Blog

Bardzo przydatne przedmioty, bo ograniczaja wagę mikstur, klejnotów i zwoi oraz te przedmioty nie będą zajmować tyle miejsca.

 Zawsze wykorzystuj słabe punkty wrogów. Np.: Na golemy używaj obuchów, bo są najskuteczniejsze. Nieumarłych odganiaj, jeżeli możesz. Wykorzystuj wszystkie umiejętnosci danej postaci, ale w odpowiednim momencie.

 Jeżeli walczysz z pomniejszym bossem, to staraj się rozwalić go pierwszego, a potem wybijać słabszych wrogów.

 Jeżeli uderzasz w bezbronnych wrogów, to używaj atutu Potężny Atak jeżeli masz. Bezbronne postacie łatwo trafić, a więc ustaw Potezny Atak na maksymalną wartość.

 Staraj się, aby postacie z niską siłą nie niosły za wiele, bo będą wolniejsze. Kapłanowi nie trzeba dawać za dużo w siłe, ale najlepiej, żeby uderzał najlżejszą z najlepszych dostępnych broni (u mnie ma korbacz oraz zbroję płytową z pancerzy Żuków kopaczy, bo jest lekka i daje dużo KP, a np. Wojownikowi z dużą siłą dałem Kolczugę, czy cośtam ciężkiego).

 Często zapisuj grę, bo nigdy nie wiadomo kiedy.

bajkomoda.blogZ główek tych i zapałek możesz ponadto,

Zrobić ludziki, koników całe stadko.

Jeśli ta zabawa nie cieszy Cię wcale,

Możesz zrobić mamie niezwykłe korale.


Ruszaj na spacer, by pod jesiennym liściem

Znaleźć prędko - co? Kasztany, oczywiście!


Tagi: jesień, spacer, zagadka, kasztany, jesienne skarby

skomentuj (2)

Dbajka: Wielki atut 2011-09-18 14:00:10

BUDUAR

Trupa odejdzie wkrótce w zapomnienie, wszak niemiłe to robi wrażenie.

Poniżej nieco korzystniejsza wersja chuderlaka

Kira bardzo lubi duże dekolty, ale w tych ostatnich dwóch zdjęciach nawet te dekolty wyglądają ok, gdyż mały biust został zakamuflowany falbanami i marszczeniami. Ponad to wszelkie upięcia, kokardki niwelują kościstość aktorki. Tak więc kościste panie wiedzą, co robić.

DUŻY BIUST

Dla jednych zmora , dla drugich atut i tak trzymać! By jednak był tym atutem należy unikać wszystkich rozwiązań stosowanych przy małym biuście (eureka! )  i śmiało można go skorygować  większym dekoltem, najlepiej w trójkąt, czy karo, tak by było nieco kanciato niż okrągło. By zachować proporcje należy zmniejszyć górę a poszerzyć nieco dół czyli zakładając sukienki nieco rozkloszowane na biodrach.  Dla pań z dużym biustem stworzono gorsety! Unikajcie workowatych swetrów, z grubymi deseniami, zróbcie wszystko, by nadać kształt sylwetce zamiast pakować biust w wielki wór. Należy w.