O czym chcesz poczytać na blogach?

Arabella

Wszystko między Latarnianym Pustkowiem a Ker-Paravel to... Narnia - Onet.pl Blog

Postaci. Jadis i jej siostra w Charnie?
  

*
Po premie "Lwa, Czarownicy i Starej Szafy" w płatkach śniadaniowych NESTLE można było znaleźć szafy z głównymi bohaterami pierwszej części OzN :)

( wkrótce dodam zdjęcia )

Z tyłu szaf znajdują się podobizny Tumnusa, państwa Bobrów, Białej Czarownicy i Aslana, które można odrysować.

   

  

 

  

 

*
Symbole na szafie zauważyła Monilip z forum narniawnas.fora.pl i opisała w tym temacie >ZOBACZ< . Zajrzyjcie do niego. Jest tam wiele ciekawostek dotyczących innych symboli w filmie, które powstały specjalnie dla nas- FANÓW :D


*


   ● Małą dziewczynkę w fioletowej sukience, która skakała ze statku ( ZOBACZ ) zagrała Arabella Morton pochodząca z Australii. Nadal nie wiadomo, KOGO zagrała Arabella. ( postać.

Stadnina ARAB

imię: Zasada

wiek:5lat

rasa:arab

płeć:klacz

predyspozycje:wystawy/hodowla

opis: Sliczna klaczka. Jest sprowadzona z Francji. Bardzo zabawna a zarazem "kulturalna" i lojalna. Wielki pieszczoszek:)

Własność stadniny,,Arab"

14:07, aga_sh4
Link Komentarze (1) »
Boks z Ambicją: Artysta

imię: Artysta

wiek:1mies

rasa:arab

płeć:ogier

matka: AMbicja

ojciec: Pustynny Wiatr

predyzpozycje:--

opis: Śliczny i bardzo szalony i nieposzłuszny źrebak. Lubi się bawić z innymi i kocha Rozkosz. Słodki i am świetną przyszłość w wystawach. Kocha swoją mamę i tatę.

Własność stadniny,,Arab"

12:58, aga_sh4
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 maja 2006
boks#36 Arabella

 

myszolina.blog

Im trochę cukru,poprzytulałam się i poszłam do pani Justyny(powiedziała,że mam nie mówic do niej pani:)),żeby mi napisała takie zaświadczenie,że jeżdżę w "Hegemonii".W poniedziałek chcę iść do faceta od turystyki kwalifikowanej,bo ma mnie zwolnić z egzaminu,pokażę mu dyplom z poprzedniej szkoły,taką kartkę podpisaną przez zastępce dyrektora Tatrzańskiego Parku Narodowego,że brałam udział w konkursie wiedzy o Tatarch i to zaświadzczenie ze szkółki jeździeckiej.Może nawet da mi 5:D.
Aha,zapomniałam napisać,że dziś do właścicieli przyjechali znajomi z miesięcznym dzieckiem i poszli pokazać mu koniki.Podeszli do Arabelli i mówią,że to jest Arabella, a ona nastawiła uszy i tak wyciągała łeb do tego maleństwa,obwąchiwała je,wyglądało to tak jakby wiedziała,że to jest dzidziuś i że ona też za jakiś czas,będzie miała swojego:).Niesamowity widok!Hmm,może na prawde tak czuła:)
No to chyba tyle,cieszę się,że w końcu mogłam pojechać na koniki.W piątek znów nie będę mogła jechać ,bo mam egzamin,ale może w sobote się uda.

skomentuj (1)

ZIMOWY TERENIK 2004-02-21 11:09:15


Znowu miałam tydzień przerwy od koników,ale wczoraj pojechałam.Właściwie,to miałam nie jechać tylko uczyć się.

Bohaterowie - Harry i Julia - Onet.pl Blog

Pełne imię: Juliette.
Drugie imię: Katherine.
Nazwisko: Potter(Figg).
Magiczność: półkrwi czarownica. Matka pochodzenia mugolskiego, ojciec czarodziej czystej krwi.
Wiek: 17 lat.
Dom w Hogwarcie: Gryffindor.
Rodzice: Lily i James Potter.
Rodzeństwo: Harry.
Inna rodzina: Babcia Arabella Wodson i dziadek Mark Figg. Ciotka Petunia, wuj Vernon ki kuzyn Dudley Dursley'owie.
Historia: Julia została przyniesiona przez własną matkę do domu Arabelli Figg i jej syna Steve'a oraz jego żonę Kate. Zaraz po przyprowadzeniu sama wzięła syna i wróciła do Jamesa. Kate zmarła kilka dni później na białaczkę. Za to Steve został zamordowany rok później. W dniu śmierci Albusa Dumbledore'a przyjechała do babci i zamieszkała u niej, aż do dnia, gdy dostała list od matki. W liście dowiedziała się o przepowiedni dotyczącą jej, Harry'ego i Voldemorta. Przez całe życie jej moc była uśpiona, a po dotknięciu listu do.