O czym chcesz poczytać na blogach?

Aretha franklin respect

piąta pora roku

RSS
środa, 28 czerwca 2006
Aretha Franklin 'Respect'
'Zupełnie zapominasz, że kiedy miałaś 22 lata i nie poznawałaś nikogo, kto choć trochę by ci się spodobał, przez dwadzieścia trzy miesiące, nie robiłaś z tego tragedii.'

?

Right.

zaginiony blog

A dziś byłem u lekarza po wyniki badań i jestem z nich bardzo zadowolony bo póki ci mogę się cieszyć zdrowiem, tak więc do szczęścia potrzebuję jeszcze wiosny i wypadu w góry. Ale to już za kilka tygodni.

skomentuj (0)Aretha Franklin - Respect 2005-03-21 11:10:13


Tradycyjnie weekend był pełen emocji :) Ale nie o tym będzie ta notka.
W niedzielny poranek otrzymałem sms-a od mojego ex-a że chce zabrać swoje rzeczy z mojego orlego gniazda. Sam fakt nie jest.

ShAkIrA, BeYoNcE i ChRiStInA - Onet.pl Blog

Który nagra z Aguilerą trafił na płytę, która ma się ukazać w sklepach już zimą.

Głęboki, ciepły głos Arethy w zestawieniu z mocnym głosem Aguilery na pewno wypadnie świetnie, tym bardziej, że nad całością będzie czuwał dj., który zmiksował wiele przebojów.

 

Jeśli chcecie przesłuchać jedną z piosenek Arethy "Respect" [klik w obrazek]

    


16 października 2007
Xtina nagrywa piosenkę z Arethą Franklin

Afroamerykańska piosenkarka, obdarzona tytułem Queen of Soul (Królowa Soulu), Aretha Franklin planuje nagrać duet z Christiną Aguilerą. Obie, zdolne wokalistki liczą, że będzie to prawdziwy hit.
W nagraniach ma im pomóc Dj. Premier, autor hitów Snoopa Dogga,

Blog Karolcia201

Jej pasja i dusza odebrały mowe producentom cyklu, i od razu została zaangażowana do nagrania specjalnego spotu. Pewnego razu prowądzacy program Bill Cosby poprosił ja, by zaspiewała coś wiecej, niż tylko krótki spot. Jej interpretacja utworu "Respect" Arethy Franklin zdobyła aplaus na stojąco. Bill Cosby był oszołomiony! Zaraz po tym odcinku do producetów zadzwoniła Oprah Winfrey, zapraszając JoJo, by wystapiła w jej talk show. A w amerykanskiej TV jest zasada, ze jak dzwoni, Oprah,.Była solistką w kosciele i pracowała w teatrze muzycznym, ćwiczyla hymny i arie w domu, czemu mała JoJo przysłuchiwała się. I uczyła... Potrafiła naśladować śpiew mamy, tak samo jak artystów, jakich w ich domu się słuchało: Elli Fitzgerald, Arethy Franklin, Whitney Houston czy Etty James. "Kiedy miałam 2 lata spiewałam co tylko się dało, dodając do różnych piosenek to 'coś', by wszystko się 'bujało' " wspomina JoJo. Już wtedy wpadł jej do głowy pomysł, by interpretować pop czy.