O czym chcesz poczytać na blogach?

Atol

Malediwy

Infrastruktura

October 25, 2008

Tylko w stolicy, Mężczyzna, na Addu Atol i wyspy Fuvamullah istnieją drogi i samochody. Ulice są zatkane od Mężczyzna przez samochody i motocykle, mimo że największa ekspansja miasta jest tylko jeden kilometr. Inter-Atollverkehr jest w coraz większym stopniu za pomocą łodzi i statków powietrznych rozstrzygnięty. Na Malediwach jest po lewej stronie.

Istnieją dwa międzynarodowe lotniska, a mianowicie Hulule w pobliżu stolicy Mężczyzna i Gan w Addu Atol. Ponadto, istnieje wiele regionalnych portów lotniczych. Najdłuższego drogowego (betonowa i jezdny z samochodów) jest od we Hithadhoo do Gan Atol Addu. Trzy wyspy połączone są tam przekraczana.

Lighthouse

Mundurku stoi przy samochodzie i gada przez to ichnie radio :0 Zaraz obejżał się Andol i w sumie to on pierwszy zareagował. Nastąpiła masakryczna akcja chowania wszystkiego. Najwieksza beka ze wogole nie uslyszelismy jak podjezdzaja, nie wiadomo jak dlugo za nami stali ;). No i tak sobie postali, my siedzielismy, adrenalinka nam skoczyła. Ale nie bylo zadnego przypalu, policja zaraz odjechala =D "W zyciu trzeba kolekcjonowac mocne wrazenia".
Z tymi wariatami nie da sie plywac =P John lezy na rufie i steruje, tak lezy ze nic nie widzi, andrzej go nakierowuje "laguna"-ostrz "atol atol"-odpadaj "burta burta"- ster zero. Jednym slowem plynelismy jak pojebani :) A wogle to zapomnieliśmy wziac kamizelek i zaplacic zanim wyplynelismy =P Pozniej sie okazalo ze mamy zaplacic 50zl, a cena sugerowana przez producenta :P czyli w cenniku to 90zl. W sumie nas to koztowalo 12,50zl. I jak tu nie kochac żeglarstwa =D


M jak Mityk2004-09-05 18:17:39 skomentuj (6)


Jedziemy na ryby =D

Jak tylko Polska weszła do Unii Europejskiej zaczęło ją odwiedzać.

oddzial-wlodzi blog

Sekwencji póz, wyrazistych i zmysłowych”
Mężczyzna i kobieta tulący się naprzeciwko zaczynają się nagle całować. Mocno i namiętnie, ich głowy poruszają w swoim tańcu, jego ręka szuka jej ciała, coraz gwałtowniej, zupełnie jakby byli tutaj sami. Moja uwaga zaczyna się dzielić na pół, na książkę i na to co się dzieje wokół mnie.
„Najlepsza cizia jaką kiedykolwiek widział...Żeby tak być jej facetem...mieć taką przy sobie.....”....”Pomyśl tylko, przelecieć taką. Wątłe wyobrażenie kopulacji w scenerii białej plaży na atolu zakwitła w jego umyśle. I jak za sprawą czarów zaczyna mu stawać”
Mężczyzna coraz mocniej przyciska kobietę do siebie, zupełnie jakby chciał ją udusić, kobiecie najwyraźniej się to jednak podoba, facet zachęcony maca ją coraz bardziej, zaczyna głośniej oddychać, jedynym świadkiem tego jestem ja, wcześniej głośno rozmawiali, domyśliłam się że ona odwozi go na dworzec centralny skąd ma jechać dalej chyba do Jeleniej Góry i nie wiadomo kiedy się teraz zobaczą. Kobieta nie chce do niego przyjechać, wymyśla sto powodów dla których nie może..

moda-polska.blog

sukienki vanessy hudgens 2009-03-02 21:05:31

Materiał powinien być ręką wyczyszczony z woolite i zimna woda, i nigdy nie powinien być rozjaśniać sukienki makalu. Słowo "bikini" pochodzi z bikini atol, witryna broni jądrowej test-clearly analogiczny do szokującej cechy; to odbyło się przemyślany że radosne podniecenie bikini, co-conceived przez francuskiego inżyniera Luis Reard i projektant mody Jacques Heim w 1946, zostać przyrównać do nuklearnego wybuchu różowe sukienki. Różnica pomiędzy cięciem i Sew Production i Fully Fashioning Garments Cięcie i Sew Production W pełni modelujące części garderoby W cięciu i szyć produkcyjny system panele są cięte koło środka z wydrążającego noża a następnie szycie jest spełniane Fason części garderoby może.