O czym chcesz poczytać na blogach?

Apex

Aussie Dream

Udało się fantastycznie, wszystko dopisało… ale o tym później. Nasz wyjazd do Nowej Zelandi zaczął się od najgorszego dnia w Sydney, jaki do teej pory mieliśmy. Od samego rana lał deszcz, a my byliśmy w proszku i lataliśmy jak poparzeni, żeby wyrobić się ze wszystkim na czas. W wyniku niebywałego pecha 2h przed wyjazdem na lotnisko bankomat zjadł mi kartę kredytową, na którą mieliśmy wszystko zamówione. No to problem, szybko do banku, gdzie informują nas, że nic nie mogą zrobić. No nic, wracamy do domu i dzwonimy do naszych dwóch wypożczalni samochodów, Apex’u i Maui, żeby zmienić kartę na Kaliny, udaje się. Tracąc na to jakies 1,5h zostało nam 30 min i było to bardzo nerwowe 30 min. Robiąc ostatnie porządki, gdy wchodziłem na strych wysunął mi się laptop Kaliny, który niczym piłka na fliperach odbijał się od schodów i porączy, aby ostatecznie spotkać się z podłogą. Cud, że nie rozpadł się na pół. Ale zniszczenia były widoczne, czy będzie działać to się zobaczy. (Przypis: okazało się, że jest pancerny – działa i ma tylko ryski!)
Po jeszcze kilku kłopotach na lotnisku, udaje nam się.

Kolejny martwy rok?! Co to to nie!

To tylko zwykły samiec, jak kazdy samiec je, sra, śpi i wali konia. Co go tak wyróżnia?

Zbita z tropu...

Guano Apes - Kiss the dawn

13:59, dis-order
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 kwietnia 2006

Co by tu napisać na początek... Coś o sobie? Po co mi ten blog? A może "Postanowiłam zmienić swoje życie..." Nie lubię takich banałów, bo chyba wiadomo po co się bloga zakłada,a jak ktoś już będzie odczuwał palącą potrzebę poznania mnie to napewno znajdzie sposób... a wogóle co ja się tłumaczę :P chce mi się poklepać w klawiaturę to klepię, ot co!

I tyle tytułem wstępu.

Gra: The Apex Theory - Apossibly

14:14, dis-order
Link Dodaj komentarz »

Linkin Park 4ever !! (Historia) - Onet.pl Blog

Linkin Park "chce by wszystko schodziło się razem bez uczucia wymuszenia" wyjaśnia Shinoda." Jako część procesu pisania, nagrałem każdego bezpośrednio na komputer by najlepiej zintegrować nasze elementy cyfrowe z tymi na żywo. Spędzamy niezliczone godziny miksując i dobierając części aż uzyskamy odpowiednie kombinacje i kompozycje." 

Zespół był skupiony na procesie pisania do wiosny 2000 roku, gdy trafił pod skrzydła Warner Bros. Records i natychmiast udał się do studia. By pomóc nagrać swoją pracę wybrali na producenta Don`a Gilmore (Pearl Jam, Apex Theory, Sugar Ray). "Spotkaliśmy się z wieloma ludźmi i mieliśmy trudne zadanie z wybaniem producenta," mówi Bennington." Ale Don z boku od sprawiania by rzeczy brzmiały dobrze, wyglądał na kogoś kto mógłby naprawdę zmusić nas do cięższej pracy przy pisaniu tekstów piosenek." Rezultatem końcowym jest album, który jest odpowiednio silny i melodyjny, z silnym przekazem lirycznym. "Chester i ja piszemy o uniwersalnych uczuciach, czy to niewystarczających, optymistycznych, lub sfrustrowanych," opisuje Shinoda. "Piszemy o życiu codziennym bo czasem dobrze jest wiedzieć,.

Moje odbicie...

;p

Light. Na tym zakończe moje wywody... god... ;/
i wesoły kawałek na poprawienie nastroju... ;p

'' Sweat baby sweat baby sex is a Texas drought
Me and you do the kind of stuff that only Prince would sing about
So put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
Yes I'm Siskel yes I'm Ebert and you're getting two thumbs up
You've had enough of two hand touch you want it rough you're out of bounds
I want you smothered want you covered like my Waffle House hashbrowns
Come quicker than FedEx never reach an apex like Coca-Cola stock you are inclined
To make me rise an hour early just like Daylight Savings Time
(Do it now)


You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
(Do it again now)
You and me baby ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel
(Gettin' horny now) ... ''


2004-06-27 15:20:20 skomentuj (13)