O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ares

Milky Yaoi - Onet.pl Blog

Chciałbym spłukać z siebie resztki piany bez twojej asysty.

            Niebieskooki popatrzył poważnie na niższego od siebie mężczyznę, nie skomentował jednakże nijak braku zainteresowania sprawami Świata. Wiedział doskonale, jak bardzo Dean czuje się odpowiedzialny za Armagedon.

- Lucyfer ma po swojej stronie Aresa. – zaczął więc. – To on sieje niepokój, który powoli ogarnia coraz większe obszary. Za jednym człowiekiem pójdą miliony jeśli tylko przekona ich do siebie. Musimy go powstrzymać zanim...

- Czekaj, czekaj. Musimy? To byle bożek, sam możesz to zrobić. Po co ja i Sam mamy się w to mieszać?

- Nie mogę go zabić. – Cas zmarszczył brwi przez co wydawał się gotowy do płaczu. Jakkolwiek to.

Duch w sanktuarium za szafą

Zalotnie niczym kotka ......

Grymas jaki zaprezentował na te słowa przyrodni brat Herkulesa przypominał skrzyżowanie uśmiechu kobry z radością człowieka którego bardzo boli ząb.....

- może jeszcze przypomnisz mi jak twój uroczy mężulek skrępował nas łańcuchami i wystawił na pośmiewisko całej reszcie tej żłopiącej ambrozję bandy?!

- Ohhhhh, wielkie rzeczy, przynajmniej wszyscy mogli zobaczyć jak jestem bosko zbudowana - Afrodyta lekceważąco wzruszyła ramionami.

- Powiedz raczej - jak byłam zbudowana! - parsknął Ares - na Twoim miejscu mniej chętnie korzystałbym z darów składanych przez wiernych, masz sadełko
Afruś! - ostatnim słowom Aresa towarzyszył błysk światła poprzedzający jego zniknięcie...

-Iiiiiiiiiiiiiiiiii?!!!! - dźwięk jaki towarzyszył rewelacjom Aresa niewiele miał w sobie z boskości... już bardziej przypominał skrzyżowanie pisku mordowanej myszy z rykiem lwa przechodzącego mutację....

- AFRUŚ?! Powiedział do mnie...Afruś?! Bezczelny, wiecznie spocony, źle wydepilowany prostak!!! Afruś! Afruś!!! Jak do domowego pieska!!! A.

Blog aresamedino

Edino J.R.S 
ur.29-10-2005 / SK
maść: czarno-podpalana                                                               

matka
: AEISY z VALU
ur.3-03-2006 / Czechy
maść: trikolor

 O Aresie :

      Ares.

God Of War Historia Kratosa - Onet.pl Blog

III
                                           W Atenach

Po dziesięciu latach podróży w nie najlepszym humorze Kratos Wyszedł na pokład przed posąg Atheny*.
-Kratos: Atena! 10 lat, słurzyłem bogom przez 10 lat... kiedy mnie uwolnisz od tych koszmarów?
-Atena: Mamy dla ciebie ostatnie zadanie Kratosie. Twoje wielkie wyzwanie czeka w Atenach. Teraz kiedy mój brat Ares niszczy mury. Mówiąc wprost, Ateny stają w płomieniu zniszczenia. Ares doprowadzi do zguby moje wielkie miasto. Zeus nie może ingerować w sprawy przyziemne. Właśnie dlatego to musisz być ty Kratosie, jedynie wojownik trenowany przez bogów może zniszczyć Aresa.
-Kratos: Jeśli to zrobię... zabiję boga, wtedy się skończą?
-Atena: Wypełnij to zadanie, a twoja przeszłość będzie ci wybaczona. Miej nadzieje Kratosie... bogowie nigdy nie zapomną twojego szlachetnego czynu...
Kratos na choryzącie widzi wielkie miasto "Ateny" Wychodzi Do portu gdy wchodzi na.

NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE nA śWiEcIe LeŻy Na KoŃsKiM gRzBiEcIe - bloog.pl

Ale co ja zrobię z Silverem ? Sam przecież do domu nie trafi, muszę go odprowadzić… Byłem zakłopotany a chłopiec to zauważył. Poklepał mnie po szyi i zostawił mnie samego z moimi myślami. Nie przespałem całej nocy, ciągle nad wszystkim rozmyślałem…Nastał kolejny dzień, wyszedłem przed stajnię aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Popatrzyłem na skraj lasu a tam stała kara klacz. Nie miałem wątpliwości, to była moja Atena. Pogalopowała w moją stronę a za nią z lasu wyłonił się myszaty ogier, izabelowata i jasno kasztanowa klacz. Tak to byli oni, Ares, Sigma i Szajna. Wszyscy tutaj przyszli. Pewnie Atena się niepokoiła bo już grubo ponad miesiąc nie było nas w domu.
-Atena ! Ares ! Sigma ! Szajna ! Co wy tutaj robicie !- Rżałem ze szczęścia…Ze stajni wybiegł Silver i Gniady nie wiedząc co się dzieję, a z domu wybiegł Aang z Kayą.
-Mama ! Tata !- Krzyczał Silver.

Niegrzeczna_Dziewczynka - Onet.pl Blog

Class=bl_body>Tajemnica wyspy Dziewczyna w oddali dostrzegła swego starszego brata. Siedziała na brzegu i wpatrywała się w małą wyspę na rzece. Zdziwiła się, bo Kuba raczej nie lubił takich klimatów. Kręcił nosem na ckliwe widoczki. Był typowym mieszczuchem. Bloki, murki, asfalt, czyli to, po czym da się jeżdzić na rolkach, było jego żywiołem. -Cze, siostra! Ty daj spokój, bo zamęczysz to zwierzę! - zazartował Kuba. -Spokojna Twoja głowa, brat. I nie gap się tak na tę wyspę. To miejsce, w którym palono na stosie czarownice - odgryzła się Martyna, przywiązując Aresa do drzewa. -No to sama widzisz, że nic mi nie grozi. To raczej ty uważaj. Czarownice były kobiety - rzekł ściszonym głosem jej brat. - Słyszałaś o tajemniczym dzwonie, który jest gdzieś tutaj zakopany lub zalany? - zapytał. -Tak, słyszałam. Gdy go odnajdąi gdy zabrzmi, ma nastapić koniec świata. -Tak, ale jest jeszcze inna historia. Co jakiś czas rozlega się bicie dzwonu. Mówią, że dziwne rzeczy dzieją się z tymi, którzy je słyszą. Ale trzeba uważać, gdyż następne bicie zapowiada koniec... -No i... - Martyna patrzyła z politowaniem na brata. -No i.

eatin' apples

=]]] Prawda Nataluś ? Pozdro . A gdzie Wy jedziecie na wakacje ?!
ewelinqa 2004-06-19 20:07:19 skomentuj (2)


To moje foto =P
Nie śmiejcie się ale =P Takie sobie te foto =P Pozdro
A zaniedługo wlepie zdjęcia mojego pieska - szczeniaczka Aresa rasa : Huski
ewelinqa 2004-06-24 12:06:05 skomentuj (0)
Fotki moje i Aresa =)
To ja i Ares =)

A tom Ares jak nyna =)

ewelinqa 2004-06-24 13:39:46 skomentuj (1)
=)
Nom teraz wam będę dawała foty bo zrozumiałam dzisiaj na czym to polega =DD Wielkie trochę , i nie zmieniło się w aparacie aby było mniejsze =( Więc sorka za utrudnienia i dłuuugie wczytywanie ale i tak mam nadzieję że Wam się podoba =]] Pozdro
ewelinqa

Ares pobierz

art folie |ärt fôˌli|

Się odstępstwo od tej zasady ale zawsze ponosił za to karę, np. za przewiezienie Heraklesa musiał spędzić rok zakuty w łańcuchy), podczas podróży dusze zmarłych musiały wiosłować, a Charon sterował łodzią.

