O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Artykuły

Dziecka Świat - Artykuły dla dzieci i niemowląt

  Publikacji:
  czwartek, 12 stycznia 2012 12:26

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Nowoczesne podejście rodziców.”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Nowoczesne podejście rodziców.”
 • wtorek, 06 grudnia 2011
  • Sfera materialna a sfera duchowa - Artykuły Dziecięce

   Dzieci zawsze należały do tej grupy ludzi, o których troszczymy się najbardziej, nie zdumiewa, więc, że ta nasza troska objawia się we wszystkich dziedzinach życia. Powiadają, że nie samym chlebem człowiek żyje, jednak by cieszyć się duchową częścią życia, chleb ten nam będzie potrzebny najpierw. I tak samo w przypadku dzieci, miłość okazywana poprzez przedmioty jest również ważna, zwłaszcza, że artykuły dziecięce w dużym stopniu są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, a jest ich tak wiele takie jak foteliki samochodowe czy łóżeczka że musimy brać pod uwagę, zarówno te spełniające.

 • oferty hurtowe import

   15:29

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „Obuwie damskie: Peperosa, Keys, Guess, RL, etc- końcówki kolekcji”
   • Dodaj komentarz do wpisu „Obuwie damskie: Peperosa, Keys, Guess, RL, etc- końcówki kolekcji”
 • poniedziałek, 12 marca 2012
  • Artykuły dla domu, łazienki, artykuły dekoracyjne, upominki - towar z wyprzedaży, końcówek serii

   Stała oferta - różne artykuły dla domu, łazienki, artykuły dekoracyjne, upominki itp. - towar z wyprzedaży hurtowych, końcówek serii. Sprzedaż tylko dla firm. Aktualne oferty na zapytanie lub poprzez newsletter hurtownika.

   Link do oferty: http://retourware24.pl/offer,produkt,16607

   basia@retourware24.pl


   Retourware24 jest międzynarodową platformą handlową dla towarów z zajęćkomorniczych, likwidacji firm, nadwyżek produkcyjnych, zwrotów, końcówekserii.
   Nie prowadzimy sprzedaży lub zakupu towaru, nie.

 • Hurtownie nabiałowe, artykuły mleczarskie hurt Warszawa

  Odmian a w Polsce kilkadziesiąt. Dobrze byłoby aby każda hurtownia mleczarska Warszawa miała na składzie jakiś dobry ser francuski.
  Więcej »

  11:00, mlekokrowie
  Link Dodaj komentarz »
  wtorek, 02 marca 2010
  Twaróg
  Twaróg to ser biały i są osoby które operują zarówno tą i drugą nazwą.Jest to produkt wytwarzany z mleka tak jak wszystkie artykuły mleczarskie hurt Warszawa. Takie charakterystyczne cechy sera białego zwanego twarogiem to biały kolor, zwarta konsystencja, miękki oraz bardzo smaczny. Znam wiele osób które nigdy w życiu nie odważą się zjeść sera białego. Nie dziwię się bo sam kiedyś nie miałem zamiaru go jeść. Dopiero gdy zacząłem pracować w hurtownia mleczarska Warszawa to spróbowałem. Dla mnie jest to produkt taki obojętny, dobry ale obojętny.
  Więcej »

  12:07, mlekokrowie
  Link Dodaj komentarz » .

  Perły Internetu - najciekawsze strony w Internecie

  Są ilustrowane, co pomaga wyobrazić sobie miejsce i je później odnaleźć.

  PS. Można również postawić autorowi piwo za dobrze wykonaną robotę!

   

   

  Tagi: browar miasta państwa piwo piwo lokalne piwo w plenerze przewodnik
  23:38, janadam.michalek , Podróże
  Link Dodaj komentarz »
  niedziela, 13 marca 2011
  Twoje artykuły w sieci

  Tworząc stronę internetową czy bloga, często potrzebujemy wielu tekstów z dziedzin, o których niewiele wiemy. Co począć w takim przypadku? Najlepiej pobrać artykuły z serwisu typu Presell Page, np. artykuly.1x7.pl.

  Widziałem już wiele serwisów typu Presell Page mają one bardzo zróżnicowaną jakość. Jedne doskonale spełniają swoje zadanie, są profesjonalnie przygotowane i udostępniają wiele dobrych artykułów. Inne z kolei są internetowym śmietnikiem najprawdopodobniej postawionym przez jedną z agencji zajmujących się pozycjonowaniem serwisów internetowych.

  Ciekawym serwisem.

  Artykuły biurowe

  Nie chcę wyjeżdżać z Polski! Podoba mi się tutaj. Proszę polityków o NORMALNOŚĆ! Pieniądze to nie wszystko! - Onet.pl Blog

  Tego artykułu tylko potwierdzę, iż dzisiaj najgorsze głąby kończą studia i po uzyskaniu wymagań formalnych, całkowicie legalnie blokują stanowiska pracy. Napisałem "blokują" ponieważ taki człowiek, za odpowiednie suweniry, będzie w jakimś zakładzie siedział kilkanaście lat na stanowisku biurowym, które obliguje do "myślenia", a w rzeczywistości powinien iść "do łopaty". Wszakże człowiek o którym pisze ma przecież wyższe wykształcenie! Oburzyłby się, gdyby ktoś powiedział mu o tym wprost. To m.in. przez takie praktyki mamy tak widoczny brak kompetencji w niektórych.
  Osoby z różnych części Polski mogły je czytać.
  TurboMłody (13:20)
  3 komentarze
  Ostatnie artykuły:

  (NIE)POKOJE

  • O blogu

  Daleko od okna

  Marzec 24th, 2012 § Dodaj komentarz

  Przyzwyczailiśmy się, że reklama kłamie, albo co najmniej upiększa rzeczywistość. Jednak amerykańskie reklamy w pismach architektonicznych lat 70. zdają się ukazywać więcej prawdy niż same artykuły.

  Czas w Polsce (zobacz poprzedni wpis) często nadal biorą kolorowe zdjęcia i przedstawione produkty for granted jako coś z innego świata, coś niesamowicie eleganckiego i nowoczesnego w kontekście otaczającej nas wtedy siermięgi. Inni mogą zobaczyć tu jednak prawdę o wielko powierzchniowych biurach, o sztucznych materiałach, o korporacyjnym praniu mózgów.

  Miejsca pracy