O czym chcesz poczytać na blogach?

Asus

Notatki

Nie można zaprzeczyć, że Leszek Balcerowicz jest mężem Ewy Balcerowicz i odwrotnie.

- Adam Hofman (PiS), wrzesień 2006
23:45, muchoborek3 , polityka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 września 2006
Składak: płyta raz jeszcze
Materiały na temat płyty Asus A8N-VM CSM.
 • Asus A8N-VM-CSM
  • overview
  • specs
  • download
  • faq
  • forum
Wiele osób skarży się na problemy z wbudonym układem graficznym. Lepiej jest podobno w wersji 1.10g, ale też są jakieś błędy w grafice 3D.

Dobrym testerem ma być aplikacja GoogleEarth: zbliżyć jakiś obszar, pokręcić myszą trzymając wciśniętą rolkę i obserwować, czy z grafiką jest wszystko OK. Jeśli nie - płyta jest wadliwa.

Czytając forum nabieram coraz więcej wątpliwości co do tej płyty... Szczególnie ciekawy.

Sprzęcik

  Dopasowuje jasność podświetlenia ekranu do aktualnie wyświetlanej treści oraz zwiększa poziom kontrastu do 20000:1, dzięki czemu szczególnie sceny nocne w grach oraz filmach stają się znacząco bardziej szczegółowe i realistycznie oddane.
 • Funkcja kontroli kształtu (Aspect Control) pozwala użytkownikowi na samodzielny wybór trybu wyświetlania (Full lub 4:3) dla zapewnienia jak najlepszego, naturalnie żywego oddania akcji gier i filmów w rozdzielczości Full HD 1080p, bez straty ważnych szczegółów lub zniekształceń obrazu.Technologia poprawy jakości obrazu ASUS Splendid
  Technologia poprawy jakości obrazu wideo ASUS Splendid została zbudowana w oparciu o silnik kolorów, który automatycznie analizuje i determinuje naturę wykonywanego zadania aktualnie przez użytkownika, dopasowując stosownie do tego parametry wyświetlacza. Dzięki temu, na ekranie pojawia się obraz najbardziej wierny oryginalnemu przekazowi.

Cechy produktu:

Producent Asus
Gwarancja
3 lata w serwisie zewnętrznym
//.

Stado Kotów HC - Onet.pl Blog

Się towarzysko, czasami zachowuje sie jak debil, ale często jest to zabawne, nie nawidze sie nudzić i gdy jest gorąco ;(

Na stadzie szukam: Zrozumienia, przyjaźni a kto wie moze czegoś więcej <3 xD

Fotka: http://www.bravo.pl/download/multimedia/pictures/0911/25087711121904857475081.jpg


Mam nadzieje, ze się polubimy...

KOCHAM WAS I POZDRAWIAM :D


SPAMIK :)

CHCE SOJUSZA Z :

WWW.HERD-OF-MAGIC-CREATURES.BLOG.ONET.PL 

MOŻNA >>??? PROSIĆ ?

I ZAPRASZAM ;D

Black Angel (18:25)
2 Jest ich więcej

01 lipca 2010
Asus na scenie buja sie cala polska 8DD
*podchodzi do stada średniej wielkości kot*
Siemanko xD
Jestem Asus ;p
Mam 3 lata i pochodzę z JULIUSZA !!! Tak, kolega Nacka, niestety... xDD Mieszkam w tej.

Tomiga Blog

Lepiej wygląda sprawa w przypadku wykorzystywania aplikacji jako serwera. Testowałem funkcję serwera myNet odtwarzając pliki znajdujące się na tablecie przy pomocy PlayStation 3. Pewne problemy miałem tylko z niektórymi utworami muzycznymi dostarczonymi z tabletem (nie rozgryzałem dlaczego). Reszta (w tym zdjęcia i wideo) działała bez problemów.

MyCloudAplikacja ta zawiera 3 moduły.

MyContent – czyli usługa popularnej ostatnio chmury w wykonaniu Asusa. Otrzymujemy nielimitowane przestrzeń dyskową na okres jednego roku, gdzie możemy przechowywać swoje pliki. Po roku na pewno usługa będzie płatna w związku z tym nie skorzystałem z okazji aby się uzależnić i nie testowałem tego serwisu.

@vibe – z koleii jest serwisem muzycznym udostępniającym radia internetowe darmowe oraz komercyjne. Na co dzień do obsługi streamowanej muzyki wykorzystuje Squeezboxy wiec również tą usługą nie byłem zainteresowany.