O czym chcesz poczytać na blogach?

Apteka internetowa

Tania apteka internetowa

Odchudzanie 2011-08-12 Coraz więcej osób cierpi na nadwagę czy otyłość. Dlatego dobrą propozycją dla nich są tabletki odchudzające, których głównym zadaniem jest wspomaganie procesu zrzucania kilogramów. Tania apteka internetowa w swojej ofercie z pewnością posiada co najmniej kilka tego typu propozycji, dlatego warto się nad tym zastanowić.

Suplementy diety 2011-08-12

Zdrowie

Kryje pod swoim szyldem kilka mniejszych aptek. Łączą one swoje siły, aby razem dotrzeć do większego grona klientów. Wraz z popularyzacją internetu rośnie również popularność aptek internetowych.

Dzieje się tak ponieważ maj one często do zaoferowania dużo więcej niż ich klasyczne odpowiedniczki. Apteka internetowa jest przede wszystkim bardzo wygodna w użyciu. Może z niej skorzystać każdy pod warunkiem dostępu do internetu. Brak konieczności opuszczania domu w celu zakupu leków jest przede wszystkim bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób chorych lub osób niepełnosprawnych.To również rozwiązanie, z którego.

CenaLeku.pl - społeczna porównywarka cen leków

»
wpis #2 skończyłem serwis - czas, aby świat usłyszał o mnie

Tydzień temu skończyłem swoją pracę nad serwisem CenaLeku.pl, opublikowałem i... cisza. W Internecie jest tak wiele serwisów, że wypuszczenie na świat kojenego, nie spotyka się z żadną reakcją, można to porównać do narodzin dziecka, nowym dzieckiem zachwyca się najbliższa rodzina, potem znajomi, potem dziecko dorasta i znajduje swoją grupę "zachwycaczy", a gdy dziecko dojrzeje samo ma wpływ na.

Ad rem, plan na najbliższe 2 tygodnie:

  1. skontaktować się z właścicielami forów tematycznych w sprawie reklamy serwisu
  2. skontaktować się z blogerami, którzy chętnie piszą o startupach
  3. informować znajomych o serwisie
  4. myślałem też o wydrukowaniu ulotek i rozdawaniu ich przy aptekach :) - ale to zostawie na cieplejsze dni
  5. na razie brak innych pomysłów

W "międzyczasie" będę usprawniał funkcjonalność serwisu (czyli zmieniał pieluchy i wstawał w nocy na dokarmianie)

 

Medyczny Świat

Medycznym, w tym przykładowo teksty uwzględniające temat medycyny naturalnej.

Mając problem z cerą, czy chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowej diety, możemy równie dobrze odwiedzić aptekę internetową, gdzie bez problemu zakupimy odpowiednie do naszych potrzeb, suplementy diety. Warto dodać, że dobrze rozbudowane serwisy medyczne posiadają nie tylko bazy artykułów czy dostęp do apteki.

Już suplementy diety pasują do jakiej pory roku, a także znajdziemy odpowiedzi na nieco krępujące. Naturalnie my również możemy pomóc innym ludziom, dzieląc się swoim doświadczeniem.

Rewolucja internetowa cały czas trwa. Będąc świadomymi obywatelami naszej „globalnej wioski”, nie powinniśmy  przechodzić obok niej obojętnie, zwłaszcza gdy w grę wchodzi temat naszego zdrowia. W takim.

Zalety i wady zawodu

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Majorka Karola

Korporacji farmaceutycznych wraca popularność ziołolecznictwa. Zioła lecznicze i ich świetne działanie na szereg ludzkich chorób były spopularyzowane już przed naszą erą, a na szerszą skalę znane zostały w średniowieczu. Dziś są sprzedawane w punktach zielarskich, ale oferuje je również prawie każda apteka Warszawa. Zioła sprzedawane są w postaci zmielonej do zalania wrzątkiem lub w formie torebek ekspresowych. Coraz częściej także kosmetyki specjalistyczne a także dermokosmetyki w swoim składzie zawierają produkty pochodzenia organicznego a także naturalnego, w tym zioła lecznicze.

Porządna apteka internetowa zaproponuje swoim klientom wiele elementów dodatkowych. Są to przykładowo gratisowe konsultacje farmaceutów specjalistów, oferty specjalne, korzystne promocje, wsparcie specjalisty seksuologa albo okulisty.

Sytuacja na rynku lekarstw OTC w naszym kraju gwałtownie się zmienia. Co roku odnotowuje.

Hocham Koty - bloog.pl

sobota, 10 września 2011 10:49

Aktualnie pojawia się coraz więcej sklepów internetowych. Wynika to stąd, iż oferują one bardzo korzystne ceny. Sklepy online mogą sobie na to pozwolić, ponieważ są bardzo tanie w utrzymaniu nie wymagają eleganckiego lokalu w dogodnym punkcie miasta, ani też licznej obsługi, a by funkcjonować. Często są prowadzone przez jedną tylko osobę. Między.
Przede wszystkim, leki w nich są znacznie tańsze, co jest korzystne zwłaszcza dla osób przewlekle chorych.
Oczywiście, tanie apteki internetowe mają też tę zaletę, że można swobodnie oglądać znajdujące się w nich preparaty, czytać ich opisy, bez naglącego wzroku sprzedawcy. Jednakże niestety tania apteka w internecie nie jest w stanie dostarczyć nam leków natychmiast musimy poczekać na przesyłkę przynajmniej dwadzieścia cztery godziny. Dlatego też apteki w internecie nie zyskują aprobaty wszystkich osób. Oczywiście, apteki internetowe mogą też przerażać osoby starsze, które nie potrafią obsługiwać.