O czym chcesz poczytać na blogach?

Aphex twin

widownia

Kultury, zanim trafią do jej centrum, muszą przejść proces oczyszczenia. Trzymając się metafor kulinarnych, muszą być odpowiednio przyrządzone. Horrorów nie spożywamy na surowo, żeby się po prostu bać i czuć obrzydzenie. Konsumując jesteśmy świadomi, że ten gatunek filmowy wyraża lęki społeczne.

Nie ulega wątpliwości, że wspólny występ Pendereckiego i Aphex Twina był zderzeniem dwóch różnych światów. Na koncercie w jednym rzędzie usiedli odziani w garnitury europejscy biurokraci i młodzi bywalcy klubów w t-shirtach i trampkach (z jednym rzędem trochę przesadziłem, powiedzmy, że w bliskich sobie sektorach). O tym, że było to nietypowe spotkanie świadczą odmienne sposoby relacjonowania koncertu. Podczas gdy Dorota.

It's all random.

Na plaże, z grupką znajomych, może jeszcze jakieś ognisko. Chce ślicznej muzyki.
Fizzarum - Microphorus.
Nie chcę zrobić czegoś na siłę. Nie chcę cudzego nieszczęścia.
Czy Androidy śnią o elektrycznych owocach?
Chcę przypomnieć sobie część siebie. Chce, żeby niektórzy mnie traktowali jak kiedyś, a ja ich.
Aphex Twin - Btoum-Roumada
Nie chcę stać w miejscu.
Aphex Twin - Untitled (SAW2)
Przynajmniej muzykę mam teraz.
Abfahrt Hinwil - Radiowellen
Nie chcę, żeby ludzie się nad mną rozczulali.

skomentuj (1)

86 2010-07-27 19:44:05

.

Doktor zgnilizny wszechrzeczy prezentuje...

Polskiej kultury’). Aczkolwiek tu odzywa się moja duma i wyobrażając sobie, że uczę się z ludźmi trzy lata ode mnie młodszymi, czuję się fatalnie. Zaakceptujmy więc obecny stan rzeczy, o bracia.
A propos obecnego stanu rzeczy. Mamy, prawda, 14 kwietnia… Pozwólcie, że się wpierw wytłumaczę – tytuł notki to rzecz jasna nawiązanie do utworu Aphex Twin o tym samym tytule. Powód tego jest taki, że mam ostatnio przysłowiowy wkręt na kawałki wyżej wymienionego wykonawcy. Bo Aphex to taki dobrodziej – nigdy się na nim nie zawiodłem (pewnie dlatego, że nie ma tam wokalu/tekstów) i miło do niego wracać. Muzykę ma przyjazną, miło się kojarzącą i wręcz nie ma elementów, które wywoływałyby u mnie odczucia.

Silly means that my time is good - czerwina.blog.pl || ver. 13.0
yes, i'd like.
Mundial dla mnie sie skonczyl. i co? I nie myslalam, ze kiedykolwiek to powiem, ale chyab kibicuje niemcom? kerwa...
Taking wrong trains powoduje sytuacje dziwne takie np, ze sie slucha w nocy nouvelle vague oraz vincenta gallo oraz aphex twin oraz happy mondays. Gdy nie uslysze TEGO pytania umre..wiem to. po prostu wiem...i niestety mam coraz mniej nadziei ze kiedykolwiek to nastapi...pomimo pewnych faktow to nie tajemnica ze jestem nieskonczenie silly niezdolna do organizowania sobie dogodnych sytuacji.Rany...chyba potrzebuje treningu jakiegos. How to make him to ask me this question?
Na autorow najlepszych.