O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Atari

atari 2600

Trybów rozgrywki 16
Moja ocena C

18:49, ols , Recenzje gier
Link Dodaj komentarz »
32 in 1

32 in 1 (Atari)

32 in 1 przyszło do mnie w komplecie z Atari - prawdopodobnie był częścią oryginalnego zestawu. Zwykle na europejskim rynku ten kart był zbundlowany z 2600 Jr., żeby zwiększyć atrakcyjność niemłodej już konsoli.

Patrząc na spis treści, trzeba przyznać że decydenci w Atari byli bardzo odważni - większość gier miała już w momencie premiery multikarta ponad 10 lat. Co gorsza, większość z nich to kompletne porażki, nienadające się do niczego. Do tego niektóre zawarte tu gry zostały ordynarnie skradzione innnym wydawcom (Activision, U.S. Games, CommaVid) ze zmienioną nazwą i/lub grafiką. Gdyby tego jeszcze było mało -.

[slawko]

Szczególnie nasze drogie panie mogą się znużyć i nie doczekać do końca... w ogóle - jeśli ktoś doczyta do końca to koniecznie niech da znać :o)

a co!
zdolny w końcu jestem
i w ogóle
i bardziej informatyk niż telekomunikant :o)
na telekomunikację poszedłem dla sieci komputerowych :o) oczywiste jest, że komputer staje się prawdziwym komputerem dopiero po połączeniu w sieć z innymi komputerami. Wtedy dopiero można na nim naprawdę pracować :o)
a co!
a z komputerem jestem zżyty już od podstawówki... klasy nie pamiętam, ale miałem wtedy Atari 800XL ( chcę koszulkę ze znaczkiem atari - tylko czerwoną z białym znaczkiem, a nie niebieską :oP )...moja pierwsza gra - na własnym komputerze - Centipede :o) Kiedyś wcześniej widziałem takie wyścigi samochodowe, co się po stanach jeździło i goniłą Cię policja i kończyło się paliwo, trzeba było tankować i takietam... nie pamiętam nazwy...

pierwsza gra, która spowodowała u mnie opad szczęki - Montezuma's Revenge - no po prostu przewspaniała :o)

potem było jeszcze dużo dużo więcej... i trochę polskiej klasyki z Avalonu (to była firma o której marzyli.

« lastkill3r na kaca! »

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Jeden bloger lubi ten .
Kategorie:Bez kategorii
Komentarze (2) Trackbacki (0) Dodaj komentarz Trackback
  1. Danewcielo
    15 Luty 2011 o 21:22 | #1
    Odpowiedz | Cytat

    Znowu z tym Atari!
    Ja nie chce atari :C

Gry Mojej Młodości Old games - Onet.pl Blog

Dobry serwis komputerowy
Dojazd w województwie  Śląskim 
Gliwice, Zabrze, Katowice, Bytom, Knurów, Szałsza, Czekanów, Ostropa, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Chorzów, Ruda Śląska

    
Naprawa komputerów Gliwice 
Stare Gierki (12:20)
Skomentuj mnie
StarySerwisek.pl
StarySerwisek.pl zaprasza na Stare Gry, Stare Komputery, Emulacja Atari, Humor Komputerowy, Filmiki o Komputerach. Gry komputerowe za czasów PRL.Kochamy stare.

Macanie

Kategorie: Wszystkie | MacBook | Gadżety | Programy | SADyzm | Varia
RSS
poniedziałek, 09 kwietnia 2007
Atari 2600 na Maku

Od pewngo czasu nie było tu żadnej aktualizacji... Jedną z przyczyn jest to, że dorobiłem się kolejnego bloga. Również poświęconego sprzętowi na A...

Nie jest to jednak japko a Atari! Konkretnie słynna konsola 2600.

Oczywiście dla makowych maniaków vintage'owych konsol znalazłem coś ciekawego. Jest to doskonały emulator Atari 2600 - Stella. 

Dzięki Stelli można pograć we wszystkie wydane na tę konsolę gry, również te, których nie sposób już nigdzie znaleźć (bo istnieją tylko pojedyncze kopie). Wszystko dlatego, że w sieci krążą pliki ze zrippowaną zawartością oryginalnych kartridżów.

Stella, oprócz dostępu do ogromnej biblioteki gier ma jeszcze parę innych zalet: 

  • doskonałą jakość obrazu i dźwięku (nie ma.

Atari teenage riot

piotrek rogoża

Nie wywołam, zmuszając się do czuwania – musi przyjść samo. I raz na jakiś czas przychodzi. Jeszcze nie wiem po co, ale kiedyś to rozgryzę.

Przechodząc do rzeczy przyziemnych,  ale nie do końca: Atari Teenage Riot po pierwsze się reaktywowali, po drugie wydali nowy singel („Activate!”, stary dobry digital hardcore’owy rozpiździel, tyle, że z nowocześniejszym brzmieniem), a po trzecie zagrają we wrześniu w Polsce..

kolas blog

Mateusz
Cześć czytelniku!
Właśnie słucham atari teenage riot i myślę, że są w porządku, lubie rozpoznawalne zespoły, ale nie wiem czy bardziej nie lubie zespołów subtelnie rozpoznawalnych wędrujących po przeróżnej formie (ale poetycko!).
Teraz powinienem w.