O czym chcesz poczytać na blogach?

Attic

i l o v e a s h || everything what you want know about Ashley Tisdale - Onet.pl Blog

Strona iloveash.blog.onet.pl nie ma kontaktu z Ashley Tisdale ani z jej menadżerem. To jest tylko i wyłącznie strona fanki dla fanów. Wszystko na tej stronie jest to moja praca i nie życzę sobie kopiowania grafiki, czy tekstów. Z góry dziękuję.
© Copyright 2009>>Wszelkie prawa zastrzeżone

002. W drodze do NBC Studio & Aliens in the Attic w teatrze i nowe zdjęcia z filmu & Wybieramy zdjęcie miesiąca

wszystko o ASHLEY TISDALE!! - bloog.pl

Na część obsady, ale to jest moja pierwsza nominacja z uh, wiesz … będąc mną. [Śmiechy] to było naprawdę pasjonujące – tylko by został rozpoznany z grupą ludzi Ja wiem ze jestem właśnie naprawdę pasjonująca. Oni  wszyscy moi dobrzy przyjaciele. Jestem uhonorowany.gdy dowiedziałem się krzyczałem.

Mówiąc o twojej karierze aktorskiej, urządzasz nowy wychodzący film nazwany
“Aliens In The Attic”.
Możesz powiedziec nam trochę o tym filmie?

To action-comedy z cudzoziemcami. To  naprawdę fajny przyjmować gdyby cudzoziemcy mieli najechać. To nawet przypomina cię maleńko z? Gremlins ” zawody “ Goonies ”. Mieliśmy ubaw. Gram starsza siostre, Betania. Mój chłopak jest zagrany przez Robert Hoffman. jestem nawet.

.adolescent suicide. - Onet.pl Blog

Z tego.
I czasami tak jest, że chciałabym cofnąć się o kilka lat do tyłu i zacząć wszystko od nowa.
Przeżyć jeszcze raz. Lepiej.
I niby próbuję brać od życia sto procent, ale cały czas uparcie mi wychodzi cholerne dzielenie przez
Z E R O .
19 .
a fire in the attic
a proof of the prize

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

Your site about Ashley Tisdale -> Lady-tisdalee || The new album "Guilty Pleasure" coming 16 June! - Onet.pl Blog

Hej! Przepraszam Was że tak długo nie pisałam notki, ale wiecie szkoła.... Pojawiło się strasznie duużo newsów z Ash przez te kilka dni, więc opublikuję tylko candidsy z przed dwóch dni i 2 newsy.

Dwa dni temu [ 23 maja ] Ashley widziano jak opuszczała dom wraz ze Scottem w Toluca Lake. Miała na sobie jasno-rożową bluzkę, podarte rurki, wysokie buty no i oczywiście torbę. Cudowniee x33.

       

Potem udali się do restauracji La Loggia. Podobają mi się te okularki Ash ;D.

       

Wczoraj [ 24 maja ] Tizz dostrzeżono razem z jej chłopakiem jak jedli obiad w
Malibu. Widać że wszystko między nimi się układa ;).

       

Pojawiło się kolejne zdjęcie promujące album Ash. Jest bosskie ;D!

 

Jest także trailer filmu "Aliens in the attic". Film zapowiada się świetnie! Aby obejrzeć video kliknij

Blog kkwasniak

2010-04-22 Siostry Prue i Piper od jakiegoś czasu mieszkają w domu ich zmarłej babci w San Francisco. Do miasta wraca ich siostra Phoebe, która nie jest w najlepszych stosunkach z Prue, i ta nie jest zadowolona z jej przyjazdu... Phoebe uczyła się w Nowym Jorku, ale rzuciła szkołę i wyjechała stamtąd z długami. Wieczorem, podczas burzy, gdy wysiada elektrycznosć, Phoebe bawi się planszą spirytystyczną. Niespodziewanie 'wskazówka' sama się przesuwa i wskazuje litery, które układają się w słowo: ATTIC, czyli strych...

Prue nie wierzy Phoebe, że wskazówka się przesunęła, gdyż w dzieciństwie, gdy bawiły się tablicą, Phoebe umyślnie ją przesuwała. Natomiast Piper sama nie wie, w co ma wierzyć.

Phoebe idzie na strych i znajduje ''Księgę Mroku''. Czytając z niej zaklęcie sprowadza na siebie i siostry moc dobrej czarodziejki - ich ciotki Melindy Warren, która przepowiedziała, że gdy w ich rodzinie urodzą się trzy dziewczynki, będą one najpotężniejszymi czarodziejkami wszechczasów. Dziedziczą po niej jej trzy moce: przesuwanie.