O czym chcesz poczytać na blogach?

Arkusze maturalne z matematyki

stolenwings

Nie potrafią wyłapać i zrozumieć mojej ironii. To smutne, że społeczeństwo jest takie głupie…

A, i strasznie się cieszę, że wreszcie Lublin będzie miał swoje Multikino! Łiiiiiiiiiii! :))

już niedługo…

 

PS Znalazłam interesujące mnie opracowanie do prezentacji maturalnej w Warszawie… fajnie, nie?

Maturalnych z matematyki. Oczywiście, że nie robię nic w kierunku dobrego zdania egzaminu dojrzałości. Tylko WOS leży i kwiczy, a dzisiejszy test maturalny z matematyki poszedł fatalnie. Ale dobra ma tylko 24 godziny, a ja muszę jeszcze kiedyś spać.

Nałożyło się na siebie tyle roboty, że nie mam pojęcia w.

Wygrać młodość - bloog.pl

Południe. Wczoraj był ciężki dzień, który jednak zakończył się cudownie. Wczoraj... wczoraj miałam plan, Bóg miał mi pomóc go zrealizować, ale... rodzice mieli ochotę na krzyki i awantury, więc.

Witaj. Na początku chciałabym się pochwalić. Wczoraj zrobiłam pierwszy raz arkusz maturalny z matematyki (rozsz.)... Z tamtego roku. I chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że miałabym ponad 70%... I teraz ktoś kompetentny się wypowie- na ile trudna była.

Iwona Byk

Notki
Wakacje 2012-04-10 Zbliżają się wakacje, więc życzę wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku. Spotykamy się we wrześniu. Do zobaczenia.
Dodatkowe zajęcia dla maturzystów zdających egzamin maturalny z matematyki. w każdy poniedziałek na 8 i 9- tej godzinie lekcyjnej rozwiązujemy przykładowe arkusze maturalne.
Komentarzy: 0 .

Blog Mmagosha

Dodatkowe zajęcia dla maturzystów zdających egzamin maturalny z matematyki. W każdy poniedziałek na 8 i 9 - tej godzinie lekcyjnej rozwiązujemy przykładowe arkusze maturalne

Komentarzy: 0

Make dreams come true - Onet.pl Blog

Swoje stare mury szkolne i zobaczyć twarze ważnych dla mnie osób :)Komisje miałam dość sympatyczną ;) Parę min po godzinie 9 rozpoczęłam rozwiązywanie arkusza maturalnego. Nie które zadania przysporzyły mi wiele problemów zwłaszcza te za 8% i 10% ... aczkolwiek i te za 1 ptk nie które były z haczykami. Czy.Na 100%... koniec krążących po głowie myśli ''Adrianno weź się do nauki...''.Do 11 września jestem spokojna, a później będę musiała odebrać wyniki...i zobaczymy co dalej ;) Popołudniu zmęczona dniem pełnym emocji postanowiłam sobie uciąć drzemkę.Po niespełna godzinie usłyszałam.


23 sierpnia 2011
Termin poprawkowy z matematyki
Poprawa egzaminu maturalnego z matematyki ( o zgrrrroozo! ) - Zdecydowanie uważam, że było lepiej, a nie które zadania nawet mi podpasywały. O 6 rano obudziło mnie słoneczko,.

Pamiętnik tegorocznej maturzystki - Onet.pl Blog

Za niespełna miesiąc zasiądę w szkolnej ławce z arkuszem maturalnym przed sobą. A tymczasem co robi tegoroczna maturzystka? Nic. Wiecie kiedy ostatnio zajrzałam do książek? W środę. Ale to tylko z powodu czwartkowej.Są dobre. Według świetnego (jak dla mnie) portalu maturzaki.pl jestem przygotowana do matury w następujący sposób : język polski 71%,  język angielski 73%, matematyka 68%,  wos 75%. A ja czuję, że nie umiem nic. Z drugiej strony nie mam pojęcia dlaczego tak się czuję, bo przecież wszystkie rozwiązane przeze mnie arkusze zdawałam na poziomie 70-80%. Wszyscy czegoś ode mnie chcą, a mnie nie chce się nic. Mama oczekuje pomocy przy organizowaniu świąt, zrobiłam "aż".