O czym chcesz poczytać na blogach?

Aranżacje wnętrz

PROJEKTY KUCHNI

projekty,kuchni

Spodoba Ci się też

  • Ekskluzywna linia Lumiere od Zelmera
  • Pokój dzieci

Wnętrzarstwo

Spraw wystroju wnętrza.

Projekty wykorzystują już nie tylko różne barwy czy dostosowane stylem meble. Teraz w grę wchodzą także konkretne farby, fototapety, kapy, poduszki i to wszystko określone co o rodzaju materiału, numeru barwy, często także producenta. W ten sposób projektowanie wnętrz, zwane także wnętrzarstwem, rozwinęło się do rozmiarów bardzo pojemnej dziedziny na skrzyżowaniu sztuki i architektury. Zastosowanie fototapet we wnętrzarstwie jest ukłonem w stronę nowoczesnej techniki tworzenia obrazów, ale już sam temat przewodni takiej fototapety może być hołdem.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Wystrój i urządzanie mieszkania

Nowości.

Materiał względnie trwały to coraz chętniej jest on wykorzystywane w budownictwie. Kiedyś stanowił tylko budulec okien, a obecnie jest dosłownie  elementem ścian nośnych w przeróżnych budowlach.

Wyjątkową role szkło odgrywa też w wykończeniach budynków, lokali, pomieszczeń, czy w samym wystroju wnętrz. Aktualnie niewiarygodnie modne są różnorakie meble szklane (nie tylko łazienkowe, jak to można było w dawnych czasach), czy gabloty szklane (pasujące swym charakterem, czy konstrukcją prawie że do każdego wnętrza). A jako wystrój, czy wykończenie wnętrza doskonałą rolę odgrywają drzwi szklane.

Modullar's Blog

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Kategorie:design, porady Tagi: aranżacje wnętrz, pokój dziecięcy, pokój dziecka, projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz warszawa, projekty wnętrz, projekty wnętrz warszawa, wnętrza
Komentarze (0) Trackbacki (0) Dodaj komentarz