O czym chcesz poczytać na blogach?

Arriva

Feuer72 - Onet.pl Blog

Philippicae 12, 2

             z dedykacja do Marszałka

            

        CAŁABECKI ,ARRIVA i FONTANNA oraz  SATRAPIA

 

      Arriva  "dziecko "Marszałka ,które miało rozwiązać problem połączeń kolejowych w województwie  a tak naprawdę te dziecko adoptowane miało być zemstą na byłym Marszałku Achramowiczu  od samego początku

stało się mordęgą dla tych skazanych na kolej  a wiec

emerytów rencistów robotników studentów i tych którzy z jakich przyczyn nie mają auta i prawa jazdy .Przepraszam nie dla wszystkich jest mordęgą zapomniałbym o uczniach ,którzy skrzętnie wykorzystwali.

...moj kawalek swiata...

Helmets, got some instructions and.... we set off!

Well, I associated the name of the river – TRANCURA – with the French word tranquille – which means quiet, in fact, it was not quiet at all, similar thing happened to the Pacific Ocean :- )
At the beginning I was quite worry about all the falls that awaited us, but... after we survived some of them and got used to cold water I couldn’t wait for more and... higher.

The views again were wonderful, two volcanoes, mountains and many rocks in the river. To avoid the impact of them the instructor and our helmsman shouted: ADELANTE, ATRAS, ARRIVA and something more beginning with A... as for me... to many similar words with A.... Sometimes I confused the commands, but... was sitting in the middle, so very often I just looked at the man sitting in front of me. It was much easier that way. I liked it very much. Much amusement and fear sometimes, as for example when Jaime, Carolina’s brother fell out of the raft, fortunately we “fished” him after a while, nothing happened, he even didn’t lose his glasses. Lucky he! Now we knew there’s no only fun with the river!

The run-off lasted 1,5h. It’s just enough to start to like it and not.

Pomiędzy skrzydłami...

Strona główna

Szablon

No jak widac zmienilam szablon...

Dzieki Gosiak za wyszperanie mi go ;D

A co Wy na to ?
kari-black 2004-03-07 17:14:55
skomentuj (4)

Arriva !!

Krotki a moze calkiem dlugi czas
Swiat ponoc zwykly a tak bardzo nietypowy
Pare pieknych planow
Coraz lepsze rokowania na przyszlosc
Troche wiecej nadzieji
Uroczy tulipan od brata na dzien kobiet :)
Ktos na kogo mozna czekac
Miejsce do ktorego jest sens wracac
Kilka waznych dat za mna i przedemna
Nie ma juz pechowych piatkow

"Wszystko nam sie sni
ja Tobie a Ty mi...
Wcale nie ma nas
Nie dziejemy sie..."


"Najświeższe doniesienia
Kurs funta, polityka
Niepotrzebna mi ta wiedza

..:: Federalne Biuro Idiotów ::..

Się bawiłem... Rex cieszył...(to zdane zostało wymazane na rządanie). Ja po koniec pokazałem pewnej brzydulce jak sie rozpina w tańcu przy użycie tylko dwóch palców stanik (czyje się dumny posiadając to niesamowicie przydatna sprawność manualną:P )
Whatever! Do tej pory nie wiem skąd tyle piwa mieliśmy ale to nie ważne;p
Any way... niektore stwierdzenia Ramba nie za baudzo konstatuję, chociażby te epitafium...:P What the fuck..??
Tylko nie mowcie mi o paraleli! Ja was o to prącie (prosze).
Hm.. jak sobie cos przypomne to napewno dopisze przy następnj okazji a tymczasem ARRIVA!!! DRODZY PACJENCI - ŻEGNAM I POZDRAWIAM!!;)


Gdzieś pod wieczór zawitały do nas dzieci(ta dzisiejsza młodziesz...hyhy) z Gimnazjum w przebraniach.
Poznaliśmy super fajna Niemkę(lat koło 50:D ) ((A Rambo wcześniej napisał tu: ... oraz buźka duże D).
A tak właśnie bawiliśmy się my i wszyscy Goście tawerny, a Midak, Whyduck i ten drugi Snickers niech żałują:Naszę miejsca siedzące, A to było jeszcze przed startem.Xavier obbaje pokłony swojej Cioci (w jakim to celu hmmmm??)

kubson.blog

kubson

Wakację ehę 2008-09-12 18:09:08

To jest najgorsze, jak chcesz zapisać to, co pamiętasz jeszcze, żeby zapisać, jak nie możesz zapisać, a jak już możesz, to niekoniecznie pamiętasz albo słowami się to nie staje.
Generalnie sprawy mają się tak, że ostatnie 2 tygodnie to razem z Katriną i z Piotrunią też część śmigaliśmy po kraju naszym, szynowymi pojazdami przeważnie monopolisty pekape, ale nie tylko bo i Arriva i wiesz, żyjem w tej Polsce czy co, ale ta z Dolnego Śląska to inna Polska, niż z Podlasia na przykład, bo na Dolnym Śląsku to kradną węgiel, a przy Białymstoku to drewno i przemyt pełną gębą.

Po drugie najgorsze jest to, jak nikt nie rozkminia, że ten dworzec to niejako wizytówka i tu się pojawia moja szkoła, co wie o efekcie pierwszeństwa i zmienianiu opinii ze złej na lepszej i powiem, że jak zobaczysz taki dworzec chujowy na początku, to potem musisz mieć.