O czym chcesz poczytać na blogach?

Arnold schwarzenegger

***show girl***

Że ja jakas porąbana jestem, to chcialam dodać, że umiem cos ugotować i ciasto pyszne zrobić:P
Pozdrawiam Wam Miśki Moje Kochane:*
karcia87 2006-02-17 20:47:52
skomentuj (11)


Dream
Wiecie co? Na moim blogu powinnam tylko sny moje opisywać, a na pewno nie byłby to nudny blog...
Co powiecie na randke z Arnold'em Schwarzenegger'em?
Otóż dzisiejszej nocy moi sąsiedzi mieli gościa, który przyjechał do nich na wczasy:P Gdy zamykałam brame on podszedł do mnie,a potem to juz śmigaliśmy troche po polsku, a troche po angielsku. Znaczy on probowal cos po polsku powiedziec, a ja anglistka za 2, 50 zł oczywiscie nadawałam po Inglisz... następnie poszliśmy.

misu blog

Nas na górze, pod wielką ruiną azteckiego sanktuarium. Zabijam ich wszystkich serią z pistoletu maszynowego. Mam dość niesprawiedliwej walki na Bliskim Wschodzie, postanawiam się więc zatrudnić jako szef służb ochrony KGHM, wierząc, że praca ta będzie znacznie spokojniejsza. Na drzwiach gabinetu Prezesa KGHM z zaskoczeniem zauważam tabliczkę "ARNOLD SCHWARZENEGGER"; okazuje się, że Arni rzeczywiście zostal Prezesem z rekomendacji PiS. Ma na sobie kretyńską, kusą marynareczkę w kolorze zgniłych gruszek, wygląda w niej jak uczniak. Prosi mnie żebym zaczekał w korytarzu, bo musi skończyć rozmowę z moją konkurentką (bardzo sympatyczna, daje mi znaki, jakbyśmy się kiedyś spotkali). W.

pobieranko | Just another WordPress.com site

Krypty, zawsze stanowi to wstęp do mrocznej historii z gatunku horroru. Serial powstał na podstawie serii komiksów, które ukazywały się w USA w latach 50. W wielu odcinkach wystąpiło wielu znakomitych aktorów hollywoodzkich. Kilka odcinków reżyserowało kilka znanych postaci hollywoodzkich: John Frankenheimer, Michael J. Fox, Robert Zemeckis, Arnold Schwarzenegger, Tom Hanks czy Kyle MacLachlan.

Z życia serwisu - bloog.pl

A my w tym czasie postarajmy się, żeby nasze związki były jak najbardziej udane! W swoim optymizmie zastanówmy się jednak dwa razy, czy na pewno chcemy zatrudnić młodszą nianię…

 

Pozdrawiam,

 

SylwiaPodziel się:
Tagi: zdrada, arnold schwarzenegger, hanna bakuła, bogdan wojciszke, niania, związek
Trackback: http://bloog.pl/id,329985375,trackback

komentarze (12) | dodaj komentarz

Po czym poznać, że się starzejesz?

Kto czyta książki, żyje podwójnie- Umberto Eco - Onet.pl Blog

Liczne teleturnieje i gry, których uczestnicy ryzykują życie, gdyż rząd praktycznie zalegalizował morderstwo. Przebojem jest gra zwana Uciekinierem, gdzie zgłaszający się "z ulicy" mają szansę wygrać miliard nowych dolarów - muszą tylko przez 30 dni zwodzić pogoń polujących na nich myśliwych. Na podstawie książki powstał film Uciekinier z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli tytułowej. Dla Bena Richardsa udział we Free Vee to jedyna możliwość zdobycia pieniędzy niezbędnych do uratowania jego osiemnastomiesięcznej córeczki. Przechodzi pomyślnie wymagane testy i rozpoczyna grą. Jego życie zmienia się w koszmar. Aby przeżyć, musi uciekać się do coraz bardziej drastycznych środków.

You're doomed to die. And I... I'm the death

Kochany, nie rozstawaj się nigdy z ukochaną, nie wycisnąwszy jej trochę łez z oczu.
Honoré de Balzac (1799 - 1850)
bashful 2004-01-23 18:56:19
skomentuj (1)


Ciekawostki

Najgroźniejsze fale tsunami posuwają się z prędkością 800km/h, a ich wysokość może dochodzić 50m.

Arnold Schwarzenegger w "Terminatorze 1" wypowiedział zaledwie 133 słowa, za każde dostał więc 45tys.$. Demi Moore za rolę w "Striptizie" otrzymała w 1997r 12,5 mln$, a Steven Spielberg zarobił w tymże roku 287 mln$.

Chiński marynarz Poom Lim przeżył na tratwie na morzu 133 dni. Jego statek storpedowali w czasie II W.Św. hitlerowcy.

TYGIEL

Jeśli ma zdolności aktorskie.

W związku z tym proponuje prosty quiz. Pytanie brzmi:

Arnold Schwarzenegger został gubernatorem Kalifornii ponieważ:

  1. Jest sławny i bogaty?