O czym chcesz poczytać na blogach?

Aspekty

Astrogeneza

– czyny mocno nierozważne a czasami wręcz manię samobójczą.

Wenus w VI domu wskazuje na dobre zdrowie, gdy nie jest uszkodzona. Mimo dobrych prognoz, warto zwrócić uwagę na nie przesadzanie w używaniu przyjemności, na kontrolowanie temperamentu. Jeśli już dochodzi do choroby, można spodziewać się dobrej opieki.

Mars w VI domu to skłonności do wypadków, skaleczeń, utraty zdrowia poprzez nieuwagę czy brak rozsądku. Brawura, nieliczenie się z niebezpieczeństwem – zwłaszcza przy negatywnym aspekcie do Urana (ciężkie wypadki lub samobójstwo) – oto główne przyczyny utraty zdrowia. Negatywne aspekty do Słońca i Jowisza zwiastują stany zapalne.

Jowisz w VI domu zapewnia bardzo dobre zdrowie i chroni przed wypadkami. Jeśli Jowisz jest uszkodzony, to sprzyja nadmiernemu pobłażaniu sobie, a to z kolei może być przyczyną wielu różnych dolegliwości, np. wątroby czy układu krążenia.

Saturn w VI domu jest bardzo niekorzystny dla naszego zdrowia. Wskazuje na liczne choroby z powodu trudnych warunków bytowych lub niesprzyjających okoliczności, na które nie mamy wpływu. Złe aspekty do Słońca i Księżyca oznaczają chroniczne dolegliwości, problemy związane z zimnem, małym zasobem energii.

Crazy Hueco Mundo - Onet.pl Blog


Aspekt: Nihilizm

Rasa: Arrancar

Opis: Ulek nihilista... Spokojny i wygadany gdy ktoś podwarza jego wyznania. Nichilistyczne oczywiście. Potrafi przesiedzieć cały dzień na kanapie robiąc nic. Ewentułalnie pogada z Itachem i Yammi'm. Zazwyczj gada cos o absurdach a oni potakują.


Noitora (Nonek) Jiruga

  


Imię: Noitora

Aspekt śmierci: Rozpacz

Rasa: Arrancar

Opis: Sadysta. Trzyma się z Grzesiem, Siwym i Dei'em. Przeważnie dlatego że są sadystami. Podoba mu się REligia Siwka. Przeważnie trenuje z Hidanem na zewnątrz Las Noches. Cały czas rozmawiają w jaki sposób można zadawać ból.


Grimmjow (Grzesiu) Jeagerjaques


  

 
Imię: Grimmjow
Aspekt śmierci: Destrukcja
Rasa: Arrancar
Opis: Błękitny mściciel. Trzyma sie z Dej'em..

Blog-pomoc do zajęć

Uwaga!

W zakładce "Dyżury" nowe terminy i godziny; w zakładce "Sesja" - powoli klaruje się roczny rozkład jazdy zaliczeń, egzaminów, ogłoszeń wyników i wpisów.

Lista zajęć wg uczelni i trybu studiów

 • 0. Literatura z zakresu Metod i Technik Badań Społecznych
 • 1. rok akademicki 2011 / 2012
  • IS UAM
   • niestacjonarne
    • Kształtowanie postaw i zachowań
    • Metody badań ilościowych
    • Metody badań jakościowych
    • Socjologia języka
   • stacjonarne
    • Kształtowanie postaw i zachowań
    • Metody badań ilościowych
    • Socjologia języka
    • Społeczne aspekty marketingu
  • WSNHiD

Mojego życia skromne progi ...

Stworzyłam w głowie miraż ,który miał ulżyć w moich niezaspokojonej potrzebie bycia kochaną. Osobiście od początku naszej dziwnej znajomości czułam ,że coś z jego stronych jest "nie do końca". Tylko jakoś wyparłam to by przyjąć wizje ,że wszystko jest ok. Nawet dziś chociaż powiedział mi ,że nic do mnie nie czuje cały czas doszukuję się jakiegoś drugiego dna. Uważam to za żenujące i desperackie posunięcie, które jak najbardziej jest związane z tym, że trudno mi przyjąć na barki tak okrutną prawdę :on mnie nigdy nie kochał, nigdy nie chciał pokochać i nigdy nie chciał mnie poznać. Możliwe ,że wpłynął na to aspekt fizyczny. Możliwe, że psychologiczny. Mniejsza o to czemu ważne,że powinnam się z tym pogodzić i sobie darować. Pojawia się jednak kolejny problem. Jestem w 100% przekonana ,że kolejny mężczyzna z którym się mam zamiar spotkać ma co do mnie podobne zamiary. Chodzi mu tylko o to by zaciągnąć mnie do łóżka. Oczywiście nie obrażajcie się panowie, bo ja wiem ,że zawsze chcecie zaciągnąć laskę do łóżka tylko niektórzy z was chcą to zrobić bo mają do niej też inne bardzo górnolotne zamiary. Ten natomiast z uwagi na to ,że: mieszka 200km ode mnie, jest człowiekiem z zupełnie innego środowiska (co za tym idzie jego obraz.

geowloknina.blog

Obiektów. Polepszone "formuły" cementu, materiały wytrzymałe na uderzenia, szybkoschnące wszystko to zawdzięczamy poprawiającej się technice. Również geowłókniny. Jest to stosunkowo nowy materiał, jednakże nabył on znaczące zastosowanie oraz zaufanie w wielu sferach budownictwa. Jest on z pomyślnością stosowany zarówno w budowie dróg jak i w własnych przydomowych ogródkach. A wszystkie te rzeczy geowłókniny zawdzięczają swoim właściwościom, które biją na głowę wszystkie inne materiały, które były przedtem wykorzystywane. W zależności od jej struktury jest ona albo nadzwyczaj mało przepuszczalna, bądź ma aspekty klarujące. Jest także niezmiernie dobrym materiałem do utrzymywania podłoża w miejscu, co uznało wielu drogowców i w dzisiejszych czasach geowłókniny są powszechnie stosowane w charakterze podkładu pod podsypkę drogi. Wały przeciwpowodziowe w dużej dawce są umacnianie przez zastosowanie geowłókniny. Jednym słowem gdzie by nie rzucić okiem ten półprodukt ma swoje przeznaczenie. Również w naszym własnym ogródku z szczęściem zdołamy zastosować ten półprodukt. Oczka wodne, drenaż, i podkłady pod przestrzenie do tego wszystkiego geowłókniny nadają się wręcz idealnie. W przypadku oczek wodnych świetnie chronią je przed.