O czym chcesz poczytać na blogach?

Asystent wampira

^^~LovEe..WaMpIrY i WiLkOłAkI~^^ - Onet.pl Blog


i www.wampirynatala.blog.onet.pl
Przeglądnij

01 maja 2010
ELoooOO...!

Witam Was na moim blogu poświęconym  filmom o Wampirach i Wilkołakach.    
 

          
      Pamiętniki Wampirów      

                  
          Asystent Wampira


 
  
.

Chotto matte. - Onet.pl Blog

Biurkiem z głową skierowaną w inny kierunek, niż na mężczyznę, poczuła jego wzrok na sobie. Ten popatrzył zaciekawiony na siostrę i wbił się wygodnie w fotel. Freya szybko rozejrzała się po pomieszczeniu. Dawno tu nie była, bo papierkową robotę, najczęściej wykonywał za nią asystent.

        Wzięła głęboki oddech i spojrzała na wyluzowanego brata.

- Słuchaj, Hajime. Nie możemy tego po prostu rozegrać jakoś fair? Jak na razie wszystko jest tylko dla ciebie najlepiej. Zasłużyłam sobie na lepsze traktowanie i ty o tym wiesz.
- Oj,.Białe kimono, żeby się nie ubrudzić. Na zapach też mogła narzekać. Teraz miała już pewność, które miejsce w twierdzy jest najokropniejsze.

        Omijając wszelkie kałuży zobaczyła z oddali metalowe drzwi, zatrzaśnięte kłódką. Domyślała się, że jest to cela wampira. Westchnęła i powoli podeszła do niej. Wychylając lekko głowę ujrzała tego samego krwiopijcę, co wtedy – czyli wszystko się zgadzało. Jednakże niemało się zdziwiła, widząc, że czyta on książkę. Co jak co, ale uważała, że te potwory nie są inteligentne, mimo,.

msduch blog

Już śmieje się kiedy jedna z kobiet siada mu na kolanach, i coś dla tej pani, to chyba nawet nieistotne jak wyglądała, była młoda i zgrabna, jak z obrazka, w samych tylko majtkach i biustonoszu, reszta krąży wokół nas jak ćmy, od siebie je odganiam, przedstawiam siebie jako tłumacza, asystenta... asystent w podrózy służbowej... cokolwiek by to nie znaczyło... powiedz jej że mam dużo pieniędzy, szarpie mnie ojciec za mankiet i ponagla, nie może się obyć bez tego, by o czymś gadać, by o coś pytać, ale co ją to obchodzi, no jak to co ją to obchodzi, przecież robi.Udział w tej maskaradzie, stroić się, malować, ćwiczyć chód i gesty, spojrzenie i uśmiech, to wszystko zestaw tanich, efektownych i skutecznych chwytów - nie umiem, za dużo wciąż noszę w sobie narcyza, on nie pozwala na tani makijaż, on patrzy z bliska, z lustra i wszystko widzi, wampir. A więc mam tam wrócić, tam, skąd wczoraj wyszedłem w sam środek upału, by od człowieka z wytatuowanymi na szyi ustami dowiedzieć, się, że mojego ojca zawieziono do szpitala, wrócić tam, gdzie i jeden i drugi z nas dostał jakieś tam powiedzmy, nazwijmy to tak, lekarstwo na.

Blog o filmie zmierzch

Że nikt nigdy nie chowa się we właściwym miejscu, itp.), zostałem w łóżku, myśląc o sen. Byłem tak intryguje bezimienny para historię że nienawidzę idei zapomnieć, był rodzaj snu sprawia, że chcesz zadzwonić do przyjaciela i nosił ją wraz ze szczegółowym opisem. (Also, wampira było tak darned przystojny, że nie chcą stracić wyobrażeniem.) Niechętnie, I w końcu wstał i nie natychmiastowej potrzeby, a następnie umieścić wszystko, co ewentualnie można w bok i usiadł przy komputerze, aby napisać, coś, czego nie uczynili tak długo, że zastanawiałem.

Mam przyszli po Little, Brown wybrał mnie na trzy zajmują książki, więc nie przeszkadza mi wcale. I’ll przyznać, że za odesłanie kopii, że odrzucenie spięte do zapisu moją ofertę dostał w Weekly wydawcy, ale ja wziąłem wyższe drogowego.

Moje Przełom nastąpił w formie asystenta Writers House nazwie Genevieve. Nie mogę znaleźć się znacznie później, jak szczęśliwy jestem, okazuje się, że Gen nie wiedział, że 130.000 słów jest cała zapora dla ryb od wielu słów. Jeśli she’d wiadomo, że 130K słowa będzie równy 500 stron, ona.