O czym chcesz poczytać na blogach?

Artemis fowl

Snukraina. - Onet.pl Blog


12 listopada 2008
Artemis Fowl

  

 

 

Artemis jest 12-letnim chłopcem-geniuszem pochodzącym z wielkiego, bogatego, przestępczego rodu Fowlów. Jego ojciec, Artemis Fowl I, stracił większość majątku, po czym zaginął. Matka Artemisa wpada w depresję i przestaje wychodzić ze swojej sypialni i zajmować się swoim synem. Tymczasem Artemis, korzystając z wolności, wciela w zycie swój.

ciekawe książki - Onet.pl Blog

Autorzy
  • Ewelina
  • dafcio

22 lipca 2007
Artemis Fowl- Eoin Colfer

Joel Converse jest prawnikiem, który brał udział w wojnie w Wietnamie. Pewnego razu, gdy brał udział w konsultacjach w Genewie spotkał byłego przyjaciela z dzieciństwa. Okazuje się że zmienił nazwisko(kiedyś nazywał się Avery Fowl, a teraz Preston Halliday). P. prosi go o pomoc i tłumaczy mu że generał Marcus Delavane i kilku innych chcą spowodować rozruchy w kilku państwach i doprowadzić do tego by byli ich władcami.Następnego dnia P. ginie i  Joel nie ma.

yavanna es negra

Wcześniej, jak mnie nie było! Słyszysz?! Anka!
(poduszka leci w stronę komputera)

No cóż, miałam tyle do napisania.
Olka, tylko nie próbuj go usprawiedliwiać!


2002-04-18 18:19:51 skomentuj (2)
Artemis Fowl

Jestem taka ciekawa, co będzie dalej, że już nie mogę wysiedzieć przy kompie, ale postanowiłam cokolwiek napisać. Książkę dała mi dziś w autobusie koleżanka, którą już powoli mogę zacząć uważać za.

Audiobooki

Dokonuje: nie tylko uczestnictwo, lecz i samo środowisko kulturowe się zmienia. Nowym zjawiskiem jest m.in. kultura transportowa, której symbolem mogą być zadarte w kierunku ekranu, zasłonięte prasą lub książką, zaopatrzone w słuchawki głowy pasażerów warszawskiego metra lub podmiejskich pociągów”..

Dan Brown - "Anioły i demony"
Dan Brown - "Cyfrowa twierdza"
Eoin Colfer - "Artemis Fowl"
Frederick Forsyth - "Mściciel"
J. K. Rowling - "Harry Potter i..."

By zatrzymać na zawsze każdą sekundę życia

Jest za krótkie by przeczytać wszystkie książki, które by się chciało i współczułam ludziom, którzy nie czytają w ogóle. Teraz mam szansę troszkę zbliżyć się do mojego ideału.

Aktualnie na tapecie „Artemis Fowl. Fortel wróżki”, której autorem jest Eoin Colfer.

Ostatnio też przypomniałam sobie o książce z dzieciństwa, którą pożyczyła mi koleżanka, ale której nigdy nie zdążyłam skończyć czytać mimo.