Za swe usługi pobierał opłatę – monetę o wartości 1 obola, dlatego zgodnie ze zwyczajem obowiązkiem rodziny było umieszczanie monety w ustach zmarłego.    

 

Hypnos

 świadczy, że nie była zbyt wierna (z tego związku zrodzili się Dejmos, Fobos, Harmonia, Eros i Anteros). Hefajstos ukrył w łożu pułapkę z mocnej, lecz niezauważalnej, metalowej sieci i schwytał w nią Afrodytę z Aresem.

W konkursie piękności między Herą, Ateną i Afrodytą, ta ostatnia obiecała Parysowi Helenę, żonę Menelaosa ze Sparty, za tytuł najpiękniejszej (jabłko niezgody), czym przyczyniła się do.

Fan Club Wszystkiego

Rozmiar: 7,70 MB
Liczba pobrań: 9
Platforma: 
17:14, rawcia2 , Download
Link Dodaj komentarz »
Ares Galaxy Downloader 3.10
Pozwala na podłączenie do większości sieci P2P, takich jak Gnutella, G2, Bittorrent, zaawansowane wyszukiwanie oraz dzielenie plików. W kilka sekund znajduje bogate zbiory utworów muzycznych, filmów, obrazków, dokumentów itp. Dzięki wielo-hostowemu ściąganiu, Ares Premium P2P uzyskuje prędkości większe niż LimeWire czy Kazaa. Wbudowany odtwarzacz.

Ares do pobrania

INFODISCOPOLO - Onet.pl Blog

 4ever - Jesteś sensem
 AKCENT - GWIAZDA
 Akcent - Królowa Nocy
 Akcent - Dziewczyna z klubu disco
 Akcent - Wspomnienie
Buenos Ares - Nie będę NOWOŚĆ 2009 Disco Polo
 Buenos Ares - Baby Baby (Ostróda 2007)
 BUENOS ARES ,,Mój Żal,, Justyna Mosiej
 Fanatic - Jedna noc NOWOŚĆ
Kilka słów o mnie
Napisz do mnie
By się o tym przekonać koniecznie musisz pojawić się na ich koncercie w twojej okolicy.

OFICJALNA STRONA ZESPOŁU
WWW.AVANTIDISCOPOLO.PL.

Zapraszamy Do Pobrania Bannera Zespołu Avanti :Informujemy o Pojawieniu się na rynku Kolejnej Płyty

Zespołu Avanti - Reaktywacja - Zachęcamy Do Zakupu :)

Break The Walls - Onet.pl Blog

Nadzieję, że twoja mama nie będzie mi miała za złe, że cię rozpijam.
- Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. - odparła rezolutnie. - Poza tym, mama nie ma z tym żadnych problemów.
- To dobrze. Musisz mieć z nią dobre relacje. - zauważyłam.
- Mam. Jak byłam młodsza trochę się kłóciłyśmy, ale teraz jest super.
- Cieszę się. Ale jedz, bo ci wystygnie.
Lucy spojrzała.- Mów dalej.
Paddy zagryzł nerwowo wargi.
- Pamiętasz jak zaraz po oświadczynach rozmawialiśmy o naszym idealnym miejscu? Ja pamiętam. Pamiętam, powiedziałaś wtedy, że chciałabyś się pobrać gdzieś nad morzem, najlepiej na jakiejś wysepce... Szukałem skarbie, ale nie mogłem nic takiego znaleźć...
- Nie przejmuj się tym, Paddy. - weszłam mu w słowo. - Tak tylko.

Angelo Kelly - Slow Down
Angelo&Kira - I can't help myself 2011
Kelly Family - I feel love
Kelly Family - Ares Qui
Kelly Family - Chi-qui-rri-tin
Kelly Family - Oh Holy Night / One More Happy Xmas
Patricia Kelly - Put on the light
Paddy - Sick with love