O czym chcesz poczytać na blogach?

Astor

Kopiec Kreta

Wręcz wrogo nastawiony, ponieważ oderwano go od najważniejszej w życiu czynności – od katalogowania książek. Zresztą książka, obok okularów, czarnego garnituru, jest jego znakiem rozpoznawczym. Na bardzo wielu kadrach przyciska do piersi lub trzyma w rękach jakieś grube tomiszcze. Kilka plansz dalej widzimy go, klęczącego na zgliszczach spalonej księgarni, w której pracował, ściska książkę i płacze. Uszło z niego życie, bo spłonęły książki. Odżywa, gdy na powrót może opiekować się książkami.
W trzecim tomie, który nosi tytuł Deliah, wychodzi na jaw, że Astor nie bardzo lubi, jak ktoś wypożycza książki, ponieważ zaburzony zostaje wówczas ład i porządek. Ciekawa i znamienna jest rozmowa między nim, a główną bohaterką tego albumu, która pyta: „Ależ panie Astorze, do czegoż innego służą biblioteki, jak nie do udostępniania książek w nich zawartych?”. Na co on odpowiada: „Do czegoż innego służą książki, jak nie do czytania słów w nich zawartych? (…) Nie zarzucam pani nic, poza wprowadzeniem nieładu w miejscu, za które jestem odpowiedzialny”.
Pytanie ważkie: do czego służą biblioteki? Czy tylko do gromadzenia i.

oferty hurtowe import

 • Kosmetyki firmy L'oreal i inne - wyprzedaż magazynowa

  Kosmetyki firmy L'oreal i inne - wyprzedaż magazynowa

  Cena: 3,04 € / szt.

  Minimalne zamówienie: całość

  Dostępna ilość: 98 szt.

  W ofercie stock kosmetyków firmy L'oreal. Łącznie 98 sztuk - szczegółowa lista w załączniku. Cena 3,04 € za szt.. Dostępne również produkty kosmetyczne takich marek jak Revlon, Meybellin, Astor i innych. Więcej informacji na zapytanie.

  Magazyn: Hiszpania


  Retourware24 jest międzynarodową platformą handlową dla towarów z zajęć
  komorniczych, likwidacji firm, nadwyżek produkcyjnych, zwrotów, końcówek
  serii.

  Nie prowadzimy sprzedaży lub zakupu towaru, nie pośredniczymy w transakcjach pomiędzy użytkownikami platformy Retourware24.

  basia@retourware24.pl

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:

 • Totalny Odlot

  „Wiadomości Kosmetycznych” przez firmę badawczą AMPS.

  Ze 140 zgłoszonych drogerii wyłoniono trzynastu finalistów, wśród których aż dwóch reprezentowało Drogerie Polskie. Potwierdza to, że sklepy uczestniczące w tej sieci są prowadzone według najwyższych standardów funkcjonujących na rynku drogeryjno-kosmetycznym.

  Drugie miejsce w konkursie o tytuł Drogerii Roku otrzymało Damiani z Rybnika, prowadzona z powodzeniem przez p. Karola Sobika, pomimo bezpośredniego sąsiedztwa sieci takich jak Rossmann, Schlecker, Sephora i Douglas.

  Do finału konkursu trafiła także drogeria Astor z Opola prowadzona od 1999 roku przez p. Damiana Matejkę. Na ofertę drogerii składa się blisko 20 tys. pozycji asortymentowych, głównie związanych z pielęgnacją twarzy i kosmetyką kolorową. Astor musi funkcjonować wśród mocnych konkurentów sieciowych: Rossmann i Super-Pharm i Douglas.
  Gala wręczenia tytułu „Drogeria Roku 2011” odbyła się 17 marca w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Było to wspaniała szansa nie tylko do poznania laureatów konkursu, ale także do spotkania się wśród ludzi z branży drogeryjno-kosmetycznej, którzy w tą wyjątkową noc mogli.

  przegląd wiadomości: co slychac u OR?

  Możemy upaść jeszcze niżej.

  00:22, mamlakat
  Link Komentarze (4) »
  wtorek, 26 czerwca 2007
  dzisiejszy dzień mógłby się już skończyć. nie ma nawet 12, a już mamy go dosyć. dlatego dedykujemy wszystkim przebój z naszej młodości  ponadto pada, jest brzydko, jak się otworzy balkon to huczy jak Adam Astor.
  biała się przewala po łóżku i tęsknimy za prawdziwymi głębokimi uczuciami.
  śpiewamy sobie na przykład toola i inne przygnębiające piosenki, ale jakoś nie możemy się w nie wczuć za bardzo (wyj. biała po egzaminie przez pół godziny odczuła smutek tool, a ja kiedyś crosses)
  brakuje nam tej melancholii. żeby na przykład jak wyjedziemy ktoś śpiewał bee geesów i za nami tęsknił  (wersja feist może lepsza, ale nie mamy wersji karaoke)

  próbujemy ułożyć sobie soundtrack do życia, ale wszystko to trochę bez przekonania. ostatnio tylko.

  Wizażystka

  Paznokcie żelowe 60zł
  Henna i depilacja brwi 10zł

  Oto numer gg 12441394

  SERDECZNIE ZAPRASZAM!
  Komentarzy: 3 2010-09-06


  Paese - Puder kryjący – matujący
  Inglot – korektor w kremie
  Astor - Baza pod podkład
  NeL - Naturalny puder w kremie – matujący z naturalnym jedwabiem i vit. E, oraz filtrami UVA+UVB
  Vibe - Podkład mineralny
  Under Twenty – podkład matujący
  NeL - Matujący puder w kremie z naturalnym jedwabiem
  Paese – rozświetlający korektor pod oczy
  Yves Rocher - Korektor rozświetlający pod oczy w pędzelku
  Inglot – puder matujący, prasowany
  Astor – podkład w musie (Air Musse) z efektem 3D
  TCW – róż (dwa odcienie)
  Constance Carroll – puder prasowany (dwa odcienie)
  .