O czym chcesz poczytać na blogach?

Ariel atom

Biene

:)
A tak wlasnie bylo.

Napisze wiec tylko ze Ilona jest głupem starsznym bo nie chcialam mnie wpuscic do siebie z niewiadomo jakich powodow a ma bardzo fajnie w domku i jeszcze fajniejszy to ma komputer z ekranem wielkosci ekranu kina "Atom".NO!
I ma sprzety takie jakich ja nie mam i jeszcze marudzi! Nie dosc ze ma skaner to jeszcze ma wieże hi-fi, bo w mojej nie dziala CD. Wiec Ilona wiecej nie marudz bo od dzis chodzimy do Ciebie! ;)
maximowa 2005-07-01 01:27:16.Odstawilim Ilone i poszli my do Tomka zeby mogl zmienic kożuch na krotkie spodenki bo tak sie wlasnie ubrał.
W domu byla jego mama ktora bardzo sie balam poznac. Troche niepotrzebnie jak sie okazalo bo mnie nie pogryzla i nie kazala mi prownywac Ariela i Vizira ;) tylko pogadalysmy sobie troszke. Ona jest swietna :]
Nastepnie udalismy sie z Tomaszem na obiad. Zjedlim w "Pod Papugami" na dworku i bylo extra smacznie i milo, pomijajac jednego zebraka co sie poplul sam-brawo. Pozniej.
Koncert byl przedziwny. Bo po 1: byl w swietnym miejscu tzn Kosciele Uniwersyteckim ktory mi sie starsznie podoba. Po 2 to byl straszny popis podwala. Po 3 zas panowie tzn SEXtet meski i robili TO ;) bardzo dobrze i profesjonalnie. W dodatku ONOMATOPEICZNIE! A to ci! :P
Po koncercie wraz z Takisem i Tomaszem (kuzynem Takisa) poszlismy do PAŃ ( a to dzieki Dałnowi ktory mnie przekupil zebysmy poszli jesc i powiwiedzial ze moze sie na te okazje poswiecic i dla mie pojdzie do Pań czego nie.

Wszystko o naszych domownikach-pieskach

Baflo
Bag Bagera Bags Bahus
Bajer Bajka Bajron Bajt
Baks Baksik Bakster Bakus
Balbina Balbinka Balto Balu
Bamako Bambi Bambo Bambus
Bandzior Barałys Barbi Bari
Barman Barni Baron Barry
Baruś Bary Bas Basco
Basior Bass Basta Bastek
Baster Bastik Basza Batman
Baton Bax Bazia Bazuka
Bazyl Bazyla Bazyli Bąbel
Kąt, przylegają do klatki piersiowej.

Łokcie nie są skierowane ani do wewnątrz, ani na zewnątrz.

Kończyny tylne: Uda dobrze rozwinięte. Stawy kolanowe dobrze katowane. Stawy skokowe odpowiednio katowane. Oglądane od tyłu powinny być nisko położone i równoległe. Łapy małe, kocie, o jędrnych opuszkach i zwartych palcach. Pazury czarne.Apik Apis
Aplauz Apollo Appi Apple
April Apsik Aqua Ara
Aragorn Arakis Aramis Archi
Arczi Ardor Arena Ares
Arest Arget Argi Argo
Argos Argus Ari Aria
Arian Ariel Arik Arika
Aris Arisa Ariza Arlekin
Arni Aro Aron Arpik
Arsen Artis Artois Artus
Aryjka Arys As Asan
Asar Asaram Ashanti Ashley
Asia Asik Asker Aslam
Aslan Aspen Asta Astek
Aster Asterix Asti Aston
Astor Astra Astro Asur
Aszka Ata Atena Ater
Ati Atlanta Atom Atos
Aurora Avis Awa Awia
Ax Axa Axel Axi
Axie Axter Aza Azair
Azar Azbest Azbik Azel
Azi Azik Azis Azja
Azor

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

Uważa, że skoro człowiek składa się w 75 procentach z wody, także w nas Księżyc wywołuje pływy - stąd nasza aktywność podczas pełni.

 PIĘKNY WIDOK ZORZY POLARNEJ: To nic innego, jak zderzenie słonecznego wiatru z ziemską atmosferą. Słońce wysyła prawdziwy deszcz protonów i elektronów. Część z nich spływa w kierunku biegunów Ziemi i zderza się z atomami tlenu, azotu i wodoru, wywołując barwne promieniowanie. Najbardziej intensywne zorze pojawiają się w okresach wzmożonej aktywności Słońca.

 ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA: Gdy cień Ziemi pada na Księżyc w pełni, nasz satelita nie znika zupełnie - odbija rozproszone światło słoneczne i stąd jego ciemnoczerwona barwa.

 KSIĘŻYC WŁADA OCEANEM:.

Średnicy), po Tytana o średnicy 5150 kilometrów. Pandora i Prometeusz, krążące na obrzeżach pierścieni Saturna, pełnią rolę psów pasterskich - ich pole grawitacyjne nie pozwala żadnej bryłce wyrwać się z wirującego kręgu.

 Ale prawdziwym władcą księżyców jest Uran - zdaniem naukowców ma ich aż 21. Do największych należą Titania, Oberon, Umbriel, Ariel i Miranda. Z pozostałych planet Neptun ma 8 księżyców, Pluton tylko jeden tak jak Ziemia, a Merkury i Wenus żadnego.

 WIELKA KRAKSA: Kiedy Ziemia była jeszcze bardzo młoda, uderzyło w nią inne ciało niebieskie. Odłamki zaczęły krążyć wokół globu, by w końcu połączyć się i utworzyć Księżyc.

 JEDYNAK ZIEMI: Nasz satelita znajduje.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Powietrzem na Wyspie Forda. Mój dobry znajomy, a obecny vice Area 51 FR, doprowadził do końca, całkiem fajowy pomysł. Po próbach technicznych i homologacjach, użeraniem się z urzędnikami, powstało autko całkiem zdatne do jazdy. Trochę rurek, fotele, parę niezbędnych „drobiazgów”, silnik, a to wszystko bardzo przewiewne    Ariel Atom, idealne do sportowych „przejażdżek” na torze, na Wyspie Forda.

>>> Happy Ride In Ariel Atom 

Zostałam zaskoczona. Pod światłami, w Honolulu. Jechałam na spotkanie z tajniakiem z Oahu Police. Miał dla mnie informację o tych dwóch co mieli „kolekcję” obrazów i pieniędzy, w domu pod lotniskiem na północy. Niespodziewanie, dwóch kolesi podjechało, gdy stałam na czerwonych. Jeden się odgrażał, drugi w pewnym momencie.