O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Atlantic

czasomierze

Mechanizmu z naciągiem automatycznym. Koperta może być stalowa lub pozłacana, kolor tarczy – srebrny, złocisty, niebieski lub czarny.

Zegarki marki Atlantic są osiągalne na stronie sklepy4u.com.pl

16 Październik 2010 - Posted by czasomierze | - " A " jak Atlantic, czasomierze i ich twórcy | Atlantic, markowe zegarki, Worldmaster, zegarki, zegarki.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Type 57. Osiem cylindrów w jednym rzędzie, zasilane pojedynczym gaźnikiem, dwa zawory na cylinder i system DOHC. W tamtych modelach rozwijał 170 koni, za mało jak dla Atlantica. Dlatego też inżynierowie zdecydowali się zastosować turbodoładowanie. Dzięki temu moc wzrosła do 210 koni a maksymalne obroty wynosiły aż 5,5 tysiąca, napęd na tylną oś. Moc w połączeniu z niewielką masą zapewniały prędkość maksymalną wynoszącą 200 km/h, przyśpieszenie 0-100 km/h: 10,2 s. Poruszał się na opona bardzo cienkich jak na obecne czasy : przód 5.50 R 18, tył 6.50 R 18.  Był to w swoich czasach najszybszy samochód dopuszczony do ruchu ulicznego. Trudno się dziwić, że Atlantic jest czasami nazywany pierwszym supersamochodem świata   

>>> Bugatti Type 57 SC Atlantic In Oahu Raceway

     Pierwszy z powstałych egzemplarzy, nazwany Aerolithe,  pomalowano na jasnobłękitny kolor i sprzedano. Trafił w ręce ekscentrycznego Anglika, który wprowadził kilka zmian stylistycznych i pomalował wóz na czerwono. Na szczęście w 1971 samochód nabył Peter D. Williamson, który doprowadził go od stanu oryginalnego. Z drugim egzemplarzem, sprzedanym pewnemu Francuzowi wiąże się tragiczna historia. W 1955 wjechał na przejazd kolejowy wprost pod pędzący pociąg. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu, a wrak przez.

Wirtualna Stadnina Delicji ! :) - Onet.pl Blog

Blisko i prawie nas złapała. Lisa złapała Ruska, Diament miał problemy. Gratulujemy naszym uczęstnikom :))) Jeszcze raz dzięki wam za udział !

Dyrektorka Rumaka!:) (18:34)
2 Kilka koników!:))
Ostatni trening
Wieczorem, dzień przed wielka gonitwa wzięłam Magic Atlantic na ostatni już trening. Długo go rozprężałam, nie mógł wczuć się i dogadać ze mną. Nie było zbyt ciemno, ot szarawo. Słońce jednak już zaszło, a ja i kary ogier poruszaliśmy się żwawym galopem przez pola i łąki. Koń głośno prychał, widziałam delikatne i miarowe wypuszczanie pary z jego chrap. Był dobrze przygotowany do wyścigu i nie okazywał zmęczenia. Kiedy dotarliśmy na miejsce jutrzejszej gonitwy, wstrzymałam go i staliśmy tak chwilę. Otoczeni przez ciemności, narażeni na niebezpieczeństwa. Wokół sowy wydawały swe okrzyki, wiatr spokojnie szumiał, a my staliśmy. On wiedział o co mi chodzi. Chcieliśmy wygrać, ten ogier mnie zrozumiał.

Guns N Roses-najniebezpieczniejszy zespół rockowy!

  Dwa koncerty w Rosji. Pierwszy odbędzie się 11 maja br., drugi - dzień później.
  11 maja 2012 - Moskwa (Rosja) @ Stadion
  --> 12 maja 2012 - Moskwa (Rosja) @ Stadion

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Autor(ka):
  kubekk
  Czas publikacji:
  poniedziałek, 27 lutego 2012 17:09

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Guns N' Roses w maju wystąpią w Anglii i Rosji!”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Guns N' Roses w maju wystąpią w Anglii i Rosji!”
 • sobota, 25 lutego 2012
  • Guns N' Roses-"Up Close And Personal Tour" Atlantic City(USA) 24.02.2012r.

   Wczorajszego wieczoru Gunsi zagrali w.

 • Atlantic city

  SPOTKANIA Z NIEZNANYM - Onet.pl Blog

  Słysząc o niezwykłych doniesieniach z bazy Warren, które natychmiast trafiły do mediów, po tym, jak informacje od wojskowego źródła uzyskał o nich dziennikarz magazynu „The Atlantic”, zastanawialiśmy się czy i w tym przypadku całe zajście mogło zostać spowodowane obserwacją UFO. Oficjalne wyjaśnienie mówiło, że cały incydent wynikał z usterki komputerowej.

  Według mnie istnieją jednak podstawy, aby.

  Piktogramy w Meksyku

  To chyba pierwszy niezbyt skomplikowany piktogram jaki został odkryty w Meksyku z 19/20 marca 2011 roku na polu  Tlapanoloya na obrzeżach Mexico City. Z informacji wynika że pięć innych formacji odkryto na innych polach. Niestety nie wiadomo czy odnotowano jakieś obserwacje UFO lub inne świetlne zjawiska, oraz czy piktogramy są autentyczne czy fałszywe ?  Monitorpolski's Blog

  Masowe podawanie środków farmakologicznych ludności by uczynić ją bardziej ekologicznie świadomą jednocześnie proponując by dzieci były genetycznie modyfikowane by były mniejsze, w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

  W rozmowie z The Atlantic główny autor artykułu, profesor bioetyki nowojorskiego Uniwersytetu S. Matthew Liao, optuje za tym, że ludzie muszą być poddawani “biomedycznej modyfikacji” w celu zapobieżenia zmianom klimatu.
  [...]
  Inni wybitni psychiatrzy i.

  Zaczęła się dopiero 4 lata temu, gdyż to wówczas otarłam się o prawdę. Zaczęłam pochłaniać mnóstwo książek i treści internetowych. Czułam, że świat zmierza w złym kierunku.

  Jednak moje zainteresowanie skupiło się na Ameryce, Izraelu, city London i apostazji w Kościele Katolickim.

  Jedno jest pewne. Są siły, które za wszelką cenę zmierzają do utworzenia niebezpiecznego tworu, jakim jest światowy rząd z jedną religią, jednym dowództwem naczelnych sił zbrojnych, z jedną.

  aga-baba-jaga blog

  A two-bedroom apartment in the area without spending more than 30 percent of their income on housing.

  That makes renting in Stamford and Norwalk tougher than in San Francisco, last year's most expensive area, as well as Boston, New York City and Washington, D.C., according to the report. Stamford ranked second in last year's survey.

  ...

  "Affordable housing is key to having a vibrant and growing economy," said Jeffrey Freiser of the Connecticut Housing Coalition,.Inne sensy na te chwile pomijam.


  update z piatku

  Ha. To temu zawdzieczam zamkniety pas jezdni co dzien od paru dni i korki:

  "STAMFORD - Robert DeNiro yesterday was holed up in a room on the 15th floor of an Atlantic Street office building, shooting a movie scene in a make-believe film editing suite.

  DeNiro plays a struggling movie producer in "What Just Happened?" which was shot in Stamford all this week. Today, DeNiro and actress Robin Wright Penn,.