O czym chcesz poczytać na blogach?

Associated press

rzekot blog

Trochę wstydzi, bo on bardzo marzy o takim profesjonalnym fotograficznym sprzęcie, no choć tutaj ... zrób zdjęcie" chciałem coś powiedzieć, jakoś go ratować, ale i tak już był martwy.
rzekot 2006-05-05 12:45:18
skomentuj (0)


równi nierówni
-"associated press przypomina, że informacje, ujawnione w 1986 roku przez mordechaja wanunu, technika z ośrodka w dimonie, doprowadziły ekspertów do wniosku, że izrael dysponuje szóstym pod względem wielkości arsenałem broni nuklearnej, w tym setkami głowic bojowych.
izrael konsekwentnie.

Wiadomości

Władze niemieckie, usiłując zapobiec aktom przemocy podczas szczytu G8 w przyszłym miesiącu, pobrały… próbki zapachu od potencjalnych wichrzycieli, aby policyjne psy mogły ich potem rozpoznać – informuje we wtorek Associated Press.

Więcej: Niemcy: policja bada zapach antyglobalistów [TVP]

Blog Licealistki

Władz Ukrainy.

Piosenkarz i kompozytor Elton John powiedział w sobotę, że wraz ze swym życiowym partnerem chcą zaadoptować 14-miesięcznego chłopca o imieniu Lew, który przebywa ukraińskim sierocińcu. Chłopczyk, jak pisze agencja Associated Press, jest nosicielem wirusa HIV.

Ukraiński minister ds. rodziny, młodzieży i sportu Jurij Pawłenko powiedział, że przybrani rodzice muszą pozostawać w związku małżeńskim, a Ukraina nie uznaje za małżeństwo związków homoseksualnych.

Pawłenko.

Wędrując przez życie... - Onet.pl Blog

Innych możliwości broni się starając się ograniczyć straty w ludności cywilnej do minimum... (dla tych, którzy się nie zorientowali-to byla ironia...)

I następnego dnia:

"Dyplomaci znający treść projektu rezolucji, na których powołuje się agencja Associated Press, utrzymują, że dokument zawiera apel o pełne zaprzestanie walk między Izraelem a Hezbollahem, lecz daje Izraelowi prawo do odpierania ataków libańskich hezbollahów."

Tego chyba nawet nie trzeba komentować-prawo do obrony wlasnych granic dostaje tylko jedna.