O czym chcesz poczytać na blogach?

Artykuły biurowe

Biuroserwis – artykuły biurowe i szkolne – blog

To spowodowane tym, że biuroserwisy posiadają duże rabaty w hurtowniach lub bezpośrednio u producentów artykułów biurowych. Dzięki czemu  mogą zaproponować konkurencyjne ceny finalnemu odbiorcy.
Co dostarczają biuroserwisy?
Jak można zamawiać artykuły do biura?
Lepiej kupić w sklepie czy za pośrednictwem biuroserwisu?

      Zarejestruj się
    • Zaloguj się
  • Webmaster Olkusz

Danny-i-ola blog - bloog.pl

2011 23:08

Praca w biurze wymaga wielu czynności, które nie byłyby możliwe, gdyby nie akcesoria biurowe w biurze segregujemy, spinamy, dziurkujemy, podkreślamy, przypinamy, wyróżniamy, oznaczamy, skreślamy, składamy i porządkujemy. To tylko niektóre ze sposobów na opanowanie ogromu dokumentów do ogarnięcia oraz względnie bezproblemowe egzystowanie w biurowej rzeczywistości. Chcemy, żeby artykuły biurowe nie tylko ułatwiały nam pracę, ale i były niezawodne.
Estetyka również jest ważną sprawą po co znosić codziennie widok brzydkiego dziurkacza, skoro można kupić w tej samej cenie dziurkacz ładny. Dlatego nowoczesne materiały biurowe są często artystycznie lub przynajmniej.

Bo każdy rok naszego życia to odrębna droga ,która jest już zamknięta. Sekret tkwi w tym ,aby nie zgubic' się na skrzyżowaniu ... - Onet.pl Blog

(dla mnie znaczy to zwykły) plecak to wydatek 50.00 - 200.00.  Ja swój kupiłam w promocji za 60.00.

Artykuły biurowe które wsadzamy do piórnika - wchodzimy do działu z nimi. Nie uległam długopisom, ołówkom, mazakom, kredkom, tzw. "brokatówkom", które niegdyś były szałem ...  Artykuły:

  1. Gumka  - od.

World Without Hope

Się z powołaniem, ale nawet dobrze, bo gdybym wykształcił się w tym, co lubię, mógłbym pracować co najwyżej w Biedronce. I zarabiać 1500 zł, jak ci wszyscy z tej nieformalnej "Generacji 1500".

I to jest temat na dziś. Ciekawi mnie to i z uwagą śledzę wszystkie artykuły dotyczące narzekań i ubolewań związanych z kiepską sytuacją materialną Polaków w drugiej dekadzie XXI wieku. Najczęściej można się z nich dowiedzieć, że "państwo to złodzieje", "za ciężką i uczciwą pracę nikt w tym kraju uczciwie nie płaci", a.Mi słowa Ferdka Kiepskiego: "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem".

Trwało to ponad pół roku. W tym czasie zaproszono mnie na 4 rozmowy kwalifikacjyne, z czego jedna dotyczyła stanowiska przedstawiciela handlowego sprzedającego długopisy i artykuły biurowe. Minimalna plus prowizja. Z 1500 zł by było.

W końcu szczęście się do mnie uśmiechnęło i pracuję w zawodzie. Prawie, ale jednak w zawodzie. Zarabiam znacznie lepiej, choć to bardziej zasługa dobrej znajomości angielskiego niż "talentów" inżynierskich. 

z bosymi stopami

Spędzą czas do grudnia. Swoją drogą jest to ironią losu, gdy wyrzuca się nowe rzeczy z których można skożystać a budżet komórki może nie wytrzymać dodatkowego długopisu na 5 osób. Chyba w tym roku kierownik chce zwyciężyć w ustalonym przez siebie konkursie na najniższe zapotrzebowanie na artykuły biurowe. Dobrze, że nie potrzebuję nic innego oprócz długopisu z domu i komputera służbowego bo inaczej zaczęły by się problemy...Zatem szczęśliwie z gazetą ze śmietnika jak trofeum wróciłam sobie do domu starając się nie czytać w czasie drogi nawet przez chwilkę bo włącza mi się moja.