O czym chcesz poczytać na blogach?

Arthur miller

Tylko pozostań w ciszy... - bloog.pl

Całym świecie.
Otrzymał wiele nagród, m.in. prestiżową Esta Buenismo and El De Mejor Stilo oraz nagrodę za osiągnięcia muzyczne z grupą RBD.
W 2001 roku wystąpił na scenie w spektaklach takich jak Czarownice z Salem (Las Brujas de Salem) Arthura Millera, Zabić drozda (Como matar a un ruiseñor) i Antygona (Antigona) Sofoklesa. Jego kinowa postać Francisco w melodramacie Miłość w Plaza (Amar te duele, 2002) przyniosła mu nagrodę MTV. Popularność na małym ekranie zdobył w telenoweli.

ostro-porypana

Wstyd, że wcześniej ich nie przeczytałam:)

  1. "Lot nad kukułczym gniazdem" Ken Kessey
  2. "Rzeźnia numer 5" Kurt Vonnegut
  3. "Krzesła" Eugene Ionesco
  4. "Śmierć komiwojażera" Arthur Miller
  5. "Z zimną krwią" Thruman Capote
  6. "Wizyta starszej pani" Friedrich Durrenmatt
  7. "Końcówka" Samuel Beckett
  8. "Witaj smutku" Francoise Sagan
  9. "Weź moją duszę".

RBD Rebelde Zbuntowani - Onet.pl Blog

Zespołu RBD,Jako młody chłopiec rozpoczął naukę w szkole artystycznej Centro de Educación Artística, gdzie uczęszczał również Gael García Bernal. W 2001 roku wystąpił na scenie w spektaklach takich jak Czarownice z Salem (Las Brujas de Salem) Arthura Millera, Zabić drozda (Como matar a un ruiseñor) i Antygona (Antigona) Sofoklesa. Jego kinowa postać Francisco w melodramacie Miłość w Plaza (Amar te duele, 2002) przyniosła mu nagrodę MTV.

tzw. przemyślenia - Pytong blog

Człowieku niezarte piętno). Jako taka powiedzmy sobie szczerze, był niegodną obcowania z tym zacnym periodykiem.  Jeśli istniałby jakiś cień szansy na kontakt MM z GW to tylko w okresie jej małżeństwa z Arturem Millerem, znanym ze swych pro-komunistycznych sympatii. Małżeństwo to jednak rozpadło się z hukiem, w głównej mierze (to skrzętnie skrywany fakt!) z powodu codziennej głośnej lektury GW przy śniadaniu, jaką Arthur zadręczał naszą biedną MM. Jako prawdziwy intelektualista nie mógł przecież wiedzieć co myśli dopóki nie sięgnął po Wyborczą.

Olcia:) - Po prostu ja!

Nad nim znęca,
i w żadnym wypadku nie wolno mu
okazać swojego bólu? Czegoś podobnie
absurdalnego nie można oczekiwać
od żadnego dorosłego (poza stosunkami
wyraźnie sadomasochistycznymi)".

Alice Miller,

Zniewolone dzieciństwo
skomentuj (4)
2005-02-09 21:05:28 >> ...Jejejejejejejejeje...

Młodość
Młodość jest nie tylko okresem w życiu, Wrażliwy na przesłania przyrody, człowieka i nieskończoności.
Jeśli pewnego dnia twoje serce ugryzie pesymizm
i zacznie je trawić cynizm,
niech dobry Bóg ma w opiece twoją duszę starca.

Generał Mac Arthur, 1945 r.


A wiecie co?? To będzie chyba moja pierwsza wesoła notka, ale taka naprawdę wesoła. Tak się składa, że od dzisiaj zczynam swój 17 rok życia, tak jakoś dziwnie brzmi bo jeszcze wczoraj mówiłam, że mam lat 15, ale.

deila blog

Czasem komuś na esemesa, puszczę sygnał temu, o którym myślę, sama czekając na taki znak. Wyjmując z torebki 'Veronika decides to die', oglądam seriale komediowe na BBC Prime i czekam. Jak zwykle. Ciekawe, kurwa, na co?!
Kończę tego pieprzonego Millera. Nie smakuje mi. Wolę Gingersa.

skomentuj (5)

00:42:57 2004-07-08

Wiecznie.
W chwili obecnej niczego.Życie. O czwartej trzydzieści nad ranem powiedziała sobie, że już starczy, że czas na sen. Zgasiła stylowy kinkiet nad swoim łóżkiem i już w świetle jaśniejącego nieba przyjrzała się swojej oazie spokoju. Wieża cicho odgrywała dźwięki Josepha Arthura, brzoskwiniowa świeczka płonęła spokojnie, twórczy bałagan na biurku, którego przyczyną były porozrzucane zdjęcia z Anglii sprawił, że uśmiechnęła się na samo wspomnienie o tym, co było w kwietniu. Sięgnęła ponad głowę po.