O czym chcesz poczytać na blogach?

Arsenal tv

czekoladowa-beza.blog

Z kibicami drużyny przeciwnej, ale również ze współkibicami. Co ciekawe były to szczęśliwe lata, kiedy Legia odnosiła jakieś sukcesy.
Od czasu wyrobienia KKL nie skorzystałam z niej przez rok ani razu. Nie wiem, może nie było nic ciekawego a może czekaliśmy na nowy stadion? W każdym razie z radością poszłam na mecz otwarcia. Szczerze mówiąc bardziej dla Arsenalu niż dla Legii, ale jakaś tam lokalna solidarność nawet we mnie drzemie.
Mecz mi się ogromnie podobał. Nowy stadion także. Taki świeży, ładny, gładki i czysty. Nie to co poprzednio, a na co można jeszcze popatrzeć zza płotu, bo kawałek budynku dawnego stadionu stoi i straszy zaraz obok bramek wejściowych.
Później  w TV oglądaliśmy mecz. Są takie dni, że chciałabym znów móc tylko chodzic do szkoły i niczym więcej nie musiec zawracac sobie głowy. Odbębniło się lekcje, prace domowe i można było robic masę przyjemnych rzeczy.
Teraz rano robię prace domowe, później idę do pracy a jak wracam znów robię parce domowe... Chyba, że akurat się wyrwę na siłownię albo oleję wszystko i legnę przed TV czy z książką. W każdym razie zaczynam odczuwa pewne braki w czasoprzestrzeni. Zdaje mi się, że doba powinna się jednak nieco rozciągnąc, bo nie starcza mi czasu na wszystko co chcę i muszę zrobic. Wygląda na to, że żeby zdążyc ze wszystkim co chciałabym zrobi w ciągu dnia, powinnam wsta o 4:30 i położyc się spac około 3:15 :P Co nie jest niemożliwe, ale.

Longer(ito) - bloog.pl

I produkuje programy dla Wallmana i Golden Hits w Sztokholmie.Podkłada głos w puppetshow dla dzieci „Gnottoma”(głos „Kajsy”)
Włosy: blond
Oczy: niebieski
Wzrost: 1,63 m
Waga: 53 kg
Ubiór: Jeans
Ulub prog TV: Simsonowie,Przyjaciele
Ulubiony artysta/zespół: Audioslave,Metallica,Queen
Ulubiona piosenka Alcazar: „Here I Am”
Szczesliwy moment: co rano kiedy wstaje z moja rodzina
Lubi: zostawac w łóżku i lasagne wg sekretnego przepisu
Nie lubi:.

Ziemią”, ”Biuro” i ”Przyjaciele”

Ulubiony artysta/zespół: George Michael i ABBA

Ulubiona piosenka Alcazar: I go shopping

Najszczęśliwszy moment: 25 wrzesień 2004…hm…

Lubi: Arsenal FC, całowanie w.

Egzaltacja Rulezzzzzzz... W świecie Karinki...

(6)


Kucharką...
...mogę zostać!! Gotowanie sprawia mi tyleeeee radości, że mogłabym to robić na codzień:)))
Kurą domową też bym mogła być, gdyby mąż zarabiał tyle, bym mogła do sklepu iść nie tylko po pieczywo i chleb, ale i na małe co nie co:P
Barcelona wygrała:P Obstawiałam ich, bo mieli ładniejsze kolory koszulek niż Arsenal:P hehe i ci co tak nie myśleli w bj mają gula:P mówiąc ładnie:D
Słoneczko świeci i napawa mnie to optymizmem...
Muszę zmienić prawko, bo z nieaktualnym adresem, podobno jest nieważne:P
Generalnie - dobrze, że jest jak jest!!

Duża porcja całusków:*
karinka 2006-05-18 14:37:04
skomentuj (5)
Wyboru przy zakupie - bo to moja decyzja czy kupię mleko czy piwo)?? Tylko w Polsce mogli takie coś zarządzić. Ja pierdziele. Mam w nosie głęboko czy Benio przyjechał i po co i na jak długo. Mam w nosie jego wizytę, podczas której wazeliniarsatwo naszych władz państwowych przeszło już moje oczekiwania. Mam w nosie to, że ktoś tam sobie chce oglądać papieża w tv! Kurde, chcę normalnego filmu a nie transmisji ze studia papieskiego 24h/dobę. Chcę się napić piwa i kupić go akurat jutro a nie dziś, bo nie wiem czy nie najdzie mi smak na wino a głupio tak robić zapasy wielolitrowe. Co mnie obchodzi że w kraku będzie papamobile, skoro u mnie go nier widu i nie słychu:P
O jaaa robi sie kolejną szopkę, by sztucznie zrobić z.

..::UltraGirls::..WISŁA..::UltraWisła::..

Error”. Po tylu „błędach” nastąpił czas na restart ,który uczyniliśmy prezentując transparenty „ALT” , „CTRL” , „DEL” .Ta nieco skomplikowana oprawa dobiegła końca w pierwszej połowie , w drugiej było równie efektownie.
Na płocie pojawiły się koszulki europejskich klubów - m.in. Arsenal, Ajax, Manchester, Kiria Słowietow, Parma, Shalke i Partizan ,a nad nimi powodu które przyciągają piłkarzy do gry w takowych klubach min. "Wielki Stadion", "Wielka Kasa", "Moje marzenia", "Sława"..
Na sektorze X prezentujemy wiślacką koszulkę ,a na C3 i C5 pojawiają się dwie sektorówki tworzące hasło „Marze o grze w Wiśle Kraków” . Około 75.Gwizdku w sumie kibiców Białej Gwiazdy na tym spotkaniu było 55.

Wywieszamy 3 flagi , 2 wskazywały miejscowości z których kilku wiślaków przyjechało były to Libiąż i Proszowice ,na sektorze pojawiła się też mini sektorówka z białą gwiazdą.
Od początku spotkania prowadzimy jak na naszą liczebność dobry doping ,który jak się okazało w tv był b. dobrze słyszalny. Ponieważ kibice Amicy mieli wiele przestojów w swoim dopingu ,tym bardziej mogliśmy być słyszalni. Do 75 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis ,a gra obu drużyn pozostawiała wiele do życzenia.
Na szczęście padła wymarzona bramka dla Wisły , do siatki trafił Jakub Błaszczykowski i zwycięstwo na które czekaliśmy po serii.