O czym chcesz poczytać na blogach?

Aparaty słuchowe

Słyszeć lepiej! Rozumieć wyraźnie!

Jeden aparat słuchowy, trudno nam będzie określić kierunek, z którego dochodzi dźwięk. Kierunkowość słyszenia wpływa nie tylko na lepsze rozumienie mowy, ale także na nasze bezpieczeństwo.

Kolejnym niezwykle ważnym czynnikiem, który powinniśmy brać pod uwagę podczas zaopatrywania się w aparaty słuchowe jest zjawisko deprywacji słuchu. Określa się w ten sposób stopniowe pogarszanie zrozumienia mowy przez ucho bez aparatu słuchowego. Jeśli do ośrodkowego układu nerwowego nie dociera przez dłuższy czas wystarczająco wiele bodźców, stopniowo traci ono umiejętność ich.

nikolasingh - Onet.pl Blog

 Mama obudziała mnie wcześnie rano, nie zdąrzyłam nawet się rozbudzić, jak już byłam w wózku gotowa do wyjścia.

Jak się później okazało, mama załatwiała mi dofinansowanie nie tylko z WCPR ale także z OPS-u (choć nie wiem co to znaczy) na aparaty słuchowe. Sprawa zakończyła się pozytywnie:) fajnie.

Jak później się okazało dalsza nasza podróż nie była już taka wesoła:( i w tym momencie skończył sie mój dobry humor:(:(.

Najpierw musiałam czekać  w jakimś wielkim korytarzu...

Osobno a jednak razem, technologia i zdrowie. | technozdrowie.

10 Styczeń 2010

Mammografia – najnowocześniejszy mammomat

Opublikowany w tematycznie tagged aparat, aparatura, badania, Inspiration, kobieta, leczenie, lekarz, mammografia, mammomat, pacjent @ 23:26 - autor: adlenka

MAMMOMAT Inspiration

został opracowany z potrzeb i inspiracji dla.

293031
 • tags

  aparat aparatura aparaty słuchowe badania crt czas damon dotykowy elektroniczna karta finał fobia fundacja gry Inspiration karta pacjenta kobieta komputer komunikacja lcd leczenie lekarz mammografia mammomat niewidomi oko.

 • cypryda.blog


  Mój Niedźwiadek :) 2010-03-06 21:56:19

  Jestem mamusią cudownego Niedźwiadka. Jest śliczny, kochany, wiecznie uśmiechnięty no i tylko mój. Mój Misiu mimo, że ma dopiero niecałe dwa latka już posiada dwa aparaty warte około 8 tyś. zł. Dokładniej rzecz ujmując - są to aparaty słuchowe, dzięki którym ma szansę na prawidłowy rozwój mowy. Dzięki WOŚP i Jurkowi Owsiakowi wiedzieliśmy już od narodzin Misia, że będzie je potrzebował. Pierwsze badania przesiewowe oczywiście nie musiały być wyrocznią, ale dla nas były. Jednak zanim założyłam mu pierwsze aparaty.

  warcia blog

  10 (zonk) :P Chwała Panu, że zabrałam mapę na wszelki wypadek... który się zdarzył :) Zrobiłyśmy 3 kółka dookoła miasta zanim znajazłyśmy Sadową 10. Wchodzimy do budynku, dwie panie z recepcji mówia, że papiery składać na pierwszym piętrze pod numerem 18 (ok.). Okazuje się że pod nr 18 są aparaty słuchowe (!), a w budynku nie ma studium farmaceutycznego... No to po raz drugi dzwonimy do szkoły z zapytaniem, co jest grane...?! A oni nam mówią, że szkoła jest na Jagielońskiej 13... No to my ździwienie totalne, bo najpierw mówia że Sadowa, po czym się okazuje, że to nie ma z farmacją nic.

  Elmaris Gets Worse.

  Jakich używają do druku, podczas gdy maszyna wypluwa kolejne egzemplarze kolorowych folderów. Niestety, pracy mało. Raz na kilka dni to naprawdę nie jest zadowalająca ilość godzin, co za tym idzie, pieniędzy.
  W tym czasie przychodzi do serwisu pracy oferta dla mnie od firmy produkującej m.in. aparaty słuchowe, ja do składania podzespołów. Firma mieści się na zadupiu, każą rano przyjechać i wysiąść na końcowym przystanku na żądanie. Rano wysiadam o wiele za wcześnie, śnieżyca mnie zastaje człapiącą mozolnie wzdłuż Zadupia, klnącą pod nosem i osłabioną. W końcu docieram do firmy,.

  POMÓŻ - bloog.pl

  Centralny układ nerwowy
  · padaczkę - kilka ataków dzienne pomimo przyjmowania silnych leków
  · małogłowie
  · wzmożone napięcie mięśniowe
  · obustronny niedosłuch – potrzebuje aparaty słuchowe
  · dystrofię twarzy
  · zespół wad wrodzonych – Klippel –Treunanay’a, objawiający się przerostem tkanek – ma jedną nóżkę wyraźnie grubszą i dłuższą od drugiej – to samo dotyczy rączek. (czeka ją.