O czym chcesz poczytać na blogach?

Apple store

My Dirtchamber

Przebudowany interfejs programu na razie mnie mocno zdziwił ale zapewne się do niego przyzwyczaję. Nie pasuje on teraz do reszty programów m.in. takich jak iPhoto (a poprzednia wersja właśnie w jego kierunku zmierzała).

Sklep zmienił się graficznie ale także dostał nowe funkcje takie jak iTunes LP. Nie są one jednak dla Nas istotne ze względu na brak polskiej wersji iTunes Store.

Oprócz iTunes 9 użytkownicy ujrzeli nowe wersje iPod’ów.

Nano doczekał się większego ekranu 2.2″, głośniczka, mikrofonu, krokomierza oraz kamerki umożliwiającej nagrywanie filmików w jakości 640 x 480 w kodeku h.264. Ciekawe jednak czy nadal Apple utrzyma na niektóre rynki w Europie wersję 4GB gdyż na prezentacji i w sklepie Apple Store mowa jest tylko o wersjach 8GB i 16GB. Dziwna sprawa w Apple Store gdyż kolor czerwony i żółty mają wyłączność na ten sklep – czemu akurat żółty ?

Classic w zasadzie dostał lekkiego kopa tylko, zmieniony dysk ze.

Strefa segregacji e-śmieci

  Mamy problem!
 • Wieści o IV RP

  • To już jest koniec
  • Nowy serwis „Dobre Państwo”
  • Prezydencki samolot rozbił się w Smoleńsku
  • Sensacyjne wiadomości!
  • Wesołych Świąt!
 • Wieści z Apple

  • Reuters: Department of Justice ready to sue Apple over ebook price fixing
  • FAA to expand iPad usage, create app store
  • Daily iPad App: Adobe Reader is an easy way to add annotations and signatures to your PDF documents
  • Apple Store is down, minus yellow sticky (Update: back up, nothing new)
  • Apple responds to Flashback trojan, promises removal tool
 • Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj.

 • Applefobia

  Samo zło

  Ostatnia batalia w komentarzach pomiędzy niejaką/niejakim "Akacją" (gatunek drewna idealny do produkcji klęczników... z lipy), a hordami hejterów pasożytujących na moim paszkwilanckim blogu wykazała, że Applefobia jeszcze długo będzie miała rację bytu, smagając fanbojstwo i ślepy kult gadżetów z jabłkiem.

  Dopóki moje obrazoburcze artykuły będą wywoływały pianę na ustach u obrońców dziewiczej czci Apple i rzęsisty pot na czołach wyznawców kupertyńskiej technologii - tematów na pewno nie zabraknie :) Jeśli dla tylu ludzi Applefobia jawi.

  Nie powiem, żebym się tego obawiał, bo dolegliwości iPada zwisają mi i powiewają jak poseł Kalisz na bungee, ale czegoś wciąż mi brakowało w idealnym obrazie iPada. Jak na urządzenie redefiniujące standard tabletu ery Post-PC, nowy iPad jakoś za mało miał usterek... Wreszcie jest!
  CZYTAJ WIĘCEJ...

  Tagi: ipad 3
  12:12, ogrodnik.january
  Link Komentarze (50) »
  środa, 21 marca 2012
  Kolejka pod Apple Store - miłość, przygoda, braterstwo
  Ledwo sprzed sklepów.

  michał florczak :: on an island

  (4)


  Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snów... gdzie spojrzysz, jabłuszko, jabłuszko tam i tu...


  Przeglądając dziś serwisy MacNews PL i Makowiec natrafiłem na zdjęcia z otwarcia sklepu Apple na 5th Avenue w Nowym Jorku. Myślałem, że Apple reczaj niczym mnie nie zaskoczy w tym względzie, ale myliłem się. Wygląda na to że nasz Apple Store na Bullringu to w porównaniu z tym gigantem mały, schludny kramik ;)

  W najnowszym numerze Creative Review pojawił się artykuł o fenomenie tej marki. Jeden z grafików powiedział coś z czym absolutnie się zgadzam: "U podstaw marki Apple nie leży technologia. U podstaw Apple leży miłość." Pamiętam ból nóg kiedy przez 2 i pół godziny stałem w kolejce.

  perfumomania

  Walczyć z tym drabem – ale postanowiono zrobić coś znacznie drastyczniejszego…. postanowiono te dwa zapachy ze sobą zmieszać! To nawet nie jest śmieszne… to jest okrutne!
  To zupełnie przeciwstawne barwą i klimatem kompozycje i żrą się niemiłosiernie na skórze…
  Powstała nieludzka kakofonia i chaos… jest gorzej niż przed Apple Store przy 5-tej alei w NY, gdy rzucili pierwszą partię bumperów do iPhona 4 (tego z przełomową, fabrycznie spapraną anteną)…

  Uwielbiam zarówno Grey Flanel jak i Fleur Du Male… to wielkie, ponadczasowe pachnidła… na szczęście też nie są zbyt popularne nad Wisłą

  Gotta believe it, Believe it like a fairytale! - Onet.pl Blog

  – odparła przygryzając wargę.

  - Cieszę się. – odparłam. – Przynajmniej sama nie będę. – zaśmiałam się.

  - Co mamy dzisiaj w planie? – zapytała.

  - Generalnie cały dzień wolny do wieczora. Możemy zajść do Apple Store. – zaproponowałam.

  - Yhmm… Pewnie. – zgodziła się.

  - Marzy mi się iPad. – westchnęłam. – Która godzina?

  - 11:00 am

  e-publishing

  Form czytania (poprzez komputer, tablet, e-reader czy telefon komórkowy). Obecne technologie pozwalają użytkownikom i zwolennikom elektronicznych książek korzystać z nich w niemal każdej chwili, dostarczając w łatwy sposób dostęp do setek tytułów (znamienne stają się ostatnie dane, według których obecnie najczęstszym produktem w Apple Store są książki właśnie). Z digitalizacji i elektronicznej publikacji korzystają biblioteki, które coraz częściej udostępniają swoje zasoby w formie online, wydawnictwa oraz sami pisarze, którzy dzięki temu zachowują autorskie prawa i obniżają koszty wydania.

  Rynek e-publishingu wciąż rośnie i zwiększa swój potencjał, poprzez.