O czym chcesz poczytać na blogach?

Atrium

Udomowione zwierzę biurowe - Onet.pl Blog

    Podrzucaj kukułczych jaj w postaci czekoladek, które utraciły ważność w ubiegłym dziesięcioleciu, urzędnik i tak nie może ich zjeść (smutni panowie czuwają!), a będzie musiał napisać sążnistą notatkę służbową i bombonierkę zdać do utylizacji
  1. Uwierz, że urzędnik nie jest winien twoim wszystkim niepowodzeniom życiowym...czasami kluczem do sukcesu jest wymieniony powyżej punkt 1.
  2. Daj urzędnikowi przełknąć kanapkę jeśli już trafiłeś w porę drugiego śniadania...petenci przychodzą cały czas, kanapki zdarzają się tylko dwa razy dziennie


Atria (19:47)
9 Kolejka aż na schody

14 maja 2010
Klasa robotnicza
Jeśli gdzieś na szczytach urzędniczej władzy lecą głowy, sypią się stołki i kariery, to ty drobna zwierzyno łowna znajdź.

atria at ownlog '07

Dyskotetki, konie, kort tenisowy, plac zabaw i stół do tenisa stołowego.

Cena: 1300 zł. Za 14 dni pobytu. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia  do 30 marca. Tel. 500439481 lub 29 761 27 42

WALNE ZEBRANIE

15 marca 11 Komentuj (0)

25 marca 2011 (piątek) w Klubie Lokator OSM o godz. 20.00 odbędzie się Walne Zebranie czlonków Stowarzyszenia ATRIA.Obecnośc członków obowiązkowa.

Zapraszamy również wszystkich chętnych rodziców dzieci tańczących w Klubie Atria.

Porządek zebrania:

1.Zatwierdzenie sprawozdania finansowego wysyłanego do Urzędu Skarbowego, Sądu Gospodarczego oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

2.Obóz wypoczynkowo-szkoleniowy w Jastrzębiej Górze

3.Nieodpłatne zajęcia baletowe dla członków stowarzyszenia.

4.Sprawy różne, dyskusja i wnioski.

Sukcesy ostrołęckich tancerzy

24 marca 11 Komentuj (1)

19 marca odbył się III Ogólnopolski Turniej.

Polskie biurowce

Atrium South

Projekt budowy biurowca Atrium South zakłada dwa etapy. Pierwszy to budowa gmachu składającego się z 14 kondygnacji biurowych (ok. 60 metrów wysokości). Budynek etapu drugiego ma liczyć 36 kondygnacji ( o wysokości 150 metrów). Pierwsza faza inwestycji już ruszyła.

Aleja Jana Pawła II nabierze w ciągu kilku najbliższych lat jeszcze bardziej wielkomiejskiego charakteru. Do zlokalizowanych w pobliżu Ronda ONZ biurowców dołączy wkrótce budynek Atrium South.

Marzenia o własnym domu

Lata potrwają aż wyrosną gęste i wysokie żywopłoty na granicach, które w przyszłości odizolują nasze „podwórko” od sąsiadów.

Domy atrialne – domy te charakteryzują się dość niskimi kosztami budowy, są to najczęściej parterowe domki. Z reguły dom jest zbudowany po granicach działki, ewentualnie od strony głównego wejścia zostawia się 3-4 metry na ogródek przed domem. Elewacja zewnętrzna od ulicy to najczęściej brama garażowa, 2-3 okna i drzwi wejściowe. Elewacje i pokrycia dachowe w miarę wspólne dla wszystkich domów. Wewnątrz każdego domu znajduje się atrium (stąd też nazwa tego typu zabudowy), w którym znajduje się ogródek, miejsce wypoczynkowe. Budynki mają wiele wspólnych ścian ( minimum dwie), powierzchnie w zależności od wybranego projektu od 70-80 metrów w górę. Widziałem domki atrialne o powierzchni domu 250 metrów i drugie tyle ogród. Praktycznie adaptacja wnętrz zależna jest tylko od inwencji zamawiającego i projektanta. Brak ogrodzeń, wszelkie granice pomiędzy sąsiadami to są ściany, ewentualnie kawałek muru o wysokości ścian budynku. Wszelkie okna od domku wychodzą na własne atrium, nigdy na stronę sąsiada. Pełna izolacja i prywatność.

Małe Trójmiasto Lubelskie Blog | Just another WordPress.com site

Uczestników sanatoryjnych turnusów to pacjenci z określonymi dolegliwościami choć i tak wyglądający na zdrowych i zadowolonych. Zdecydowanie obniżamy średnią wieku a nasza córka w wózku z kowbojską nogą na poręczy zewsząd otrzymuje pozdrawiające uśmiechy. Spacerując po alejkach, czujemy na sobie lekki orzeźwiający powiew nałęczowskiej bryzy, opływającej okoliczne lessowe wzgórza. Coś chyba jest tym klimacie na rzeczy…Oprócz pijalni czekolad, ciekawej nostalgicznej kawiarni z atmosferą dawnych lat Polski Ludowej, całkiem sporą liczbą kramów i alejkowych grajków, centralnym miejscem dla nas jest oczywiście ATRIUM, czyli kompleks wodno rozrywkowy. Do atrium chodzi się przede wszystkim popływać i oczyścić organizm w saunach. Z wykupionym karnetem SPA omijam bez problemu długą kolejkę letnich wczasowiczów otrzymując po drodze  szlafrok i ręcznik. Niestety z kilku powodów nie chcemy zabierać tu ze sobą dziecka i wpadamy do ATRIUM na zmianę. Temperatura wody jest tu niezbyt odpowiednia dla niemowlaka, poza tym jak to w aqua parku: szum wodospadów, jacuzzi czy hałasującej młodzieży mógłby trochę zniechęcić dziecko do tego typu obiektów. Trzy tory do pływania, sztuczna rzeka, podwodne masujące strugi, wodospady i jacuzzi.

Blog Gogel19

I taki zrobiliśmy przypał, że każdy kto przechodził obok nas śmiał się i patrząc z nie dowierzaniem!!!...
Komentarzy: 2 2007-01-14
Dzisiaj sobota dzień mijał całkiem nieźle pod wieczór postanowiliśmy wyjść na piwo pod wandzie, ale zastanowiliśmy się,  ze pójdziemy do atrium.Gdy przekroczyliśmy próg atrium przypomniało mi się ze dzisiaj jest karaoke no, ale coś nie było odwrotu wzięliśmy po piwie i kebabie no i w końcu patrzymy i słyszymy, jak nawalony koleś śpiewa był nieźle zakręcony ten facet ,no i przyszła kolej na nas w śpiewaniu (bez komentarza) .Gdy wyszedłem z atrium tańczyłem i skakałem na ulicy i przechodzili znajomi ojca i się wydarłem "kurwa znajomi ojca" gapili się na mnie jak wryci..
Komentarzy: 0