O czym chcesz poczytać na blogach?

Argo

The End?. - Onet.pl Blog

STOP Z OKRUCIEŃSTWEM WOBEC ZWIERZĄT !! Koniec z porzucaniem !!
Więcej informacji na stronie www.toz.pl
One mają tylko nas, dajmy im bezpieczny dom i miłość !! 
 ___________________________________________________________________
Bardzo wszystkim dziękuję za te miłe komcie co do Argo
Bardzo mi miło  
Ja na wakacjach byłam 4 dni w Słowacji, miało być dłużej ale pogoda taka była że myśleliśmy że się nie poprawi 
Nie będę opisywać tego pobytu tam bo mi sie nie chce- za długo  
Powiem tylko że byłam tam na super basenach,zjeżdżałam z rury do wody, i spotkałam dużo psiaków   Tata mi pozwolił zrobić foty tylko jednemu  
No ale oto one :

A jeszcze przed tym robiłam foty tej małej kociczce babcia co ją nazwałam Pipi, jej bratu nie bo się nie dał, ale.

KRAINA SNU - MOJE WIERSZE - bloog.pl

Deszczu krople

Z nadzieją, że wszystko minie

Zaświeci słońce

Będzie nowy świt

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,930459,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

WSPOMNIENIE O ARGO

Z psiego pamietnika =] - Onet.pl Blog


25 lipca 2010
" Spacerkowa historia "
Spacerowałam dzisiejszego wieczoru z Argusiem... Na spacerku- jak zwykle prowadził mnie gdzie chciał. Biegaliśmy wszędzie- poczynając od wąskich dróżek i kończąc na szerokim chodniku... Właśnie wtedy Argo zaczął mnie bardzo mocno ciągnąć i po chwili okazało się, że wytropił czarnego towarzysza-małego, słodkiego jamniczka. Ale on nie całkiem słuchał się pani, o czym przekonałam się goniąc za obydwoma razem z jego właścicielką. W końcu stanęłam, żeby z Argo odsapnąć, a właścicielka czarnuszka pobiegła za nim dalej... Byliśmy w tyle o dosłownie kilkanaście centymetrów. Nagle, blisko dziewczyny zatrzymał się ciemny, terenowy samochód i zaczął trąbić. Okazało się, że to byli jej rodzice. Nie zważając na pieska, właścicielka.

Życie cudem jest !!! - Onet.pl Blog

Piesku mam nadzieję, że nie zrobisz mi krzywdy... co? - starała się przemawiać jak najspokojniejszym głosem.

  - Co tu robisz o takiej porze? Zerwałeś się ze smyczy czy zgubiłeś?  Pogryziesz mnie jak się poruszę? - kontynuowała monolog bacznie obserwując psa, który nieznacznie się poruszył.

************

Przez chwilę przysłuchiwał się słowom kobiety, podziwiając ją w duchu, że nie zerwała się i nie zaczęła krzyczeć, jak pewnie postąpiła by większość kobiet. Zagwizdał ponownie na Argo ale pies nie przybiegł na wołanie. Uznał więc, że czas się ujawnić

- Proszę się nie bać... nic Pani nie zrobi - powiedział spokojnie i zawołał władczo na psa

- Argo do nogi.

 Zaskoczona obróciła się do tyłu by sprawdzić skąd pochodził głos. Parę metrów od niej na małej ławeczce tuż pod drzewem siedział mężczyzna mniej więcej w jej wieku, ubrany w dżinsy, czarną koszulę  i  ciemne okulary, na szyi miał smycz z telefonem i srebrnym przedmiotem przypominającym.

CRITICASTERS - Onet.pl Blog

Wysuwa nam się Neidnn. Postać o zdolnościach magicznych, elfka. Doszczętnie opisałaś jej wygląd i zachowanie. Jednak miejscami w ogóle jej nie rozumiem. Tak jakby była arogancka i wredna, cóż może taka powinna być. Denerwuje mnie również to, że otoczona jest towarzystwem mężczyzn. Oczywiście w opowiadaniu pojawiają się kobiety, ale jest ich stosunkowo mało do facetów. Poza tym nieznana jest mi przeszłość głównej bohaterki. Po 17 częściach powinnam już to wiedzieć. Poza tym strasznie źle się czuje, bo przeczytałam całość i nadal nie wiem jak wygląda Ian, Argo czy Koen. Opisałaś ich tak chaotycznie, że nie mam pojęcia kim oni są. Często używasz imion, za często, ale tutaj polecą punkty za styl.
Oprócz tego pojawiają się osoby z królestwa. Warto wspomnieć tutaj o następcy tronu Othelu, który miał wspólną przeszłość z Neidenn, a teraz jego ojciec chce połączyć dwa kraje poprzez małżeństwo swojego syna i księżniczki. Piękny wątek.

b) Świat przedstawiony

Na początku miałam problem z tym gdzie umiejscowiłaś akcje swojego opowiadania. Z biegiem czasu się to.