O czym chcesz poczytać na blogach?

Arkadia

Sindarki Świat Fantasy - Onet.pl Blog

Cicho zamknął skrzydła bramy za nimi. Ayla ciekawie rozglądała się po ścianach, na których wisiało mnóstwo pięknie wyszywanych gobelinów.

- Chodź. Musimy przejść przez te drewniane drzwi na końcu korytarza.- powiedziała Aurelia, po czym dodała- Muszę dla ciebie zdobyć jedną rzecz.

- Jaką mamo?- zapytało dziecko.

- Muszę dla ciebie zdobyć od króla „Serce Arkadii”. Jest ono bardzo ważne, jeżeli masz tu zamieszkać.- wyjaśniła matka.

Nie zauważyły, kiedy dotarły do drzwi na końcu korytarza. Aurelia zapukała kilka razy i nacisnąwszy klamkę weszły do następnej sali.

Na samym środku ustawiony tron ze złota i takiej samej jak cały zamek masy perłowej. Zasiadał na nim mężczyzna, ale jego wieku nie dało się dokładnie określić. Miał długie, opadające na plecy srebrzyste włosy i ciemnozielone oczy..

And I miss you...

Wysuszył ich ubrania.
-Co to miało znaczyć, panie Showburg oraz panno Chan ?!- Zapytał.
-My ...-Powiedział Riv.
-Przyszliśmy oglądac wschód słońca ...-i Wli opowiedziała im całą historię.I poszli do swoich łóżek, rozmyślając o tej całej historii ...
2005-05-16 21:47:50 skomentuj (0)

Żyję, by kochać.
Kocham, by upadać.
Upadam, by wstać.
Wstaję, by żyć !


Zwyczajny dzień na pozór ...
Dzisiaj Wli ćwiczyłą latanie na miotłach z pania Nidae w grupach. W jej grupie znaleźli się Agamid, Cordy oraz Lacerda. W grupie z Rivenem byli Arkadi, Crysta oraz Gekko. Pupilek pani Nidae, Mollyana, zaprezentowała wszystkim pętle, którą każdy miał wykonać 2 razy pod rząd.
-Ale z niej lizuska-powiedziała Cordy do Wliczer.
-Taak, zgadzam się-odpowiedziała. W tej chwili pani powiedziała Cordy oraz Wliczer:
-Dziewczynki, może przynieść wam ciasteczka i herbatkę?-
-Nie, dziękujemy, już poprosiłysmy o to Nore.-Odpowiedziała Cordy.
-Prosze bardzo, teraz pora na waszą grupę. Wliczer, Cordy, Agamid oraz Lacerda, na miotły !-wykrzyczała pani Nidae. Wli siadła z Cordy, a Agamid z Lacerdą.
-Pamiętacie, co robimy?-szepnęła Cordella Jemer.
.

Not in service - Onet.pl Blog

Mi sie podoba..magda kupiła se płyn do kąpieli w Sephorze.. niestey nie kupilismy śmierdzieli bo dowiedziąłm się na onecie ze w takim jednym gimnazjum sie tym otruli....ale no tamto by.ło z kaczora donalda to sie nie dziwie...W arkadii sadziliśmy trzy calutkie godzinki..oczywiście z przyjkaciółmi zdążyłam obejśc całałą Arkadie...Mówie ewam ona jez zajebista..tam jest wszytsko... powiem wam jakie sklepy przykuły moja uwagę : EMPIC , TROLL , ADIDAS , NIKE , PUMA , REEBOK , NEW YORKER. DEICHMANN, CCC ,SMYK, CAERFOUR , M'C DONALDS , KINO CINEMA CITY i TAKI SKLE Z AMERKAŃSKIMI GAZETAMI... chyba mial nazwe AMERICANOS... z reszto niewaze...ogólnie arkadia jest superowa...dobrze jest miec wszytskie fajne sklepy w jednym centrum..uprzedzam że nie napsiałam wszystkich sklapów jakie się w tej arkadii znajdowały...No i po arkadii pojechaliśmy do teatru polskiego na Balladynę..Tak szuka.. nawet mi się podobała tylko momentami była abdrzo nudna...w tatrze spedziliśmy trzy godziny zegarowe....TO sie sprawdza .. wycieczki z PANIĄ OD POLAKA SA ZAJEBISTE!!!!Nio i w drodze powrotnej oglądaliśmy film i słuchaliśmy muzy...nara!

m&m (17:36)
4 Dos,.

wszystko co widzę...

sobota, 30 maja 2009
Znalezione w archiwum, 2008 rok, dożynki w parafii na Korabce, Łowicz.

 

11:48, tomekbartos
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 maja 2009
Wierzby, okolice Złakowa Kościelnego 2009r

 

 

 

 

00:16, tomekbartos , zlakow koscielny
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 maja 2009
Arkadia jest wieczna, za każdą wizytą inna. Czysta magia...

Tagi: Arkadia
13:46, tomekbartos ,.

wolf

Ziemi ?
skomentuj (3)


2003-06-12 12:43:50
W szkole ;p
A więc jestem w szkole ;p prawdę mówiąc mam teraz polski ale jakoś trafiłem do sali informatycznej , a najlepsze jest to , że wszystko na legalu :) Dziś prawdopodobnie wpadnę do Lorien do pracy , juz sie nie moge doczekać . Potem powędruje sobie na angielski i może jutro pójde z koleżanka na koncert . Zobaczymy . Dodo zaliczyła chemię na 4 , moje gratulacje "Siostrzyczko" . I tyle z istotnych rzeczy , które wydarzyły się wczoraj , dzisiaj i jutro ;p
skomentuj (3)
2003-06-15 20:11:35
Krótko bo Arkadia czeka .
Poznałem dzis osobiście Astralnego Wedrowca i Jaheirę . Byliśmy na piwie z Lorien . :p Teraz kończę bo rozkminiam Arkadię :))))))))) Dłuzsza notke dodam jutro .
skomentuj (4)
2003-06-17 13:41:23
Pare dni
Zacznę od opisu " czegoś " . Otuż byłem u Lorien w pracy . Dzień były fajny gdyby nie ... no właśnie zastanawiam się jak opisać mój szok gdy zobaczyłem szefową Lorien . Zacznę może od opisu zewnętrznego i mam nadzieję że nie zwymiotuję gdy bede starał sobie to "coś" przypomnieć . A więc krótko bo jadłem . "Coś" wygląda następująco: ryj jak po.