O czym chcesz poczytać na blogach?

Artur ratuje gwiazdkę

Ostatnia klasa...

15 grudnia 2011
Kino

Dziś byliśmy w kinie. Film był nawet fajny("Artur ratuje gwiazdkę"). Mieliśmy najlepsze miejsca w ostatnich rzędach. A teraz coś o filmie.Opowiada on o mikołaju na "statku kosmicznym" któr w 1 noc roznosi 2 mln. (czy jakoś tak)prezentów. Jednak zapomina o jednej dziewczynce która chciała dostać różowy rower. Do akcji wkracza syn obecnego mikołaja- Artur. Nie zdąża przed świtem. Kto mu pomógł? Oglądnijcie film.http://fdb.pl/film/246325-artur-ratuje-gwiazdke . Na końcu śpiewa Justin Bieber:(. Pozdrowienia dla fankasimsi dzięki za komentarz.

ilio.blog.pl

Sprawa zostaje załagodzona.
2. KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Julka zrywa z Arturem, który popada w rozpacz błagając ją o dogłębniejsze przemyślenie swej decyzji. Na próżno.
Artur pogrążony w depresji próbuje popełnić samobójstwo. Ratuje go Kurt, który zmyślnymi argumentami wciąga go do sekty i zaprasza na próbę na jedną z Czarnych Mszy.
3. OTRĘBUSY
Kurt zaprowadza Artura do spalonego domu-częstego miejsca spotkań miejscowej sekty, gdzie odbywa się Czarna Msza..Jest świecami, a na środku leży nóż i otwarta księga.
Gdy Kurt wchodzi do pomieszczenia oczy zebranych kierują się na niego, a ich dłonie wykonują dziwny gest powitania i szacunku.
Na mszy wykonywany jest przerażający, lecz dla Artura fascynujący rytuał. Zdezorientowany i manipulowany słowami Kurta chłopak, wstępuje do sekty.
4. ŁĄKA I OPUSZCZONY DOM
Grupka przyjaciół: Gośka, Majka, Julka, Marek, Kacper, Eryk zorganizowali piknik na łące z okazji.

"Conscience: another man within me who is angry with me"

Człowiek potrzebuje człowieka, żeby być człowiekiem." Johannes Robert Becher

znowu:(
skomentuj (0)
2006-05-29 14:22:11 >> ZA 1 GWIAZDKĘ...

"Wirtualne zagrożenie"
Lorenzo Lamas odcina kupony od przebrzmiałej sławy jako policjant (bliskiej) przyszłości, który chroni DNA królowej seksu przed sklonowaniem przez geniusza zła. Lepiej od razu poszukac pilota...

Z życia Rozalii - bloog.pl

Przestraszona. Głosu mi brakowało w gardle jak wołałam przyjaciółkę. W końcu spostrzegłam ją biegnącą w stronę ławki. Kora zaczęła mnie porastać już na brzuchu.
-Roza! Co ci się stało.-zapytała Mali.
-Nie wiem, ale ratuj!-krzyczałam wystraszona jak spłoszony jeleń.
-O nie. Pewnie wypiłaś wodę ze strumienia?
-Nie ważne! Katunku!-krzyczałam.
-Nie bój się. Jeśli będziesz tak krzyczeć szybciej staniesz się drzewem.
Po tych słowach.

  W domu była miał atmosfera. Wszyscy(włącznie ze mną)zaczęli ubierać nasze świąteczne drzewko. Artur z pomocą taty, jako najmłodszy członek rodziny, założył gwiazdkę na czubek choinki. Na drugi dzień była wigilia. Każdy szykował prezenty. Nawet Kina/Selena i Luna robiły coś dla siebie. Kolacja przeminęła świetnie. Pod choinkę dostałam piłkę do siatkówki,encyklopedie mitów świata i.

JB opowiadania - Onet.pl Blog

Może popełnić jakiś błąd.
-Tylko mi nie mów,że nie wierzysz.
-Wierzę,jasne,że wierzę.Wiem,że mnie nie okłamiesz.Ja zresztą Ciebie też nie.
Posłał mi cudowny uśmiech i oznajmił,że jedziemy do kina.Wybraliśmy film ‘Artur ratuje Gwiazdkę’,aby wprowadzić się w świąteczny nastrój.Zajęliśmy kolejno miejsca:Ryan,Caitlin,Christian,Payton,ja,Justin i Chaz.Seleny z nami nie było,gdyż musiała jechać promować się,wyśpiewując swoje nowe piosenki na trasie koncertowej.