O czym chcesz poczytać na blogach?

Ashton kutcher

For All You Lonely Boys I Will Be President

Zostać wykastrowany), toporny scenariusz i zupełnie idiotyczne zakończenie. Cała reszta była na poziomie przyzwoitych filmów made in Hollywood , choć jako metafory czegokolwiek to ja bym "Piły" nie odbierał...
Po "Pile" postanowiłem dowiedzieć się czemu Ashton Kutcher okrzyczany został seks symbolem nowego pokolenia i zarzuciłem sobie "Efekt motyla" . I jak sam już tytuł wskazuje efekt to efemeryczny i ulotny. Jednym okiem wpadł, drugim wypadł pozostawiając w pamięci ino sceny broczenia krwią z nosa i niesmak po.

Blog kingusiab95

Oraz tworzy ubranka dla pupilów, czyli małych piesków. Ma też kolekcję ubrań dla nastolatek "Stuff By Hilary Duff". Aktywnie prowadzi działalność charytatywną. Grała w filmach u boku takich gwiazd jak Steve Martin, Chad Michael Murray, Ashton Kutcher, Piper Perabo, Anjelica Huston, Heather Locklear, John Cusack, Marisa Tomei,

Tutaj dodaj komenta :))Komentarzy: 1

Lenon.

Zbiórce. Ani o Textach Rancha O Mirasie. Ani o tym że od trzech dni jem prawie wyłącznie jajecznicę z serem zamiast pieczarek (bo się skończyły a nikomu się nie chce ich kupić). Ani o tym że od 1-go do 5-go maja mam wolną chatę. Ani o tym że podobają mi się Ashton Kutcher i Gael Garcia Bernal. Ani o tym że zaraz pierdolnę Meg w łeb. Ani o tym że nie kontroluję swoich słów i zachowań. Ani o tym że nie mam pomysłu co napisać, więc piszę te idiotyzmy tylko dlatego że mam kompa po raz pierwszy od tygodnia (i tak Meg cały.

Brzytwą po oczach

    • Marzec 2009 (28)
    • Luty 2009 (34)

**World star** - Onet.pl Blog

Kolekcję ubranek dla lalek Barbie oraz tworzy ubranka dla małych piesków. Ma też kolekcję ubrań dla nastolatek "Stuff By Hilary Duff". Aktywnie prowadzi działalność charytatywną. Grała w filmach u boku takich aktorów jak Steve Martin, Chad Michael Murray, Ashton Kutcher, Piper Perabo, Anjelica Huston, Heather Locklear, John Cusack, Marisa Tomei, czy Ben Kingsley. W latach 2002–2003 jej chłopakiem był Aaron Carter, wokalista pop, brat Nicka Cartera z Backstreet Boys.

Była dziewczyna Joela Maddena z kapeli Good.

Blog gwiazdy10

Ubranek dla lalek Barbie oraz tworzy ubranka dla małych piesków. Ma też kolekcję ubrań dla nastolatek "Stuff By Hilary Duff". Aktywnie prowadzi działalność charytatywną. Grała w filmach u boku takich gwiazd jak Steve Martin, Chad Michael Murray, Ashton Kutcher, Piper Perabo, Anjelica Huston, Heather Locklear, John Cusack, Marisa Tomei, czy Ben Kingsley. W latach 2002–2003 jej chłopakiem był Aaron Carter, wokalista pop, brat Nicka Cartera z Backstreet Boys.
Była dziewczyna Joela Maddena z kapeli Good.