O czym chcesz poczytać na blogach?

Atlas arena

Tysiące serc, jedno bicie. Siatkówka - miłość na całe życie - Onet.pl Blog

Zapowiadał zwycięstwo gospodarzy, to jednak bełchatowianie uporządkowali grę, odrobili stratę i ostatecznie wygrali I seta. Resovia nie odpuszczała, za wszelką cenę chciała doprowadzić do piątego spotkania w Bełchatowie. Jednak tym razem Skra okazała się lepszą drużyną.Od środy zawodnicy Skry będą trenować na hali Atlas Arena w Łodzi, gdzie 1-2 maja rozegrany zostanie Final Four Ligi Mistrzów.

Natomiast drugiego finalistę poznamy dopiero jutro. Sobotni mecz Jastrzębia z Zak SĄ zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Goście zmarnowali szansę na wygraną i awans do finału, ponieważ prowadzili już 2:0 w setach. Oba zespoły są bardzo zmęczone.
Się ze swoimi władzami w Moskwie. Wydawało się, że impreza zostanie rozegrana bez Skry i bez kibiców. Andrzej Lemek, szef polskich sędziów siatkarskich, zagroził jednak, że wycofa naszych arbitrów liniowych.

Stanowisko władz europejskiej siatkówki zmieniał się co kilkanaście minut. Głównym problemem oprócz Dynama był brak wolnego terminu. W końcu do Atlas Areny dotarł Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jego mediacja przyniosła efekt. Po godz. 14 Philip Berben, wiceprezydent europejskiej federacji ogłosił, że impreza została odwołana. - Robimy to z szacunku dla Polaków - stwierdził. - Pozostali uczestnicy podpisali dokument, że solidaryzują się z.

TOKIO HOTEL

16:19, paulinath
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 marca 2010
Kilka informacji na temat koncertu w Łodzi

1. Napoje
Na teren Atlas Areny nie można wnosić napojów w butelkach lub kartonach. Na miejscu będzie można kupić zarówno coś do picia, jak i jedzenia.

2. Aparaty
Jedynie małe kompaktowe aparaty mogą być wniesione na koncert. Wszystkie zdjęcia powinny być robione BEZ UŻYCIA flasha!

3. Służby medyczne
W przypadku omdlenia każda osoba zostaje wyprowadzona z Sali i.

W dniu koncertu mogą wymienić bilet na opaskę na rękę w punkcie opaskowania przed Atlas Areną umiejscowionego w namiocie Good Music. Bilet jest sprawdzany, ale nie zabierany. Następnie wszystkie osoby posiadające na ręku opaskę do strefy FanZone stają przed wejściem numer 2 ??? wejście FanZone. Tylko osoby, które mają na ręku opaskę mogą wejść do Atlas Areny
Mapa Atlas Arena.

9. VIP, Sektory oraz Płyta
Osoby posiadające bilet VIP stają w kolejce do wejścia VIP, natomiast reszta osób ustawia się w kolejce przed wejściem numer 25 w Atlas Arena.


11. Zakup biletów na koncert

Przed koncertem będzie możliwość zakupu biletów w kasie umiejscowionej przed Atlas Areną. Dostępne będą bilety na płytę, sektor.

Ciągniki Kubot, Mój to m6040 - Onet.pl Blog

 

 od 24 do 26.02.2012r.

XVMiędzynarodowe Targi "FERMA ŚWIŃ I DROBIU"

ADRES:  Hala ATLAS ARENA, Łódź, al. Bandurskiego 7

 

 

od 24 do 26.02.2012r.

Są osoby, które się pamięta i osoby, o których się śni... - Onet.pl Blog

 

 

Atlas Arena, Finał MŚ 2014…


Siedziałam obok Marty w łódzkiej Atlas Arenie i mocno zaciskałam kciuki. Między nami siedział ośmioletni Olivier po uszy zawinięty reprezentacyjną koszulką Michała. Marta na kolanach trzymała swoje szalone, trzyletnie bliźniaki, które charakterek odziedziczyły, a jakże by inaczej, po ojcu. Natalia i Jakub byli prawdziwymi wcieleniami zła w Bełchatowie. A do spółki z Sarą, naszą małą kruszynką, były.