O czym chcesz poczytać na blogach?

Atomówki

PIJ MLEKO BĘDZIESZ WIELKI !!!!!

Ogólnie wczoraj Ławka spojrzałą na Adżi która siedziałą w puchowej kurtce i Powiedziała "Aga ale ty schudłaś" po czym wywaliła swój biust , wypięła klsate i czekałą z uśmiechem aż Aga powie jej to samo... ogólnie na końcu wszystkie lałyśmy:)

Adżi... No tak Adżi ma to do siebie że na nia wiecznie trzeba czekać... Kiedyś jak po nia przyszłam o dziwo wyszła od razu z domu... Wszystkie potem się zastanawiały co zrobiłam że Aga się pospieszyła:)

No i Bahorek...w sumei to Basiunia nasza kochana która...Aktualnie musi czytać "lalkę" żeby jechać ze mną w góry... jak tylko wrócimy zkacowane totalnie to napiszemy wam coś:)

To są moje Atomówki, Suczki, czy też najprościej.. najlepsze Przyjaciółki:0 Wielkie buziaki dla nich:)
I kocham te moja Atomówki, bo są jedyne w swoim rodzaju, poza tym tyle z nimi przeżyłam... Działka i Boszkowo, gimnazjum, tyle chlania tyle łez... Wychodząc z gimnazjum obiecałyśmy sobie że zawsze będziemy razem, zawsze i o dziwo nam się udało. Czasem mamy przerwy, nie widzimy się nawet miesiącami ale i tak wracamy do siebie... My Atomówki:P
nocniczek 2005-02-08 10:26:08
skomentuj (20)


:)

No tak wyjeżdżam jutro na narty z Baśką moją (Atomówka). A to my dnia dzisiejszego... Wreszcie razem w czwórkę w pubie.. na małym skromnym piwku:) Jak.

Wiadomości i Radości - Onet.pl Blog

Ta złota nić się zerwała i nie potrafimy odnaleźć jej końców?A może nie chcemy tego?Może w ten sposób bronimy się ,tylko przed czym?Może to Bóg nas wystawia na próbę?Ale czy On nie widzi że "nas nie ma i już nigdy nie będzie"?

Wiem że tu zawsze jesteś i wiesz co u mnie słychać.Mogłabym zmienić konto bloga ale nie widzę sensu,jeśli Cię to ciekawi to miło że mimo wszystko interesuje Cię moja osoba.Odpowiedz mi na jedno pytanie-dlaczego w Tobie tyle kłamstwa,dwulicowości?
I już nie potrafisz mówić wprost i szczerze,ale patrzysz by wciąż zadawać mi ból i cierpienie.Ale wiesz że mam w okół przyjaciół którzy nie pozwolą byś mnie powoli niszczył,zżerał jak rak człowieka....


serduszko125 (21:25)
20 Jak szuper że o mnie pamiętacie!!

15 stycznia 2008
Fotki z meczu hokejowego......
  Dziś umieściłam kilka fotek  z meczu hokejowego jaki moja drużyna GKS Atomówki Tychy  rozegrała z H R A P czyli Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich.

tokinkaempty snippet

Wszystko i Nic - Onet.pl Blog

17 września 2006      =Zawody=

Pojechałam rano na zawody. Wygląd oczywiście nienaganny ;]
Ach jak ja dawno już nie widziałam tych wszystkich ziooomalskich ziooomków...! Podczas dojazdu wsiadło jeszcze Legionowo - reszta UKS"Jedynka" Pogadałam sobie z Olką, dominiką, Ulą i Iwoną. Kurlandza nie było, nie wiedzieć czemu... Ach, jak ja kocham jeżdzić z nimityb rozpadającymsię burakiem (ksywa autobusu). Dojechaliśmy. Atomówki ruszyły ku centrum zakwaterowania organizatorów zawodów aby sprawdzić minuty startowe. Kiedy każda już wiedziała pomknęłyśmyw kierunku sklepu. ze zdziwieniem stwierdziłam iż jest otwarta piekarnia (niedziela przeciez dzis).  Zakupiłam fumę do żucia (Orbit spearmint). Ruszyłyśmy do autobusu (po wcześniejszym uraczeniu się gumą). Po drodze zaszłyśmy jeszcze upewnić się co do naszych minut. Zgadzało się. Już miałyśmy wychodzić lecz nagle ujrzałysmy schody. "Nie możemy tak tego zostawić1 Musimy sprawdić, co znajduje się na górze." Pogalopowałyśmy na górę. Przed nami wyrosły cztery stoliki i osiem krzeseł, ustawione w rzędzie, tak jak na sali egzaminacyjnej z.

Osiwiony | prawie oświecony

Na ten lepszejszy poziom rozwoju to nic innego jak… wstrząsy, dostanie w dupę.

To jest jedyna droga do wzrostu ułomnego rozumu, inaczej jest bardzo ciężko rozwijać się. Skoro dzieje się tak w przypadku jednego człowieka to tak może się dziać w przypadku ludzkości. Zatem czeka nas, ludzkość wiele lat, bardzo wiele lat róźnego rodzaju wstrząsów, szoków i dostania w dupę, poprzez naturę, kataklizmy. Może… ludzie przebudzą się? Innej opcji nie ma.
A Ci myślący zwani “oświeconymi” którzy ruchają masy, będą dalej to robić.

ByTheWayempty snippet