O czym chcesz poczytać na blogach?

Ascii art

Nie kąpcie więcej wzorca irydo-platynowego kilograma jednego w Sevres pod Paryżem ukrywanego!

;: ;Br:;;i:
; :;: hBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB52GhrhXrihXi2BBBHHX2Bi   iihXh;;    rB; :: ;
18:49, ile_wazysz
Link Dodaj komentarz »
ASCII Art

Ostatnio dopracowano porządniej pare nie takich znów nowych technologii na tyle, że można się rzeczywiscie nieźle pobawić. Od paru dni skanuję 2D kody, linkuje virtual z realem i generalnie kompletnie sfiksowałem na tym punkcie, a jeszcze niedawno znalazłem w Tesco stare dobre.

Apetyt na życie, od tego się nie tyje, od tego się umiera

Chwilami bawi, a jeszcze kiedy indziej skłania do refleksji. Jak dla mnie to właśnie takie powinno być kino.

 • "dzisiejszy człowiek potrzebuje silnych emocji. coraz bardziej chorych. to z braku emocji zdrowych. OBOJĘTNIE jakich."
  W ten sposób całe obcowanie ze sztuką zostało sprowadzone do patologicznego gapiostwa.
  Nie uważam, że jak artysta wyjdzie na scene i zrobi siku do słoika, a potem albo to wypije, albo obleje tym publiczność to jest to sztuka. Ale rolą takowej jest wywoływanie emocji, opisywanie rzeczywistości, traktowanie jej jako inspiracji. W kontekście filmu za najgorszą sytuację uważam, kiedy po wyjściu z kina nie czuję nic. Obojętność, a nazajutrz nawet nie.Się siłom i godnościom osobistom

  To tak apropos 14 (jak na razie ostatniego) wpisu w księdze gości.
  Na wypadek, gdybym jednak się wkurwiła i usunęła ów wpis to objaśnię po krótce - człowiek podpisujący się imieniem i nazwiskiem bliżej mi nie znanego (na szczęście!) Damiana Lisa umieścił ogromniasty Ascii (Art?! nie! żaden Art!) Śmieć. Nie to mnie jednak w tym wpisie ujęło. Poza standardowym "Fajny masz blog! Fpadnij do mnie i adresem (nie będę reklamować, na reklamę sobie trzeba zasłużyć)" było tam jeszcze "PS. Sorki że tak dużo ''gówna'' nawaliłem ;)". Niektórych ludzi to trzeba walić po głowie, a nie kłuć szpilką. (Właśnie, może ktoś z.

 • m4nt1s blog

  W telewizji ani w radiu niczego co mialoby mnie niesmaczyc, ale zachowanie ludzi na necie absolutnie mnie przerazilo. W pare sekund po smierci Papieza, rozeszly sie po sieci rozmaite lanczuszki w stylu 'O 23 wszyscy ustawmy czerwone sloneczka na gg, zeby uczcic Jego pamiec. Przeslij ta wiadomosc do wszystkich ktorych masz na liscie'. Dostalem nawet kilkulinijkowego ASCII arta swiecy. Zaczelo mnie denerwowac co ci ludzie robia z smierci kogos tak wielkiego. Jest roznica miedzy wystawieniem swieczki w oknie, zeby wyrazic swoj szacunek dla czlowieka, a ustawieniem sobie opisu '[*] modle sie [*]' w komunikatorze internetowym, zeby pokazac to swoim znajomym. Jest roznica miedzy ubraniem sie zalobnie, a ustawieniem opisu 'Tylko zeby w.

  Korespondencja Naukowo-Kosmetyczna z Elementami Imprezowo-Kosmopolitycznymi (University of Curacao)

  Ale Ja nigdy nie urzadzilem jeszcze w zyciu zadnej imprezy,
  dlatego potrzebne Mi bedzie moralne wsparcie calego naszego cudownego
  spoleczenstwa. Prosze trzymac kciuki. Gdyby kto mial jakies dobre rady
  dotyczace organizowania spotkan towarzyskich, w szczegolnosci w
  mieszkaniu, ktore nieustannie zaskakuje Uzytkownika brakiem podstawowych
  artykulow potrzebnych do przezycia, bedzie On mial szanse na kolejnego
  plusa. Plusy za reczniki kuchenne oraz worki na smieci zostaly juz
  wykorzystane, wiec prosze ich nie zglaszac.

  Serdecznie wszystkich zapraszam i bardzo prosze o szybka odpowiedz w
  sprawie terminu bibki, Calusy, Tomek.

  Notatka z dnia 2003-07-23, godz. 20:21:37

  W plenerze, chodzenia w klapkach i szortach i okularach ciemnych, jak ktoś lubi.. Atmosfera bardzo przyjazna. Impra wczoraj też bardzo przyjemna, chociaż musieliśmy ją dość wcześnie opuścić z powodu dzisiejszego poranka, który i tak nadciągnął w tempie błyskawicy i zaszokował nas swoim nastaniem. Nie mam aparatu więc tego szoku pokazać nie dam rady. W ASCII wyglądało by to jakoś tak: :-O . Pozdrawiam wszystkich, ja tym czasem spadam do zajęć moich.
  Zbynio
  Notatka z dnia 2003-07-25, godz. 12:41:22, skomentuj (0)

  BRAVO TOMI

  Impreza pokolonijna zbiera najlepsze opinie. Jak na.