O czym chcesz poczytać na blogach?

Ashampoo

Komputery i internet - Onet.pl Blog

To są wyszukiwarki internetowe :

http://www.google.pl/

http://www.galaxy.com/

http://www.gooru.pl/

 

http://www.hotbot.com/

 

http://netsprint.pl/

http://www.szukacz.pl/

 

można tam wyszukać wszystko

JV (15:29)
dodaj komentarz
Ashampoo AntiVirus 1.61

Ashampoo AntiVirus to kolejny produkt firmy Ashampoo GmbH & Co. KG, tym razem z branży zabezpieczania komputera przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami i dialerami. Aplikację charakteryzuje przede wszystkim wysoka skuteczność wykrywania szkodliwego oprogramowania (w bazie dostępnych jest aktualnie ponad 1 mln sygnatur), łatwość obsługi oraz "lekkość" działania (nie odczuwa się spowolnienia systemu). Ashampoo AntiVirus oferuje takie opcje jak skanowanie poczty, plików, pamięci, archiwów, folderów, dysków wymiennych.

Wszystko o Komputerach

Cieszyć się możliwością oglądania filmów z napisami za pomocą WINDOWS MEDIA PLAYER !
Podczas odtwarzania filmów za pewne zauważymy, że na pasku stanu (koło zegara) pojawią się nowe ikonki - chodzi o to, że w czasie oglądania włączane są odpowiednie kodeki- to one sprawiają że to co do tej pory nie chciało chodzić od teraz działa


Komentarzy: 0 Darmowy program do nagrywania płyt - darmowe NERO ! Program do nagrywania płyt za darmo ! Ashampoo Burning Studio 2010 za darmo - nagrywaj płyty szybko i łatwo ! Darmowy odpowiednik Nero do pobrania ! 2010-07-21 Program do nagrywania płyt za darmo - czyli darmowy odpowiednik Nero !
Pobierz za darmo i po polsku Ashampoo Burning Studio 2010 - nagrywaj płyty szybko i prosto !Szukasz darmowego programu do nagrywania płyt cd/dvd - wcześniej korzystałeś z triala Nero, albo to twój pierwszy program - warto wypróbować w pełni darmowy (do zastosowań domowych) i z polskim interfejsem program o nazwie Ashampoo Burning Studio 2010 !

Po.

IT Zen Blog

Oto co i znalazłem jako alternatywę dla Evernote, posiada o wiele więcej możliwości w dziedzinie tworzenia list typu TO-DO (do zrobienia?) np. przypinanie wybranych notatek do ekranu głównego jako kolorowe widżety, kolorowanie notatek ze względu na np. ich ważność ale przede wszystkim w moim przypadku [i]Astrid[/i] w porównaniu do [i]Evernote[/i] to rakieta rozwijająca nie wyobrażalne prędkości.

Obecnie jestem zadowolony bardziej z Astrid niż byłem z Evernote…

[h3]Nero – Ashmapoo[/h3]

Zawsze kiedy ktoś proponował instalację Nero odradzałem mu to w zamian proponując wypróbowanie darmowego Ashampoo które posiada podobne (takie same?) możliwości w dziedzinie nagrywania co [i]Cesarz[/i] (Nero?) lecz w przypadku Ashampoo narzekano na dużą ilość kreatorów z pytaniami (Aczkolwiek czy Nero ma ich mniej, i czy to źle?).
Ashampoo wykonało dobry ruch upodobniając interfejs do “nowszych” wersji Nero, co wielu Newbie się podoba

[quote]A co z Nero?[/quote]

Według mnie Nero przestał być już dawno programem do nagrywania stając się kombajnem o ogromnych i nieokreślonych możliwościach (Nero dostępne z wieloma nagrywarkami na płytkach w domyślnym pakiecie instalacyjnym instaluje programy do obróbki dźwięku czy coś takiego, ja.

Lifehackers

Lifehackers

sieciowy poradnik wykształciucha

Ashampoo – Clip Finder ściąganie i nagrywanie video

z jednym komentarzem

Ashampoo® – Clip Finder ściąganie i nagrywanie video
Ashampoo® – We Make Software!

Written by ack

Luty 29, 2008 @ 5:28 pm

Napisane w automatyzacja, free, howto