O czym chcesz poczytać na blogach?

Archiwum państwowe

Komentarza słów kilka...

RSS
 

Archiwum - Marzec, 2011

I rzetelniejsi. I przez te właśnie przymusowe składki płacimy na pewno kilka razy więcej, niż w przypadku, gdyby ta służba zdrowia była prywatna, a składka na ubezpieczenia zdrowotne – dobrowolna! Bo trzeba zrozumieć jedno: w Polsce NIE MA darmowej służby zdrowia. Jest publiczna, państwowa – a wszystko, co państwowe jest gorsze.

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Komentarz

 

BLOG POŚWIĘCONY ANTYFASZYZMOWI JAKO POSTAWIE SPOŁECZNEJ

Motywacje. Często brakuje im też niezbędnej wiedzy przy przetwarzaniu zdobytych materiałów. W ten sposób informacje zdobyte czy to przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy okazują się społecznie bezużyteczne.

Są one społecznie bezużyteczne także z innego powodu. Do informacji gromadzonych przez instytucje państwowe mają dostęp wyłącznie one same, a nie społeczeństwo, którego to członkowie, koniec końców, stają się ofiarami skrajnej prawicy. Praktyka ta prowadzi często do takich sytuacji jak właśnia ta w przypadku narodowo-radykalnych terrorystów z NSU. Działali oni w zasadzie pod okiem, czy wręcz pod parasolem,.

Zarówno z własnej ignorancji wobec zagrożenia ze strony ruchów radykalno-narodowych, jak i z błędów polegających na próbach kryminalizowania ruchu antyfaszystowskiego. Demonstracje antify przyciągają w tych tygodniach coraz więcej ludzi. Dziennikarze pracują dniami i nocami na materiałach otrzymanych z antyfaszystowskich archiwów. Znani działacze społeczni chylą czoła przed aktywistami ruchu antyfaszystowskiego zastanawiając się głośno nad tym, jak wyglądała by obecnie sytuacja w tym kraju, gdyby nie obecność tego ruchu. Społeczństwo odkryło na nowo ważną część swojej tkanki. Odkryło swoją antifę.

Ta ostatnia gościła.

Got mit euch

Domków to upadek.

Winny za fakt upadłości firmy taty jest Balcerowicz i jego ,,popiwek’’(wiem ,że to nie pomysł Balcerowicza ale to on hamował nim inflację która sam rozkręcił.Bo ,,prywatne było ok. a państwowe be’’ Mogło to sobie dalej być. Były(były by  do dziś): zlecenia, była kadra, było doświadczenie. Dziś projekty tego typu powstają zagranicą a w Polsce są tylko ,,podpisywane’’.

Dla dla biznesu przez Belkę)szkoda pisania. Z bajek już wyrosłam.

Braku wiedzy praktycznej bohatera tego szkicu nie opisuję,bo:

-wszyscy to wiedzą, że Pan Profesor z SGH został od razu ministrem, nie miał ani praktyki jako urzędnik ani jako menager,

-nie wykazywał elestyczności w działaniu tylko ślepo trzymał i trzyma się doktryn które już dawno odeszły do archiwum ekonomii(ta ,,niewidzialna…) co świadczy o braku praktyki w zarządzaniu.

3minuty

Tego? Posiadamy nędzne pozostałości po dawnym majątku Polski, przeszło 900 miliardów złotych długu, przeszło 40 miliardów rocznie odsetek od tegoż długu oraz perspektywę na emeryturę, o której członek rządu mówi:

Muszę panią zmartwić, bo ja nie za bardzo wierzę w państwowe emerytury – odparł z rozbrajającą szczerością Waldemar Pawlak. – Staram się zabezpieczyć sobie przyszłość przez oszczędności i dobre relacje z dziećmi, bo wydaje mi się, ze to będzie pewniejsze niż te różne państwowe chimeryczne rozwiązania – dodał uśmiechnięty.

    Zwiera szereg
  • Sekunda o Gdzie jest kasa?
  • Katon Najmłodszy o Gdzie jest kasa?

Słowa kluczowe

17.02.2012 21.02.2012 1980 akta Anna Walentynowicz archiwa bezpieczeństwa debata debata nad likwidacją Polski Dialog Dialog i Przyszłość Faszyzm nie przejdzie fryzjer Gdańsk Henryka Krzywonos historia Janusz kamuflaż krzyk Marsz Niepodległości minister muszą się Narodowe Centrum Sportu NWO? Palikot Polacy polityka Polska premia Przyszłość Rostowski rpp sejm Seweryn.

cyc blog

Strona główna Widac mnie!
http://mfl.ilo.pl/wc.php

miedzy 10-16 w dni powszednie.
Tak samo niech sami też zapłacą za służbę zdrowia, i niech sami też ubezpieczą się na starość. I teraz się głosy z dołu i z prawej (i spod biurka pewnie też :]) się odezwą: a co z biednymi. Problem biednych należy rozważyć na kilku płaszczyznach. Otóż może nie wiecie, ale zanim państwa europejskie wprowadziły państwowe nauczanie, ludzie nie byli wcale tak ciemni. Istniały szkoły w parafiach, gdzie dzieci uczyły się podstaw. I szczerze, po cholerę chłopu na ciągniku znajomość sinusów albo "Pana Tadeusza" czy "Chłopów" (wrócę jeszcze do tego)?
Studia to inny temat, ale dość prosty. A zatem:
- nie wszyscy muszą.

refleksje - Onet.pl Blog

-
Blog Roku 2011
1
Archiwum

Sprowadzenia stosunków państwo-kościół do wymagań konstytucyjnych nazywa się walką z kościołem ! A działania kościoła to pełzające przejmowanie władzy i w przypadku wygrania wyborów przez PiS , sojusz ołtarza z tronem gotowy z czym JK się nie kryje! Nie na darmo kościół przygotowuje kadry w uczelni T. Rydzyka i za państwowe pieniądze w państwowych uczelniach. Coś na wzór partyjnych szkół PZPR- jak to ktoś powiedział kadry decydują o wszystkim!

Młoda Lewico postępuj zgodnie ze starą maksymą co państwowe państwu a kościelne.

Jej Wysokośc Żmija

), ale są i mają się dobrze? Dlaczego oni w państwie świeckim nie dostąpili zaszczytu możliwości zawieszenia w Sejmie i w urzędach symboli swojej wiary? Wyznanie, wiara to indywidualna sprawa każdego człowieka i jeżeli mieszkanie czy dom chce sobie obwiesić symbolami tejże wiary – droga wolna. Ale instytucje państwowe, w tym także szkoły to jak sama nazwa wskazuje państwowe, a nie kościelne i proszę pościągać. I nie krzyczeć o jakimś zamachu na krzyż – bo zamachem na nasze poglądy i odczucia było wieszanie tego wszędzie gdzie się da – czy ktoś pytał ludzi niewierzących czy innych wyznań co oni na to? Nie,.