O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Aston martin vanquish

James Bond Agent 007 - Onet.pl Blog

Przez Iana Fleminga.

  

Tyle, że ten Bond to agent przełomu tysiącleci i zgodnie z oczekiwaniami widza musi stać nieco bardziej twardo na ziemi, oczywiście podpierając się nowoczesną techniką. Stąd właśnie Aston Martin Vanquish V12, w filmie korzystający z optycznego kamuflażu, który pozwalał mu zniknąć niczym Predator w dżungli. W grze co prawda nie znika, ale kopa musi mieć potężnego!

*Źródełko:www.onet.pl*

I to.

Ponad 400 samochodów, jakie zostaną oddane do dyspozycji graczy jest wręcz przytłaczająca i nie ma wątpliwości, że każdy fan motoryzacji znajdzie w niej niemal każdy liczący się model i to w najlepszym roczniku.

Aston Martin Vanquish V12 - "James Bond: Die Another Day"

  

Kto był najlepszym Bondem? To zależy od punktu widzenia, ale osobiście uważam, że Sir Connery w żadnym wypadku nie mógłby się powstydzić następcy takiego,.

"Nigdy jej tego nie wynagrodzę, ale i nigdy nie przestanę starać się jej tego wynagrodzić." - Onet.pl Blog

Pojadę taksówką. - Tak samo tutaj trafiłam, więc nie widziałam problemu.

- Zanim ona przyjedzie, będziesz już w domu. - Uśmiechnął się. Ruszył w kierunku wyróżniającego się czarnego samochodu. Aston Martin V12 Vanquish robił wrażenie na każdym przechodniu. - Zapraszam. - Uśmiechnął się otwierając drzwiczki od strony pasażera.

 Kiedy i on zajął swoje miejsce i odpalił silnik, zerknęłam w jego stronę.

Blog Yoshimitsu360

Martin V12 Vanquish S - Coś Dla Bonda :P 2008-04-08

Aston Martin V12 Vanquish S – sportowe coupe, flagowy model firmy Aston Martin Lagonda Limited.

Jest usprawnioną wersją modelu Vanquish produkowanego od 2001 roku. Wprowadzenie wersji S wiązało się głównie z niedoskonałością układu przeniesienia napędu, jak i chęcią firmy Aston Martin Lagonda Ltd. do wyśrubowania osiągów modelu Vanquish. Vanquish.

My Famous Life - Onet.pl Blog

Koło łóżka wsadziłam sidekick’a, portfel i kilka kosmetyków. Zeszłam po schodach i wyszłam z domu trzaskając drzwiami i nie żegnając się z rodzicami, bo po co? Wsiadłam do mojego Range Rover’a ( mam jeszcze Aston’a Martin’a Vanquish), otworzyłam bramę pilotem i z piskiem opon opuściłam posiadłość. Nikki miała dom obok, ale zrobiłam jeszcze rundkę po mieście dla uspokojenia. Potem wróciłam na naszą ulicę, zaparkowałam przed domem Nikki i weszłam na.

Aston martin vanquish s

szybkieauta - Onet.pl Blog

Konkurencja Aston Martin V12 Vanquish S
Bugatti 16.4 Veyron
Ferrari Enzo