O czym chcesz poczytać na blogach?

Assassin's creed 3

Linki - Onet.pl Blog

 N jak Nightwish, czyli co tak naprawdę się dzieje za kulisami
THIEF na wesoło, czyli z pamiętnika Garretta
 Wariacje Akatsuki (Naruto)
 Wild Night (Hellsing)
 Yaoi pisane URD Sunflower (Shaman King)
 Salazar's Saucy Stories (Assassin's Creed)
Chase Me (Catwoman i Scarecrow / SERIA "BATMAN")
Kieruje swe kroki

see you later aligator † VD*VMP - Onet.pl Blog

Taką mam psychikę i nic na to nie poradzę. Muszę więc wbijać sobie na siłę do głowy pozytywne myślenie.. No, a łatwe to niestety nie jest.

Na dzisiaj nie przygotowałam konkretnej grafiki.. Tylko skromne 3 ikony.

       

frigg (23:30)
Przez szpachelki,  na pilniku do paznokci kończąc :D Dobrze że jestem w miarę cierpliwa przy takich robotach w przeciwieństwie do pozostałych domowników.

Coraz lepsze wieści dochodzą do mnie w temacie Assassin's Creed Revelations.. Kilka porządnych źródeł o grach komputerowych twierdzi iż tym razem gracze pctowi nie będą musieli czekać pół roku dłużej na premierę.. Jeśli to okaże się prawdą to będę wniebowzięta..

Lepiej poznać swego kata, niż później się dziwić... - Onet.pl Blog

Z morderstwami. Czytam również mnóstwo książek, ostatnio się wzięłam za trylogię "Dary Anioła". Jednak w moim sercu i tak króluje "Wiedźmin" Sapkowskiego. Mnóstwo również gram na komputerze. W tej kwestii mam nietypowy gust. Uwielbiam wszelakie rzeźnie i rozwalanki utrzymane w "średniowiecznym" klimacie - Wiedźmin, Assassin's Creed, Diablo... Czasami to co piszę jest inspirowane którąś z tych gier. 
Nałogowo słucham muzyki. Tutaj raczej się kręcę wokół jednego rodzaju muzyki, a mianowicie metalu i cięższego rocka, lecz nie pogardzę dobrym soundtrackiem z dobrego filmu. Słucham Serja Tankiana,.

Lockerz.com Graj i wygrywaj! - Onet.pl Blog

Oto przykładowe nagrody i punkty (PTZ) , których potrzeba do ich nabycia. :D Przypominam, że za każdą "akcję" wykonaną na LOCKERZ.com dostajesz aż 2 punkty (PTZ).
- wszelkiego rodzaju gry na: DSa, PSP, Wii, PS2, PS3, kompa, xBox 360 kosztują tylko
2700 PTZ
-Play Station 3 250 GB- 3600 PTZ
- i nareszcie...PSP+
Assassin's Creed: Bloodlines Bundle- 3600 PTZ