O czym chcesz poczytać na blogach?

Arctic monkeys

Blog o arctic monkeys

Przejął Nick O'Malley.

Komentarzy: 2 Co to tak wogóle Arctic Monkeys? :P 2006-11-14 ARCTIC MONKEYS to czteroosobowy zespół z nurtu indie-rock/post punk. Pochodzą z High Green - przedmieść angielskiego miasta Sheffield..

RockBlog!

Kwestiach – przy muzyce.

Co rock ma coś jeszcze do powiedzenia?

Wielu formułuje takie wątpliwości, przesłuchując kolejne płyty wykonawców stawianych z Arctic Monkeys w jednym rzędzie. Świetne albumy twórców takich jak Franz Ferdinand, Queens of the Stone Age, The Libertines i innych często łączy świadome porzucenie prób zawarcia jakiegokolwiek przekazu, czymkolwiek on by nie był, na rzecz nieskrępowanej,.

MUZYKOGRAFIA

Na pojmowaniu muzyki przeze mnie. Ba, nie w jakimś, ale w stopniu wręcz ogromnym . Mogę nawet śmiało powiedzieć, iż od tej płyty wszystko się zaczęło w moim muzycznym życiu.  W przenośni i dosłownie. Mowa bowiem o pierwszym, debiutanckim krążku formacji ARCTIC MONKEYS o wdzięcznej nazwie ,,Whatever people say I am, that`s what I`". Jest rok 2006. W internecie, na profilu My Space nikomu nie znanej grupy z Sheffield, pojawiają się utwory o równie wątpliwym pochodzeniu . I zaczyna się szaleństwo. Ludzie niczym.

Who the fuck are Arctic Monkeys...? - Onet.pl Blog

Dyskografia
Nagrody
Arctic Sites
AM - Official Site
Arctic Monkeys Fan Site
Mardy Bum Fansite
AM on MySpace
AM on NME

Bo mnie się nie podoba. To znaczy... Można posłuchać, ale bez fajerwerków. Wolę AM. Sam Alex wypada blado. A Miles Kane? Nie wiem, nie wiem... Wiem tylko, że mam nadzieję, że Al nie zostawi Małp, by robić solową karierę, bo mu sie raczej nie uda. A ponieważ Arctic pracuje nad nową płytą na odejście się nie zanosi. I oby w przyszłości też się nie zaniosło xD
    Szkoda, że Arctic nie przyjadą na Openera...;/ Miałam taką nadzieję!
Mardy Bum