O czym chcesz poczytać na blogach?

Archon

Mama, kobieta, człowiek w drodze ku lepszemu... - Onet.pl Blog

Chodzi o to, aby pomóc  dziecku stać się "zdrowym człowiekiem", a nie kaleką na całe życie.Anibe (07:33)
A co ty o tym sądzisz?

Przekaż 1% podatku...
Dzieci Które Kochacie – Fundacja ARCHON+
KRS: 0000 255 774
Fundacja HAPPY KIDS
numer KRS: 0000133286
Wioski.

!GLORY TO THE MANY! - Onet.pl Blog

Retro-rozrywki i zacząłem szukać. Szukać po przepastnych przepaściach przepastnej sieci. O bogowie zniszczcie tych, którzy wymyslili internet. INTERNET=ZABÓJSTWO PORTFELA I CZASU.

Teraz bardziej inwestuję w software ponieważ z hardware póki co mam te sprzęty, które umożliwaiają mi powrót do tych złotych czasów dzieciństwa i PRL-u.

I znalazłem - firmy, które jeszcze dziś oferują nowiuteńkie,  zafoliowane oprogramowanie na kartach, dyskach i kasetach głównie dedykowanych Atari, czyli tej firmy, którą tygrysy lubią najbardziej. Kupiłem sobie ostatnio 12 kartów do Atari z zacnymi tytułami jak: Archon, Lode Runner, Galaxian, etc. Częśc z nich puściłem na Allegro - zwrócił się koszt inwestycji, a część zostawiłem sobie. Co więcej. Odkryłem szergo wyczesanych, przykminionych pozycji (ciągle nowych) jak: Zybex, Arkanoid, Karateka, World Karate Championship, Montezuma's Revenge, etc. Zamówienie przyszykowane. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co to znaczy dostać paczkę a w niej nowiuteńkie, 25 letnie kartridże. Ha, ha. Święty duch Pana Boga chwali.

Commodore też nie został potraktowany po macoszemu. Kupiłem kilka zacnych rpg z SSI i nie tylko, w tym pozycje sztandarowe: Times of Lore, Curse of Azure Bond,.

shardac.blog

Ola 09:50 SMS (swiateczno-urodzinowy)
Szczesliwych jajek, wiecej szczesia niz rozumu, wielu chwil ktore powinny trwac wiecznie, zdrowka i wszystkiego naj! Oczywiscie wieczorem sie widzmy wielgasny buziol :*

Ola (z pracy) 11:32 SMS
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin zyczy OLA

Ola Wojcik :) 11:36 SMS
'Mezczyzne prawdziwie szczesliwym uczynic potrafia tylko bytelka wodki, piekna kobieta i poaczka papierosow. W takiej dokladnie kolejnosci'. T. Konwicki. Wiec zycze Ci starcze, azebys byl szczesliym mezczyzna. =) =*

PLUS 12:05 SMS
dali 200 pkt 5 plus, ot! :D

dark archon 12:16 gg
Najlepszego Shardaku. Niech Ci sie wiedzie...

Ania Starostka 14:20 GG
wszystkiego najlepszego! :)

Robert Forreiter 14:49 GG
100 lat :)

Julia Sobolewska 14:54 SMS
Najlepsiejszego z okazji urodzin:*

Bomber 15:13 GG
Wszystkiego najlepszego el Shardaco! :) Spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności :)

Magda Hanczyn 15:14 SMS
Wszystkiego najlepszego!

Cent 15:37 SMS
Happy birthday to you Happy birthday to you happy birthday mistet FRANZKE Happy birthday do you :).

Blog zuzia1936

Tak się zdarzy, że taki nowoczesny dom będzie nam służył na lata. Pewnie będą go użytkować w przyszłości nasze dzieci. Nowoczesne domy cechują bardzo dobre konstrukcje. Takie nowoczesne projekty domów są bardzo łatwo dostępne. Można powiedzieć, że kupujemy też gotowe projekty. Wiele osób znajduje gotowe projekty domów drewnianych.

Mogą one być bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Możliwe, że domy drewniane będą bardzo komfortowe. Dwie bardzo duże firmy mają bogate oferty domów. Specjalizują się one w projektowaniu domów. Można wyróżnić wśród nich Archon. Jest jeszcze Z500. Obie specjalizują się w projektowaniu domów.

W internecie znajdziemy masę projektów tych firm. Wszystkie już są gotowe na sprzedaż. Aby go nabyć wystarczy tylko zapłacić. Dotrze do nas od razu. Kurier z projekty domów przywiezie nam je w bardzo szybkim tempie.

Komentarzy: 2 Biuro rachunkowe w Warszawie 2010-03-02