O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

April

Inna historia Maximum Ride - Onet.pl Blog

Ale wiedziałam, że to podczas próby siłowej, kiedy byłam jeszcze mała, Likwidator... To było bolesne. Lepiej nie wspominać. W labortorium byłam od urodzenia, przerzucana z jednego do drugiego. Nie było to miłe. No i nie dawno trafiłam do pani Martinez. Jest to wielka ulga po tylu testach, badaniach i experymentach. To jak raj, jakbym trafiła do nieba.

***

Leciałyśmy nad Waszyngtonem, świtne uczucie. Ten szum wiatru w uszach przy zawrotnej prędkości. Niesamowite...
-Chcesz już wracać?-krzyknęła do mnie April.
-Jeszcze ten kawałek i wracamy, ok?
-Ok

Akurat go zauważyłam, kiedy Likwidatorzy uciekali z miejsca zbrodni. Pewnie się wystraszyli, bo niedość, że była ze mną April to moje skrzydło wydaje inny szum, jakby była nas cała wataha. Leżał pod jakimiś krzakami w granatowej kurtce z grafitowym kołnierzem i podartym T-Shirt'cie. Miał boskie, potargane i przydługie włosy... Zniżyłam lot... Jasno brązowe, niby kasztan. Wydawał się być bardzo wysoki lecz nie wyższy od Ig'a, który jest najwyższy z naszej rodziny bo ma 1,9 m wysokości, prawie.

Senyia Forever - Onet.pl Blog

Po osiedlu, po lesie, sama, z Lubym, z kimś jeszcze... 3 zupełnie oddzielne spacery... Który mi dał najwięcej? Chyba ten samotny... Dał najlepiej odpocząć, pomyśleć. I poznałam jednego bardzo sympatycznego i ślicznego pieska, który poleżał sobie kiedy siedziałam i czekałam na wystającym betonowym elemencie. Słodka bestyjka. Chciałabym taką w domku i choć mam Lusieńkę, to jednak to nie to samo. Luciola przepada za mamą, za tatą, a mnie po prostu... lubi :) I ja ją ale to nie to samo. Nie to największe przywiązanie... Czasem zastanawiam się po co ono by mi miało być... Może po to by poczuć się komuś niezbędną? Psy umieją to okazywać jak nikt inny, nigdy nie są nachalne, nie chcą nic wielkiego - jeść i być pieszczonym, zasnąć opierając się o nogę właściciela... To jest takie... Aseksualne i dzięki temu piękne...
Senyia (22:01)
jeden dopisek

14 April 2007
roses die in a silent...

Panik - Onet.pl Blog


22 stycznia 2009
..::: Notka 6 :::..
Dziewczyny weszły do domu. Ściągnęły i powiesiły kurtki oraz zdjęły kozaki.
-Halo, chłopacy, jesteście?-zawołała niebieskooka.
-Tutaj!-odparł Timo.-W kuchni. April i Alex weszły do kuchni. Dave i Timo przygotowywali świąteczną kolację. Z jadalni wyszła... Anne.
-Ooo... Cześć April.-dziewczyna uśmiechnęła się do Czarnej, po czym podeszła do niej i cmoknęły się w policzek.
-Witaj. Anne, poznaj moją przyjaciółkę z kraju-Alex. Alex, to jest Anne, siostra Jana.-przedstawiła dziewczyny April.

Bibliofil Post Mortem

Piotr Sztompka polis polityka prof. Andrzej Tyszka PZPR republikanizm socjologia ekonomiczna Solidarność społeczeństwo obywatelskie SS transformacja ustrojowa Tyberiusz Witold Morawski Wolność współnota polityczna Zbigniew Bokszański

Category Cloud

antysemityzm badania rynku i opinii badania społeczne demokracja filozofia filozofia polityki historia historia współczesna Holocaust III RP II wojna światowa jak żyć komunizm liberalizm literatura faktu marketing&reklama&pr nauki polityczne Niemcy polityka polska proza psychologia Rosja socjologia Solidarność społeczeństwo obywatelskie Szoah transformacja ustrojowa zagraniczna proza Zagłada żydowski świat

Wiadomości z UK

  • European stock markets rocked by panic selling as debt crisis reignites April 10, 2012
  • Chinese.

April fool's day

Bjedrąkowo.w.paski.blog - Onet.pl Blog

Archiwum

2012
 April
 March
 February
 January
2011
 December
Kiedy zdaję sobie sprawę czym to jest. 


Cieszę się, że w końcu spadł śnieg. W końcu można przyjąć zaproszenie na wojnę śnieżkami.
I cieszę się, że zima, że nie lato. 

I don't know.
Bez komentarza

10 January 2012
cause you promise me forever, and like a fool I belived you...
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
J.E.(contents and illustration);
 

okiem AppleDave'a - bloog.pl

Dziś jest pierwszy dzień kwietnia. Specjalnych żartów przygotowanych na tę okazję nie będzie, nie jest to konieczne. W języku angielskim dzisiejszy dzień funkcjonuje jako - "April Fools' Day" i jest to bardzo dobra nazwa.
   Trochę trzeba zrobić, by zapewnić sobie taki Fool's Day nie tylko na początku kwietnia, ale w dowolny dzień dowolnego miesiąca, bo choć mylić się jest rzeczą ludzką - żeby narobić głupstw trzeba się już postarać. I co tu świętować?.