O czym chcesz poczytać na blogach?

Atelier

Zdjęcia okolicznościowe - ŚLUB - bloog.pl

Wykonuję zdjęcia z różnych imprez i uroczystości okolicznościowych, które dla Was, będą trwałą pamiątką.
Używam profesjonalnego sprzętu firmy NIKON, a zdjęcia wykonam u Was w domu, w kościele, w plenerze, na przyjęciu.
Wszędzie tam gdzie tylko zapragniecie.

NOWOŚĆ!
Nie musicie już jechać do fotografa, żeby wykonać pozowane zdjęcia w atelier.
Mobilne Atelier z profesjonalnym sprzętem przyjedzie do Ciebie.

POSIADAM AKTUALNE ZEZWOLENIE Z KURII NA FOTOGRAFOWANIE W CZASIE UROCZYSTOŚCI KOŚCIELNYCH.


ZDJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE
Ceny zdjęć okolicznościowych 150 zł/ 1 godzina pracy.
W tym 40-80 zdjęć zgranych na płytę CD lub DVD
6 odbitek 13 x 18 cm

ZDJĘCIA W MOBILNYM ATELIER

Poznański Szlak Teatralny

Zapraszała do współpracy wybitnych artystów, takich jak Toru Shimazaki  z Japonii czy Stanisław Wiśniewski z Francji, którym pozwalała na realizację autorskich przedsięwzięć.  Polski Teatr Tańca nazywany jest niekiedy niecodziennym forum choreografów, którzy zaskakują świat oryginalnymi, nietypowymi koncepcjami. Spektakle Polskiego Teatru Tańca są więc nie tylko wystawiane poza granicami Polski (m.in. na licznych festiwalach), ale też komponowane przez twórców z całego świata.

Trzynaście lat temu w Polskim Teatrze Tańca rozpoczęła swoją działalność scena poszukiwań i debiutów – Atelier.  Główną jej ideą jest wyrażanie sztuki językiem natury, który jest bliski człowiekowi. Grupa tancerzy łączy muzykę, taniec, teatr i plastykę, by docierać do widza w sposób pełniejszy, bardziej zrozumialy. Szuka kontaktu z publicznością, zaprasza do współuczestniczenia w sztuce. Pragnie uczynić ją bardziej dostępną. Już niedługo, 20 lutego rusza V Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca. To kilkudniowe święto tańca, w ramach którego publiczność będzie miała okazję zobaczyć premierowe spektakle mlodych artystów. Prezentowana będzie m.in. „Arytmia” Zofii Jakubiec i Tomasza Pomersbacha czy też „The.

ch@t_story - bloog.pl

Że nasza znajomość zaczyna się właśnie dziś! Oboje mamy zupełnie czyste konto.

    - Taka amnestia? Okay!... Piękna i jeszcze wielkoduszna - Dodał zaczepnie.

    - Uważaj, bo takie amnestie zdarzają się u mnie tylko raz na dziesięć lat.

Spojrzała na Andrzeja i po raz pierwszy poczuła nieodpartą chęć przytulenia się do niego, albo choć dotknięcia go, tego pierwszego fizycznego kontaktu poza oficjalnym podaniem ręki na powitanie. Mimowolnie dokonała tego delikatnie muskając jego ramienia gdy nachyliła się do radia, by zgłośnić nieco muzykę.

 

Siedzieli na czarnej kanapie w atelier Andrzeja i popijali piwo prosto z puszek i rozmawiali. Na stoliku przed nimi paliły się trzy duże świece, światło było zgaszone.

    - Serio? Jak go zobaczyłaś, to zaczęłaś tak po prostu uciekać?

    - No tak! Musiałbyś zobaczyć tego gościa, wyglądał chyba na jakieś pięćdziesiąt lat, a twierdził wcześniej że ma 29 lat... Zdawałam sobie sprawę, że ludzie kłamią w sieci, udają kogoś, kim nie są i tak dalej, ale żeby umawiać się na spotkanie i oczekiwać, że ktoś nie zauważy, że jesteś 20 lat starszy niż mówiłeś, to już po prostu chamstwo i szczyt głupoty!

foto87.blog - Zuzanna Nowak FOTOGRAFIA CYFROWA teatr, przyroda, geografia

II Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca 20-22.02.2009 2009-03-13 18:28:02

18.02. - próby

"Mat" (chor. Paweł Malicki)
"3x3" (chor. Agnieszka Błacha)

Nikon D40 + Sigma 50-150

skomentuj (0)

II Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca 20-22.02.2009 2009-03-13 18:41:14

19.02. - próba

"of(F)love" (chor. Paulina Wycichowska)


Nikon D40 + Sigma 50-150

skomentuj (0)

II Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca 20-22.02.2009 2009-03-13 19:01:36

20.02. - premiery

dyrektor PTT Ewa Wycichowska

(NIE)POKOJE

Kto dziś jeszcze podziela wiarę, że budynek można zakwalifikować jako brutalistyczny, bo ma ścianę z niewykończonego betonu? Albo, że jest modernistyczny, bo ma duże przeszklenia? Albo postmodernistyczny, bo trudno odróżnić go od starego otoczenia? Albo, że jest ekologiczny, bo ma trawę na dachu? Style to bzdura (por. wpis Wizyta w Dessau). Widać to wyraźnie na przykładzie poniższych osiedli mieszkaniowych powstałych w odstępie 20 lat. Po prostu dobrym budynkom stylistyczne klasyfikacje są niepotrzebne.

Osiedle Halen - Atelier 5, 1961

Osiedle Halen - Atelier 5 (1961) fot. Magda Szwajcowska

Osiedle Halen - Atelier 5 (1961) fot. Magda Szwajcowska

Osiedle Halen - Atelier 5 (1961) fot. Magda Szwajcowska

Osiedle Halen w szwajcarskim Herrenschwanden zrealizowane w 1961 roku, wg nomenklatury estetycznej powinno.

ja bym tego nie czytała.. ;P

Pasował nam jeden jedyny autobus, który się w dodatku okropnie spóźniał. Doszłyśmy do wniosku, że nie za bardzo nam się chce tak długo czekać, toteż ruszyłyśmy biegiem w stronę palmy, którą jacyś idioci pozbawili liści ;P A że z miejsca, w którym stałyśmy nie było widać tego patyka, Zuz zaproponowała, aby dojechać tramwajem do ronda i dopiero stamtąd pobiec do Atelier. Oczywiście przez 10 min żaden tramwaj nie raczył przyjechać ;p Potem zobaczyłyśmy nasz autobus 175, który spóźnił się tylko mhm.. 3o min ;PP Podjechałyśmy pod Foksal, co kompletnie nie miało sensu, bo byłyśmy już bardzo blisko :} Potem, jak to w Atelier, przeżyłyśmy piekło, tj. musiałyśmy malować jakąś idiotyczna martwą naturę ;> Kiedy skończyłyśmy, poszłam zapłacić z zajęcia, ale coś źle policzyłam pieniądze w domu i w rezultacie mam dług w Atelier wynoszący 8o zł :p W związku z tym, że dałam im wszystkie mhm.. fundusze jakie posiadałam nie było nas potem stać na bilety, czyli nie za bardzo miałyśmy jak wrócić do domu ;> Ale wspólnymi siłami uzbierałyśmy 4,50 zł :] A to znaczy, że mogłyśmy kupić 3 bilety /z 6 potrzebnych :p/ Aby nie jechać na gapę /;)/ POSZŁYŚMY do metra centrum /wcześniej planowałyśmy podjechać tma tramwajem ;>/. Ja nie chcę nic.