O czym chcesz poczytać na blogach?

Asdf

Ja, Kasjusz

Albo też – czy da się nauczyć lamę prowadzić. Wszelakoż, do właściwego odbioru filmów spełnić należy dwa warunki:

1) “Czucie” abstrakcji w stopniu przynajmniej podstawowym.

2) Nie doszukiwanie się w tym wszystkim sensu. Chociaż to może wynika z pierwszego.

Całość trwa mniej niż 10 minut, a wrażeń przy tym co nie miara. Tak więc, z gorącym niczym lawa we wnętrzu Etny znakiem jakości, przedstawiam:

asdfmovie:

asdfmovie 2:

asdfmovie 3:

asdfmovie 4:

Finalnie niemal – piosenka o lubieniu pociągów, rozwinięcie historii idola milionów – “I like trains Kida”:

Jeśli chodzi zaś o dzieła inspirowane twórczością TomaSki – powstała cała masa filmików nazwanych asdfcomp, z których wybrałem 2 najfajniejsze.

Punch:

burżuazja

Do picia. Korzystamy z różnych sztuczek... No tak, ale niektórzy nie lubią wykupywać swoich rzeczy od nas :| Ale mam przynajmniej dwie książki do matmy...

Stwarzam niebezpieczne sytuacje. Na lekcji informatyki. Szturchnęłam Panelę, ona mi oddała. Regulamin sali zabrania. Ja być ZŁA!
Panela do mnie szeptem: "Ona sama stwarza niebezpieczne sytuacje, bo jak na nią patrzę to chce popełnić samobójstwo" < to o naszej pani.

Nie czuje świąt. Gdzie ta atmosfera?
skomentuj (19)


2005-03-30 17:56:19
asdf
To chyba będzie notka na "odwal się". Przepraszam, ale ostatnią rzeczą jaką chcę w tej chwili zrobić jest napisanie tej notki. Ale sumienie gryzie, a Sasza zagroził wypaleniem całego składu kadzidełek. Kto, jak kto, ale on jest dość porywczy.
Właśnie zrobiłam jakąś ankietkę. Na temat internetu... hmmm... Że ja znajduje na takie głupoty czas XD
Chyba wezmę się za pisanie romansu (tak na złość wszystkim i całemu światu!)

I tak to jest właśnie notka na "odwal sie"
skomentuj (8)

2005-03-31.

nielegalnie.wordpress.com

Odpowiedzi: 4

 1. w dniu Luty 18, 2009 @ 12:03 pm | Odpowiedz Maciek Tomaszewski

  Ja się bawiłem setnie oglądając ten przedziwny tygiel kiczu i pompastycznej formy. W zestawieniu podmiotów występujących podczas “konkursu” wymieniłbym także nową siedzibę telewizji, która wygląda jak Złote Tarasy 2.0., a przynajmniej tak była filmowana. Co jak co, ale nie mogę doczekać się do maja.


 2. w dniu Luty 18, 2009 @ 1:23 pm | Odpowiedz Adam

  Najpierw się kolego naucz pisać poprawnie a potem oceniaj innych, Panie “Miszczowski” :-)


 3. w dniu Luty 23, 2009 @ 10:13 pm | Odpowiedz asdf

  nurkujesz w śmietniku po czym piszesz, że dziwnie pachniało. mógłbym.

Global Tomato Polska

Nie no czytam to i nie wierze własnym oczom, jazda tylko z kierowcom z 20 letnim stażem, niepalący i niepijący? A jak pale szlugi to co jestem jakiś gorszy pytam się? Co na to w ogóle konstytucja, pomysłodawca to chyba jakiś gość po lobotomii, i totalny kretyn! I to przez pierwsze 8 lat? Po-je-ba-ło!

Posted by Lucas Bulhak | 09/15/2011, 10:19
Reply to this comment
 • Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.

  Posted by K. | 09/15/2011, 12:51
  Reply to this comment
 • ehh ludzie, włączcie myślenie

  Posted by asdf | 09/15/2011, 10:37
  .

 • 44r0neek:*

  Ze snajperki i co ja nie moge ich zabic oni walom jakimis chitami puchatek tp to wogle zal tam grajom same chity takie jak wot verbatim i wogle no ja niemoge to rzal wogle chity takie miec te gupki rzal

  Komentarzy: 0 nowi pszyjaciele na mojej stronce 2008-09-20 tak wienc muj kolejny pszyjaicel to asdf ale ja nie pisze byle co tylko on ma taki nik hihihihi jeszcze gupszy nirz patika muwio na niego sajan ale ja niefiem czemu morze on wali kamehamy jakies albo iii on taki glos ma gupi hihihihh i tak jenczy smiesznie ale ja niewiem co on tam robi ftedy
  bo my mamy taki e cos rze tam mozna muwic i wogle i tam tesz jest ciehanq :***  ja jusz sie rospisalem a i pozdrawia asyfda bo on lupi jak sie p*ierdaczy o nim jakies gufna (przepraszam ze szydko napisalem ;(   on tesz oglonda wicz ale tesz oglonda fszystkie seriale telenowele i jakies.