Aston villa

Football. Bloody Hell.

sobota, 27 marca 2010
Tottenham – pierwszy w kolejce do LM
Walka o czwarte miejsce w Premiership zapowiada się w tym sezonie pasjonująco. O to najbardziej pożądane miejsce w lidze angielskiej w grze pozostaje cały czas 5 zespołów. Do Tottenhamu, Manchesteru City, Liverpoolu, Aston Villi dołączył po zwycięstwie w środku tygodnia zespół Davida Moyesa – Eveton. Ale to Tottenham pozostaje głównym faworytem do zajęcia tego upragnionego czwartego miejsca – gwarantującego udział w eliminacjach Ligi Mistrzów.
Więcej »

Kończą się zdobyciem bramki przez Carew lub Heskeya. Najlepszym przykładem ostatni mecz z Wolverhampton gdzie zawodnik asystował przy obu bramkach swego zespołu.

Young jest bardzo szybkim zawodnikiem, dysponującym dobrym dryblingiem i niebezpiecznym dośrodkowaniem. Jedyne co można mu zarzucić to brak doświadczenia w grach na szczeblu międzynarodowym. Aston Villa nie uczestniczyła w wielu takich spotkaniach i to może być głównym powodem, dla którego na zawodnika zdecydowanie boi się postawić Capello. Ale włoski szkoleniowiec udowodnił już nie raz, że nie boi się zaufać zawodnikom bez większego międzynarodowego doświadczenia – kolejny raz przykład Milnera. Innym czynnikiem przemawiającym przeciwko Youngowi są jego wątłe.

CHELSEA- SPORT - widziany okiem kibica - JACK 76

»
5-raczki gratulacje strzalu David Luiz !!!!

No ladnie to David Luiz sie popisal !!!! Zostanie ojcem ale nie ojcem jednego dziecka ale wlasnie !!!!
Wczoraj w czasie meczu z Aston Villa Roberto Di Matteo zmienil Luiza i kazdy sie zastanawial jaki jest powód tej zmian. Fakt ze Luiz wygladal jakby byl nieobecny na boisku nerwowe interwencje ale bez przesady.
Dzisiaj wszystko sie wyjasnilo. Mianowicie zona Davida Luiz kilka minut przed meczem poinformowala Davida ze bedzie ojcem ale wyjatkowym ojcem bo nosi w sobie az piec noworodków !!!!!!
No ladnie bedzie piec.

Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog

(czego człowiek nie zrobi z nudów...?)

----------------

Si alguien no te ama como te lo esperas, eso no significa que no te ama con toda su alma y más que la vida...
~
Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie...

26 sierpnia 2009
Kolejna porażka...
Po raz kolejny napiszę, że każdy już pewnie wie, że mecz Liverpool FC - Aston Villa, zakończył się niespodziewanym zwycięstwem.

>>kliknij
 >>kliknij
 >>kliknij

Jeżeli chodzi o uraz, którego nabawił się Fernando po zderzeniu z jednym z obrońców Stoke, Rafa Benitez uspokaja:

- Ma kilka szwów, ale wszystko z nim w porządku. Trenuje ze swoimi kolegami i myślę, że będzie gotowy na poniedziałek.

Właśnie. Skoro już mowa o poniedziałkowym meczu z Aston Villą (również na Anfield Road), obrońca tego właśnie zespołu, Curtis Davies, powiedział, że największym zagrożeniem dla bramki jego zespołu będzie właśnie El Nino.

- Torres to jeden z najlepszych napastników na świecie przy takim piłkarzu nie możesz zbyt wiele planować. Gdy ułożysz sobie jakiś plan, on zagra coś innego. To tak dobry zawodnik. Gramy z.