O czym chcesz poczytać na blogach?

Aros

Pozytywna strona życia - Onet.pl Blog

Między kroplami deszczu
  • Blog aktualizowany systematycznie ;)
  • Blog w trakcie remontu generalnego!!!!!!!!
  • Tymbarkowe szaleństwo! 120 kapsle & 128 korków

18 lipca 2010
Pozytywne wibracje

Zachwycaliśmy się telefonami komórkowymi. W końcu wyciągnęłam też swojego LG. Iza z zainteresowaniem przejrzała telefon. Następnie przechwycił go Grymuś. Aros zerkał mu nad ramieniem. Przestałam zwracać na nich uwagę. Do momentu.

nathaly.blogTrochę zdjęć.. 2004-05-05 15:39:57

Obiecałam, że umieszczę na blogu zdjęcia z wakacji, więc sie doczekały publikacji ;]
Obok uaktualnione moje zdjęcia (luty 2004), chodź nie do końca aktualne nadal, jak będę posiadać świeżynki to pokażę ;P

Alpy Zachodnie:1_2
Uzdrowisko Arosa:1_2_3
Jezioro Bolońskie:1
Lucerna (serce zabytkowe Szwajcarii):1_2_3_4

to kilka wybranych ;>

ps: Do Passione: nie nie miałam urodzin, dopiero w lipcu ;p


skomentuj (5)

Złota myśl ! 2004-05-08 18:04:17

Co to jest kompromis? (wg. Ferka)

To jak facet.

My thoughts

Siemka!.. To moja pierwsza notka. To może krótko sie przectawię... Nom nazywam się Paula ksywa : Atena ( mam ich tak dużo, że szkoda gadać.... ale ta jest aktualna jak na razie)  latka : będe mieć 13 w kwietniu ;) ale rocznikowo mam 13 hehe friends: dużo... większość chłopców... ale wymienie... wszystkich : Kasia (moja najlepsza psiapsiolka), Ola, Ula, Kaśka 2  (niefiem czy przyjaciółka ale wypada mi napishać ją) .  A tera chłopcy... Marek, Uzarek,  Zioło, Sowa, Aros, Łukasz ( to samo co do Kaśki 2). No i inni drugo rzędni przyjaciele... z placu... No to tyle o mnie... A tera o blou. Będzie on o mnie.. i o tym co myślę... czuję... oki kończę jush i nie zanudzam... papatki... :? , xD , :F , :K <---- ojej ale słodzie minki.. hehe

drejos blog

Dzisiaj mam mały dzień nostalgi ale ten cytacik naprawde pomaga podejmować decyzje więc jak ktos skożysta na nim to fajnie!!! Dobra kończe i ide do wanny wygrzać stare kości hehe, a poza tym to też dobrze wpływa na ważne przemyslenia!! Kąpciu kąpciu więc!!! Mały dodatek- musze przyzać, że wczorajszy wieczorek (jednak u mnie) był bardzo pocieszny hehenie nie dość, że pan Pierdzoszek zjawił się nie oczekiwanie i wszystkich rozkładal nie wiem jak ale to robił nawet mistrza MArosa, którego nawet facet z drewna ledwo pokonał hehe ale najlepszy był tekst Panicza Arosa przy chyba najlepszej gierce mianowicie Tajlandka czy chinka CYT. ARO - JAK ON SZYBKO ROŚNIE POLEWAM!!!!! Ps. CEbulka za ta przegrana bedzie zemsta!!! Podsumowujac było prawie jak w Zieleńcu!!
skomentuj (26)


2004-09-30 15:34:54
JAki by tu dać tytuł??? niech bedzie
A więc moi wierni i oddani czytelnicy, ci nie oddani też moga czytać GOsia to ty hehe. Wczoraj mialem rozpoczecie tak zwane uroczyste swoich nie wiem czy wymarzonych studiów ale za to bede mógł po nich robic wymazone rzeczy i to sie liczy!!!! Spotkałem.